Novoluní v Býku. Otevři se nové lásce a hojnosti!

Slunce i Luna se potkávají v zemském znamení Býka, a to ve významný den, kdy se zároveň slaví jeden z osmi ohňových keltských svátků v roce, který přeje plodnosti, hojnosti a novým milostným setkáním.

shutterstock_1830931319-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Název tohoto svátku je Beltaine a jeho jedním vyobrazením je spojení rohatého Boha s Bohyní plodnosti, má naznačovat podmanivou sílu přírody, která je v této části roku v plném rozkvětu. Proto tento den může být velkou šancí pro nezadané. Zároveň dojde k částečnému zatmění Slunce, které sílu magie tohoto dne ještě umocňuje. Neboj se učinit velké životní změny a dovol si být šťastná a milovaná. Otevři se nečekaným příležitostem a důvěřuj svému tělu.

Novoluní v Býku nastane v sobotu kolem půl jedenácté večer. Podle mayského kalendáře bude tento den pod vládou východního znamení 2-Caban (Země, Pohyb)-6, a tak můžeš očekávat velké změny, které se mohou projevit v mnoha oblastech života a rovin vědomí. Je to den, kdy se mnoho lidí zřejmě rozhodne žít zcela jiným způsobem než doposavad, a to může vyvolat velký řetězec změn, které se následně projeví v celé společnosti. Přemýšlíš-li nad nějakou velkou životní změnou, není lepšího okamžiku, než se rozhodnout právě v tento den.

Už není na co čekat

Můžeš se stát kýmkoliv, kým se rozhodneš být. Měj odvahu následovat místa a lidi, kde cítíš jistou spřízněnost. Následuj znamení a nech se vést svým srdcem. Do cesty ti mohou přijít zázraky, které by neměly být nepovšimnuty. Buď bdělá, abys tyto jedinečné šance poznala. Nelpi na starém, protože to může být jistým způsobem „mrtvé“, přestože to přežívá. Přesně budeš vědět, co to znamená ve tvém případě. Požádej své blízké o pomoc, abys mohla udělat odvážný krok vstříc svým snům. Rozhodni se za každou cenu sama sobě důvěřovat a uvidíš, že tě bude vést neviditelná ruka života. Odevzdej se proudu života.

Otevři se nové lásce

Oživ svůj stávající vztah, nebo se vrhni do nového dobrodružství, pokud jsi dlouhodobě sama. Udělej něco pro zlepšení svého sexuálního života a buď v tom vynalézavá. Experimentuj s různými novými technikami, které se v dnešní době v tomto ohledu nabízejí. Zlepši svůj vztah ke svému fyzickému tělu a rozhodni se o něm nemluvit „zlo“. Jdi na nějakou slavnost, kde se bude tančit kolem ohně, a budou se vyprávět příběhy. Užij si fyzickou přítomnost lidí a těš se ze vzájemného sdílení. Povídej si s nimi o svých záměrech a kdoví, třeba potkáš další spřízněnou duši. Naslouchej přírodě a uč se od její tiché moudrosti. Může dojít ke spontánnímu zasvěcení.

Vyzkoušej také:

Požádej a bude ti dáno

Nastal ten nejlepší okamžik, kdy máš definovat své největší hmotné cíle. Uvědom si, co doopravdy potřebuješ k tomu, aby ses cítila v bezpečí. Možná zjistíš, že se repertoár tvých přání trochu poupraví. Pokud budeš na nějakém krásném přírodním místě, kde budeš moci založit oheň, budou mít tvé prosby ještě silnější účinek. Nevšímej si kolektivních zpráv strachu a raději si vyber myšlenky lásky a tvořivosti. Když budeš neustále sledovat to, co je špatné, nezbude ti síla pro potřebné změny, které se ti nabízejí. Neprošvihni příznivý okamžik, protože záměr, který teď ze srdce vytvoříš, se stane skutečností. Proto si dávej dobrý pozor na to, co si přeješ, protože se ti vše zřejmě do puntíku vyplní. Věř božskému načasování.

29.4.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist