Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 5. do 17. července 2020

Nejednej příliš zbrkle

Nastává období Kukuřice, ve kterém si připomeň svou vášeň a měj odvahu se aktivně podílet na uskutečnění svých snů. Nejednej však příliš zbrkle. První týden se ponoř hluboko do sebe a uvědom si, v jakých oblastech života jsi příliš povolná a kde příliš tvrdohlavá. V některých situacích se tedy zkus více druhým přizpůsobit a v jiných si pevně stůj na svém. Řiď se svým přirozeným instinktem a uvidíš, že se tvůj život začne velmi rychle posouvat ke světlým zítřkům.

Období 1-Ben (Kukuřice, Rákos) od 05.07. – 17.07.2020

V následujících dvou týdnech ti doporučuji pravidelně posilovat a protahovat tvé tělo. Zároveň se snaž být i pružnější ve svých názorech. Zajímej se o témata, o která ses zatím nikdy nezajímala a rozšiřuj své znalosti, pokud jsou v harmonii s tvými současnými aktivitami. Pokud budeš stát před určitými životními výzvami, věz, že máš sílu vše hravě zvládnout. Důležité je jen začít jednat a neobracet se zpět. Abys však měla potřebnou sílu ve svých činnostech vytrvat, musíš objevit nebo si znovu připomenout svou pravou vášeň.

Co se týká těla, může se probudit mnoho energie, kterou můžeš vyjádřit milováním se svým partnerem nebo velkou tvůrčí aktivitou. V oblasti sexu se snaž vyjít více vstříc svému partnerovi, ale zároveň respektuj sama sebe. Nedělej nic, co je ti odporné, ale snaž se najít společnou cestu k novému vzrušení. Mluv o svých potřebách, ale měj se svým partnerem trpělivost. Pravidelně cvič jógu a doporučuji si něco zjistit o tantrickém způsobu milování. Co se týká peněz, najdi rovnováhu mezi přílišným šetřením a bezstarostným utrácením.

V rovině mysli se snaž o větší pružnost. Je možné, že se v následujících dnech objeví různé pracovní příležitosti, které ti mohou na tvé cestě něco dát, přestože to ještě nebude tvé vysněné zaměstnání. Mohou se však vyskytnout zajímavé nabídky, které ti mohou pomoci udělat kvantový skok vpřed. Využij všech příležitostí, ale příliš se neodkláněj od cesty tvé duše. Peníze jsou důležité, protože ti mohou pomoci vytvořit prostor pro tvé aktivity, ale přílišný důraz na jejich získání často paradoxně oddaluje vytoužené naplnění.

Co se týká tvých vztahů, zamysli se nad názory tvé rodiny ohledně tvých aktivit a zájmů. Udrž si svou cestu, ale zároveň respektuj názory svých nejbližších, na které mají právo. Snaž se s nimi vyjít, přestože občas můžeš mít naprosto odlišný pohled na věc. To se může týkat i tvého současného partnerství. Hledej „průniky“, které vás spojují, ale zároveň zkus dávat sobě i druhým potřebný prostor, abyste mohli žít svůj vlastní život. V jakých názorech jsi až příliš nekompromisní, a kde odkýváš vše jen proto, aby se to tvého partnera nebo někoho jiného nedotklo?

V rovině ducha nastal příhodný okamžik, kdy je dobré vzít iniciativu do svých rukou a prověřit vůli. Buď rozhodná na své duchovní cestě a využij všech životních výzev k tomu, abys posílila sama sebe. I kdyby tvá cesta měla trvat několik životů, začni teď hned. Z každého učiněného kroku se raduj, protože po pár malých krůčcích může nastat velký kvantový skok. Život je plný zázraků, ale člověk musí mít odvahu jim vyjít vstříc. Věnuj se tanci v přírodě a popros život, ať ti odhalí detaily tvého dosavadního životního příběhu. Nebo si najdi svůj vlastní způsob, jak si uvědomit to, co je opravdu tvé. Pak už neztrácej čas s přemýšlením, ale odvážně vstup do proudu života bez pochybností.

3.7.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist