Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 29. ledna do 10. února 2021

Uč se trpělivosti

Začíná další 260denní cyklus, a tak se snaž v těchto následujících dvou týdnech nejen připomenout své dlouhodobější cíle, ale zároveň se snaž vytvořit aktivně prostor pro svou budoucnost. Přestože se budeš cítit být puzena k velkolepým začátkům, věnuj svou aktivitu spíš k vyčištění tvé minulosti a vytváření konkrétních plánů. Setkávej se s přáteli, kterým důvěřuješ a hraj si se svými vizemi a neustále je zdokonaluj. Hodně uklízej a odevzdej životu vše, co patří tvému minulému já. Uč se zároveň trpělivosti nejen ve svých činech, ale i při komunikaci se svými nejbližšími.

Období 1-Imix(Krokodýl, Drak) od 29.01.2021 – 10.02.2021

Drak probouzí mnoho energie, která se sice nedá zastavit, ale lze ji aspoň usměrňovat. Lidé mohou být netrpěliví a podráždění, a tak se zkus vyhýbat nesmyslným a nebezpečným debatám, které lidi mohou vyprovokovat k impulsivním činům a zraňujícím slovům. Spolu s obdobím Draka, které přeje novým začátkům, totiž začíná i čas retrográdního Merkuru, který pro nové začátky není vhodný a je dobré s konkrétními kroky malinko počkat. Něco však dělat musíš, jinak budeš sama podrážděná. Doporučuji především hluboký úklid, čištění dluhů z minulosti a silové cvičení pro uvolnění přebytečné energie.

Co se týká zdraví a těla, doporučuji hodně fyzicky cvičit a toto cvičení podpořit dynamickým a hlubokým dýcháním, které má příznivý vliv na zpracování silných emocí. Může vzrůst ještě větší potřeba projevit svou sexuální energii, a tak si promluv s partnerem o svých nebo jeho potřebách. Nevyjádřená sexualita se často může projevit jak neodůvodněný hněv a obviňování. Více naslouchej svému fyzickému tělu a snaž se žít zdravěji. Pravidelně cvič a tentokrát se více zaměř na silové cviky a běh. Budeš-li mít potřebu jít k doktorovi, nehledej nikoho nového, ale navštiv někoho, s kým již máš dobrou zkušenost.

V rovině mysli nevěř všemu, co ti ve tvé mysli probíhá. Myšlenky jsou jen myšlenky a jsou tu především od toho, aby tě inspirovaly. Ne pro to, aby tě trápily. Ponoř se do studia něčeho, po čem jsi již v minulosti toužila. Zdokonaluj svou angličtinu nebo se začni učit hrát na hudební nástroj, o kterém jsi ve svém dětství nebo v minulosti snila. Ve své práci buď především trpělivější se svými kolegy, kteří teď mohou být zmatenější než obvykle. Usměrňuj svůj hněv a nenech se vtáhnout do vytváření domněnek o lidech, se kterými si nemůžeš promluvit hned. Měj odvahu se více ptát a vnášet do všeho jasnost.

Co se týká vztahů, zaměř se především na své staré přátelské vztahy, ve kterých cítíš nějaký dluh nebo podléháš nutkavému myšlení. Opět se snaž o co největší průzračnost a přímost, kterou Drak miluje. Buď trpělivá, protože než nastane vhodný okamžik si s někým opravdu v klidu promluvit, může to nějakou dobu trvat. Lidé mohou odkládat schůzky, protože sami nebudou stíhat své vlastní aktivity. Doporučuji se vyhnout přílišnému psaní, nahrávání zpráv a komunikaci po telefonu. V době retrográdního Merkuru si lidé vše vykládají až příliš po svém, a tak může vznikat spoustu zbytečného nedorozumění.

V rovině ducha nastává čas, kdy je dobré se aktivně připravovat na své dlouhodobé záměry, které souvisí s tvojí nejlepší budoucností, kterou si umíš představit. Vlož svou energii do příprav, které tvé budoucí projekty v pravý čas podpoří. Aktivně se zbavuj všeho, co již patří jen tvému minulému já a obklop se lidmi, kteří prošli zkouškami času a stále jim důvěřuješ. Ve více lidech se toho více zvládne, ale zároveň i dobře vybírej. Jen někteří dobří přátelé budou i dobrými pracovními kolegy. Možná nastal i čas určitou spolupráci ukončit. Měj odvahu si stát za svým a vnes do všeho více jasnosti.

29.1.2021 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist