Speciální
horoskop

Novoluní v Raku

Buď věrná své duši!

Uvědom si svou minulost a vše, co tě v životě nejvíc utvářelo. Buď vděčná nejen svým předkům a rodině, ale hlavně všem dobrým zkušenostem, kterými tě život obdaroval. Uvědom si i určitý přínos těžkých zkušeností, kterými jsi zřejmě prošla. Z každé složité životní situace si můžeš vzít poklad v podobě zkušeností, které ti budou na další cestě pomáhat a ochraňovat tě. Ucti nejen sama sebe, ale i všechny předky, kteří tě předcházeli a někteří z nich tě i nadále podporují z neviditelných sfér. Vytvoř si doma oltář předků, a pokud ho již máš, pravidelně se cvič v umění vděčnosti za vše dobré, čeho se ti v minulosti dostalo.

Přesné novoluní nastane v pondělí večer v 19:32. Znamení Raka je v tělesné rovině spojeno s žaludkem, hrudí a mléčnými žlázami. Je to vodní znamení, které může silně probouzet pocity z dob minulých, především z dětství a předchozích životů. Ponoř se do svých pocitů, protože právě pocity věrně vypovídají o tvé duši. Tento den silně působí i planeta Saturn, která může prožívání tvých pocitů ztěžovat. Poslední dny mohly být pod neustálým tlakem a překážkami, a tak nezapomeň na zábavu. Hodně se směj, a to i přestože k tomu nebudeš mít zcela racionální důvod.

Zodpovědnost versus touhy duše?

Tento den se zamysli nad tím, zda svými povinnostmi nezrazuješ sama sebe. Pokud tvá práce není v souladu s tvou duší, je jasné, že je jen dočasná. Zamysli se nad svou ideální prací nebo zaměstnáním, které bys opravdu ráda vykonávala. Udělej vše pro to, abys jednoho dne svou práci snů získala. Nejdřív však budeš muset objevit opravdové touhy tvého nitra. Tento den sleduj různá znamení, a především si všímej svých pocitů, které u těchto znamení pocítíš. Svou dosavadní práci dělej, jak nejlépe dovedeš, ale příliš nepřekračuj své fyzické limity, protože pak nebudeš mít dostatek energie si tvořit svůj ideální sen.

Najdi své vnitřní i vnější útočiště

Nastala vhodná doba se hlouběji zamyslet nad tvým domovem i potřebami tvé vlastní duše. Harmonický domov a příjemné rodinné zázemí je základem pro větší úspěch v životě. Pracuj na svých nejbližších vztazích a nezapomeň, že největší „guruové“ jsou tví partneři a děti. V některých případech to mohou být dokonce spolubydlící. Pokud toužíš po změně bydliště nebo po jiné domácnosti, nastal čas něco pro to udělat. Buď kreativní a snaž se pro svůj momentální domov něco udělat. Hodně uklízej, zvelebuj a hlavně pracuj na rodinné pohodě. V tomto ohledu ti mohou pomoci „rodinné konstelace“, které dokážou neuvěřitelné věci.

Věnuj se umění

Každý člověk je svým způsobem umělec. Tvé vnitřní dítě touží se projevit, a tak mu dej novou příležitost. V dětství jsi byla možná souzena tvými rodiči, učiteli nebo jinými lidmi, ale teď můžeš zcela změnit přístup, na který sis možná navykla. Zkus si v duchu představit malý pokojíček, který obývá tvé malé vnitřní dítě. Jaká představa k tobě přišla jako první? Pravidelně navštěvuj tento imaginární pokojíček a obnov vztah ke tvému maličkému „Já“. Vyhraď si během jednoho týdne aspoň hodinu, kdy se setkáš se svým vnitřním umělcem a nauč se kreslit, tancovat, zpívat nebo psát. Dělej jednoduše to, co tě baví a uvidíš, že najednou bude mnohem jasnější, kam se mají ubírat tvé další životní kroky.

20.7.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist