Novoluní ve Lvu: Měj odvahu být sama sebou!

Novoluní ve Lvu nastane dnes, tedy ve čtvrtek 28. července, kolem osmé hodiny večer. Slunce i Luna se setkají v ohnivém znamení Lva, a to v tobě může probudit vzpomínky na to, kdo doopravdy jsi.

novoluni-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Je to výjimečný den, ve kterém si můžeš začít budovat zcela novou identitu, která bude více vyhovovat tvým momentálním dlouhodobým záměrům. Neboj se být autentická, přestože tvé chování může překvapit i tvé nejbližší. Buď v každém ohledu sama sebou, protože to je ten největší dar, který můžeš světu dát. Pečuj o sebe s láskou a nikdy se před nikým nesnižuj.

Probuď v sobě veškerý tvůrčí potenciál a rozhodni se ho projevit tím nejlepším možným způsobem, jakým dokážeš. Nastává čas ukázat, co se v tobě skrývá a neschovávat se. Zdravá sebedůvěra je důležitá, a ty máš velkou příležitost ji zvýšit. Pobývej častěji s lidmi, které tě v tvých snech podporují a s nimiž se dokážeš radovat. Vyhýbej se příliš kritickým a hodnotícím lidem, kteří ve svých soudech mluví hlavně o svých vlastních nezpracovaných tématech. Až se rozhodneš být sama sebou, dej jen pozor, abys některé citlivé duše svou silou nezranila. Na druhou stranu neber přílišnou zodpovědnost za pocity ostatních.

Udělej radost svému „vnitřnímu dítěti“

Každý v sobě nese rány z dětství. Někdo víc a někdo míň, ale zřejmě neexistuje člověk, který by neutrpěl nespravedlnost, bolest či nedorozumění ze strany rodičů. Najdi své zraněné děti v labyrintu své vlastní duše a utěš je svou vlastní láskou. Představ si pokojíček, kde se tyto děti nebo dítě ukrývá a započni s ním imaginární rozhovor. Zeptej se své malé holčičky, co by jí udělalo radost a ujisti ji, že je již v bezpečí, protože jsi už veliká a ochráníš ji před vším nebezpečím. Udělej něco pro ni a splň si aspoň jeden dětský sen. Pravidelně pokojíček svého vnitřního dítěte navštěvuj a zlepšuj vztah sama k sobě.

Vyzkoušej také:

Měj odvahu začít něco nového

V následujících dvou týdnech se rozhodni pustit do všech životních příležitostí, které se ti nabídnou, a o kterých již dlouhou dobu uvažuješ, ale zatím nebyl ten nejsprávnější okamžik. Buď vděčná za vše, co si přeješ v budoucnosti a zkus prožít pocity, které souvisí se splněním všech tvých přání již v tomto přítomném okamžiku. Tím urychlíš jejich manifestaci, ale podmínkou je tento pocit ukotvit. To může být výzva, ale neustávej ve svém snažení. Je možné, že se budeš muset obklopit lidmi, kteří ti rozumí více než ti, kteří jsou kolem tebe momentálně. Přemýšlej o lidech, kteří ti tvou sebehodnotu zvyšují a kteří ji snižují.

Buď oporou sobě i druhým

Přijmi sílu tobě svěřenou, abys mohla stvořit svět, ve kterém stojí zato žít. Uvědom si svou moc, ale nezneužívej ji. Pokud ti někdo ublížil, neoplácej mu stejnou mincí, ale ukaž mu svou šlechetnost. Nejhorším trestem pro lidi, kteří nepochopili tvé světlo a krásu, bude tvá budoucí nedostižnost. Proto měj soucit s těmi, kteří se rozhodli jít jinou cestou. V příštích dnech můžeš potkat někoho výjimečného, kdo tě může hodně inspirovat. Měj odvahu ukázat druhým svou zranitelnost a opět riskovat, protože mnohem horší je zaživa umírat a nežít. Měj odvahu milovat přes všechny životní rány, kterými sis možná prošla. Nabízí se příležitost vyléčit tvé rány a otevřít srdce bezpodmínečné a všeobjímající lásce.

text: Robert Policar, foto: shutterstock.com

28.7.2022 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist