Náš vztah je hlavně o sexu…

Ahoj René, necelý rok mám milence, je z jiného města a vidíme se tak 1-2x za měsíc. Já jsem zadaná, on je sám, náš vztah je hlavně o sexu, ale i přátelský. Myslím, že nikdo z nás nechce, aby z toho bylo víc. V posteli je skvělý, chemie funguje, umí se, abych tak řekla, naladit na ženu. Jako problém vnímám jeho pasivitu, sice to podává a vždycky podával jako že když já něco chci, ať si o to řeknu a taky obecně, že to má tak, že pokud ho žena chce, musí převzít iniciativu atd. Prostě je jakoby takový submisivní. Během doby, co se nevidíme, spolu komunikujeme o všem možném po mailu nebo po Skypu, poslední dobou to ale iniciuju více já a když nad tím tak uvažuju, asi to tak bylo vždycky. Když už komunikujeme, komunikace nevázne a máme si co říct, ale mně přijde (a už jsem mu to i říkala), že on z jeho strany neprojevuje dostatečný zájem a pozornost. Už mi několikrát říkal, že to není pravda. Je fakt, že se ozve i sám, ale je to méně než z mé strany. Chápu, že po takové době už ze mě asi není tak vyřízený jako na začátku a trochu jsem se mu okoukala, ale myslím, že v tom chce pokračovat dál. Měla jsem vždycky za to, že když chlap zájem má, tak ho projevuje, ať je jinak sebepasivnější, ale jak to tak vidím kolem sebe, možná takoví muži fakt jsou, že chtějí, aby žena převzala iniciativu? Nebo jen ztrácí zájem a je to výmluva? Nebo má jen jinak seřazené priority?Nemá takovou potřebu komunikace?Co si o tom myslíš?Díky za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
myslím si, že jsi v tom až po uši a obávám se toho, že jak píšeš "já jsem zadaná", tak to asi nebude dlouho trvat a budeš psát "já jsem nezadaná". Myslím si, že jsi na něj moc upnutá a to, že je v posteli skvělý, chemie funguje a dokáže se na tebe naladit, tak to je ten problém, že od toho očekáváš ještě více a připadáš mi trošinku majetnická. Musíš si uvědomit, že chlapa máš doma a tohle je jen milenec. Tak buď ráda, že do sebe pasujete a sex vám chutná, ale hlavně nechtěj stavět vzdušné zámky a říkat si, že on dělá něco špatně. Na sex máš jeho a na vzdušné zámky chlapa doma. Tak to neřeš a užívej si.

6.10.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist