Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 31. července do 12. srpna 2020

Neboj se nových výzev

Nastává období Deště, které ohlašuje příchod vyšších sil života, které ti mohou přinést nejen inspiraci, ale i zlepšení tvého fyzického nebo duševního stavu, pokud jsi v minulosti těmto záležitostem věnovala náležitou pozornost. Pokud jsi některé v životě zanedbávala, je možné, že přijde „varovný signál“, který tě bude chtít upozornit na to, že nastal ten správný čas uvést svůj život do patřičné rovnováhy. Dávej pozor, čemu věnuješ svou pozornost, protože tímto způsobem si vytváříš svou budoucnost. Neboj se nových výzev, lidí a projektů, které jsou v harmonii s tvými nejvyššími ideály, protože se mohou dít zázraky.

Období 1-Cauac (Déšť, Bouře) od 31.07. – 12.08.2020

V následujících dvou týdnech ti doporučuji pozorně sledovat své sny, protože některé z nich mohou být velmi léčivé nebo varovné. Rovněž sleduj různé synchronicity a „náhodná“ setkání, která v sobě mohou nosit punc osudovosti. Ve všech oblastech se neboj zastoupit inovativní přístup, protože život ti může ukázat zcela nové cesty, o kterých jsi předtím neměla ani tušení. Měj u sebe neustále zápisník, do kterého zapisuj všechny důležité postřehy, kterých si během těchto dní všimneš. V budoucnosti mohou být nedocenitelné.

Co se týká těla, může dojít k výraznému zlepšení nebo zhoršení tvého zdravotního stavu. Hodně záleží na tom, kolik času a energie jsi svému tělu věnovala. Zkoušej nové druhy cvičení a experimentuj i se zdravou výživou. Rovněž si dávej pozor na to, jak o svém fyzickém těle smýšlíš. V žádném případě se nekritizuj, ale naopak se snaž svému tělu projevit úctu, lásku a vděčnost tím, že k němu budeš láskyplně promlouvat. Ti, kteří touží po dalším dítěti, mohou počítat s tím, že vše půjde snadněji.

V rovině mysli se po celé dva týdny zaměřuj na kvalitu svých myšlenek. Nauč se nějakou modlitbu nebo si opakuj afirmace, které korespondují s tvojí současnou životní situací. V pracovní oblasti se neboj prokázat kreativitu a nápaditost. Pokud tě něco dobrého napadne, ihned to svým kolegům nebo nadřízeným sděl. Popřemýšlej o tom, zda se nenaučit nový jazyk nebo jinou dovednost, která se ti bude v budoucnosti hodit. Neusni na vavřínech, ale ponoř se do všeho, co v tobě probouzí radost. Každý večer si napiš aspoň tři věci, za které můžeš být během právě uplynulého dne vděčná.

Co se týká tvých vztahů, věnuj více pozornosti těm, se kterými se doopravdy cítíš dobře. Pokud tvůj dlouhotrvající vztah stagnuje, oživ ho nějakým novým koníčkem nebo společným zájmem. Vztahy se musejí zalévat jako květiny, protože jinak zvadnou. Zamysli se nad někým, koho máš ráda, ale kvůli všem každodenním povinnostem se nevidíte. Nastal čas to změnit. Zkus nakreslit obrázek nebo kup nějakou kvalitní knihu, kterou pak této osobě daruj. Je na tobě, jaké gesto přátelství nebo lásky vybereš. Důležité je, že tomu dáš výraz.

V rovině ducha nastává výjimečné období, kdy se do hry zapojí více duchovních sil než obvykle. Sny mohou být velmi silné, plné významných rad, moudrosti a léčení. Život s tebou bude chtít více komunikovat, a tak je důležité dát těmto neviditelným silám úctu a prostor. Každý den medituj nebo se modli za štěstí své i těch nejbližších. Zázraky jsou blízko, ale když budeš neustále zaneprázdněná každodenními lidskými povinnostmi, může ti uniknout to důležité, a tím je tvé spojení s tajemstvím života.

 

31.7.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist