Necítím se…

Milá Sáro, chtěla bych tě požádat o radu a nasměrování. Nevím jak to přesně popsat,ale necítím se poslední roky v normální pohodě,pořád nad sebou víc a víc přemýšlím co jsem jak udělala, podkopávám si sebevědomí, mám pocit jako by lidi kolem mne byli vždycky lepší než já,pocit, že jsem divná,že se neumím ani bavit, jako když nepatřím do téhle doby.Někdy se zase cítím, že vše zvládám v pohodě. Ale ty proměny jsou dost časté, žádná rovnováha. Mohla bys mi prosím něco poradit? A mohla bys mi prosím také říci, zda mne čeká ještě nějaký hezký trvalý partnerský vztah? Děkuji moc a přeji Ti vše dobré L.

Odpověď

Ahoj. Zkus být víc aktivní, začni např. cvičit, tancovat, malovat, plavat nebo dělat cokoliv, co zaměstná tvoji mysl. Rovnováha a láska k sobě je základ, pamatuj, nikdo není lepší nebo horší, každý je takový, jaký je. Můžeš také mrknout na knížku od L. Hay Miluj svůj život, pomůže ti odpíchnout se dál. Až se dáš dohromady, pak také potkáš lásku. Vystup ze starých vzorců a začni jiný život, věřím, že se ti to podaří, jsi šikula a už tím, že se nad svým životem zamýšlíš, jsi udělala první krok vpřed, gratuluji ti.

30.11.2016 2:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist