Nevím jak dál…

Ahoj Rene,potřebuji radu nebo alespoň názor.Byla jsem s přítelem 5 let moje první láska a já jeho také.je mi 21 let a mu je 23 let.Teď jsou to 2 měsíce co jsme se rozešli jelikož si začal psát s 18 letou kamarádkou,říkal mi že to nic neznamená a byli kvůli tomu i hádky..já to nějak psychicky už nezvládla a tak jsem se sním rozešla.neměli jsme žádné problémy až na to když jsem chtěla něco řešit,tak jsem z něho nic nedostala,uzavíral se..dost ho to vzalo ten rozchod,byl z toho hodně špatný..mě to nedalo a chtěla jsem ho zpět..a on najednou obrátil.zjistila jsem že se sní líbal když jsme byli spolu…říkal že neví co chce,je mladý a nic si neužil a pak že láska vyprchala,že chtěl být sám,že se chtěl nejspíš rozejít,ale po rozchodu stále měnil názory,ať tomu dáme čas,pak že už je rozhodnuty a tak dále..Teď je to tak že ví že mě má jistou,teď po 2 měsících mi řekl že s tou holkou rád tráví čas,a že jí má rád,ale že vztah nechce že chce být teď sám..řekl mi že má strach co od toho očekávat do budoucna a že se bojí že bude litovat..Poslední dobou jsme se začali více vídat,i psát,a měli spolu i sex,sám se nabízí že zamnou dojede,ale já mám strach jestli nejde jen o sex..když spolu ležíme tak mě i obejme,ale žádná pusa žádné líbání nic víc.moc velký zájem neprojevuje.nevím zda to není jen stesk po tom co mu chybělo když byl sám ty dva měsíce.a když sní rád tráví čas proč se poslední dobou stýká se mnou. Teď nevím co si mám myslet,jak se chovat,stále měnil názory.já tu cítím velký zmatek..stojím o to,to ještě zkusit,začít znova,stále ho miluji, a vím že on mě má rád,akorát mi řekl že tam prý nejsou ty city,že nemá takovou potřebu být se mnou.že sám neví proč to tak je..mrzí ho že mě zklamal a ublížil..ale nic s tím nedělá..snažím se na něj netlačit,a říkal mi ať třeba nečekám že se vrátí..já mám úplně zamotanou hlavu,a nevím jak dál.Děkuji moc za radu..

Odpověď

Ahoj,
podle tvých písmenek vidím jen jedinou možnou reakci. Je to hlupák a neví, co chce (i když to ví asi moc dobře), protože na dvou židlích se nedá sedět a on to tak chce. Tebe nechce ztratit, ale s ní se cítí líp než s tebou... divné. Možná s ní ještě nemá sex a tak jsi mu dobrá, ale určitě od toho víc nečekej a po prvním sexu s jeho novou přítelkyní ti dá sbohem! Jste oba dva mladí a máte život před sebou, i když si myslím, že každý po boku někoho jiného. Cítím z písmenek, že ho stále moc miluješ, ale určitě za to nestojí a ty se budeš muset odmilovat a sundat růžové brýle a vidět ho takového, jaký je. Myslím, že hodně zneužívá tvé nerozhodnosti! Jediná rada je, rozmotej si tvojí zamotanou hlavu a ukonči to!

26.10.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist