Nečekané city

Dobrý den Sáro. Chtěla bych se zeptat na možný vývoj vztahu mezi mnou a kolegou v práci. Oba jsem šťastně zadaní, avšak občasné popichování a vtipy patřící jen našim uším začaly přerůstat v něco více, alespoň z mé strany. Nevím, jak to cítí on ani co od něj čekat. Nevím, zda je moudré mu o svých citech říkat, protože by je nemusel plně opětovat a já bych nerada ovlivnila náš pracovní vztah. Vím jen, že mu nejsem lhostejná. Velmi mi na něm záleží a těžce bych nesla, kdyby mi zmizel ze života. Umím si představit, že bychom byli blízcí přátelé i přes to (nebo možná právě proto), co cítím. Nevím však, zda je to reálné a na kolik k němu v tomto směru mohu být upřímná. Obávám se reakce i toho, že o něj přijdu. Dokážete mi poradit, zda bych mu měla říct, co cítím a zda je šance, že bude city opětovat? Třeba Vaše karty uvidí, jaký bude náš vztah. Předem děkuji za odpověď i Váš čas.

Odpověď

Ahoj. Teď nerozumím, o jaké vztahu mluvíš, o tom šťastném s partnerem nebo o tom vysněném, co existuje pouze ve tvé představě? Pokud chceš přijít o partnera, tak klidně pokračuj, šance, že tvé touhy bude kolega opětovat, je. Jen než to dotáhneš do extrému, zamysli se, jak by ti bylo, kdyby toto partner udělal tobě. Než cokoliv podnikneš, zapřemýšlej v klidu, jestli ti to opravdu stojí za problémy, které by následovaly a teprve pak se rozhodni. Pokud se chceš rozvést, tak jdi, můžeš cokoliv. City ze strany kolegy vidět nejsou. Držím ti prsty a fakt buď obezřetná, nestojí to za to, věř mi.

8.3.2021 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist