Nenávist na červeném koberci. Které celebrity se nemohou vystát?

Když se hádají slavní, většinou to bývá ostře sledovaná záležitost. Taky aby ne! Vždyť některé hvězdy veřejně pomlouvají své kolegy a nešetří nadávkami ani kritikou. Mezi kým to teď v Hollywoodu pěkně vře?

Rok se s rokem sešel a nedávno jsme oslavili Mezinárodní den nenávisti. Ten připadl na 18. března a mezi celebritami se letos může slavit ve velkém. Osobností, které by si nejraději skočily po krku, totiž není zrovna málo! Kdo s kým by si nesedl ani k jednomu stolu?

1. Christina Aguilera a Kelly Osbourne, jako kočka a myš

I když jsou holky ze stejné branže, láska k hudbě je fakt nespojuje. Zpěvačky se nemohou ani cítit! Co je tím jablkem sváru? Překvapivě váha. Respektive jo-jo efekt, který už párkrát Christině při hubnutí pěkně zatopil – a na ten Kelly moc ráda upozorňuje širokou veřejnost. Aby toho nebylo málo, když se rivalky potkaly na jedné módní přehlídce, dcera Ozzyho Osbourna po blondýnce dokonce plivla!

2. Paris Hilton a Kim Kardashian, vztek a urážky

Averze panuje i mezi dvěma milovnicemi luxusu, z nichž jedna se „dobře narodila“ a druhá výhodně vdala. Důvod? Profesionální průšvihářka Paris se do jednoho rozhovoru vyjádřila, že by nechtěla mít zadek jako Kim. Tím ale ještě neskončila, protože zadnici dotyčné přirovnala k pytli na odpadky, co je nacpaný tvarohem! I když se dědička hotelového impéria později za svůj nelichotivý výrok omluvila, majitelku obřího pozadí to nijak neobměkčilo. Její ego pořádně utrpělo!

3. Tom Cruise a Brooke Shields, víra versus věda

Fešák a sympatická kráska, kterou vynesla ke hvězdám role v kultovním filmu Modrá Laguna, jsou na kordy už pěkně dlouho. Tady za to může poporodní deprese a užívání antidepresiv, jejichž výhody vyzdvihla Brooke ve své knize. Protože Tom je zapřisáhlý scientolog, skeptický k psychiatrii, nenechal kvůli lékům na bývalé modelce nit suchou. Následoval kolotoč nadávek, veřejných prohlášení a mediální souboj „kdo z koho“.

4. Sinéad O’Connor a Miley Cyrus, dobrá rada nad zlato

Že se Miley při svých hudebních vystoupeních chová trochu divně, je pro mnohé příliš velké sousto. Její vyzývavé kostýmy a vulgární gesta jsou někdy silnou kávou! Irská pěvkyně Sinéad už toho měla plné zuby, tak na sociální účet zmíněné rebelky napsala otevřený dopis, ve kterém si nebrala servítky. Narovinu sdělila Miley, že se chová jako prostitutka, a měla by se nad sebou vážně zamyslet. Otázkou je, jestli tohle doporučení padne na úrodnou půdu.

5. Madonna a Gwyneth Paltrow, hradba mlčení

Nestárnoucí královna popu a jedna z nejoblíbenějších hereček současnosti byly dlouho nerozlučné kámošky. Jenže co čert nechtěl, jednoho dne, z ničeho nic, na sebe v médiích začaly házet doslova špínu. Novináři se sice snažili vypátrat příčinu rozkolu hvězdného přátelství, ale nevyšťourali vůbec nic. Dámy prostě zarytě mlčí a odmítají se k celé věci vyjadřovat. O co asi šlo? To muselo být velký…

Abys zase nemyslela, že hvězdy nejsou schopné upřímného kamarádství, ve videu jsou dvojky, kterým to vydrželo jak v práci, tak soukromém životě. Kdo se nad žabomyší války povznesl? 

Který důvod slavné hádky ti připadá jako oprávněný? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. 

Foto: Shutterstock.com

27.3.2017 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist