Nejraději bych si sbalila kufry a utekla…

Ahoj. Manžel se rozhodl být se mnou upřimný, a tak prohlásil, že mne miluje a je se mnou moc rád, i v posteli, ale nevidí důvod, proč by nemohl trávit příjemné chvíle (=sex) s jinými ženami. Když je oběma fajn, tak proč ne…ode mne odejít nechce, ptž mne má rád, ale s tou ženou je mu dobře. Źe je to normální, a pokud partnerka tohle nechce tolerovat, tak je sobecká, a je to její problém. Je to už několik dni, a já jsem v šoku. Podle něho tak uvažuji všechny muži, a je to naprosto v pořádku. Nedokážu s ním ani mluvit jako před tím, a on ale nechápe proč, vždyť mi nic neprovedl. Nevím, jak z toho ven, nejraději bych si sbalila kufry a utekla, ale jsou tady děti. Opravdu je to u mužů normální ?

Odpověď

Ahoj,
ani se ti nedivím, že jsi v šoku. Ten tvůj chlap je normální trubka. Tohle opravdu není normální a dělá z tebe jen domácí služku, která se postará o děti a milostpán si bude sexovat jinde! Možná by se měl odstěhovat někam do Afriky, kde je to normální, ale v našich končinách je to normální holkař! Pokud takto přemýšlí, tak to nebude dlouho trvat a někoho si najde a po tvé reakci ti to ani neřekne! Pokud by tě miloval, jak píšeš, tak by ho tohle nemohlo ani ve snu napadnout! Ven z toho je jen jedna cesta, a to jsi napsala, i když jsou tu děti, tak já bych mu sbalil kufry a hnal bych ho, co by mu nohy stačily!

31.8.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist