Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 26. srpna do 7. září 2020

Tvá největší slabost se může stát tvou největší silou

Nastává čas mocného Hada, který přeje léčení, práci se sexuální energií a velkou tvořivostí. Zároveň však může probudit strach ze změn, kterými budeš muset projít, aby ses stala lepší verzí sebe sama. Neboj se nahlas a upřímně mluvit o svých slabostech a stinných stránkách, protože tak jim odebereš jejich moc. Tvá největší slabost se může stát tvou největší silou. Chce to však odvahu být k sobě nemilosrdně upřímná. Pokud trpíš nějakou závislostí, ať je to sex, alkohol, sladkosti nebo cokoliv jiného, máš šanci se z této závislosti vyléčit nebo ji značně snížit. Rozhodni se tuto uvolněnou sílu vnést do něčeho krásného.

Období 1-Chicchan (Had) od 26.08. – 07.09.2020

Popřemýšlej o tom, v jakých oblastech by ses chtěla co nejvíc změnit. Co tě nejvíc na sobě nebo na druhých trápí? Nastal čas se ponořit hluboko do své vnitřní bytosti a ponořit se do smysluplné práce. Pokud se ti budou zdát sny o hadech, může to znamenat, že tě v následujících dnech čeká velká vnitřní změna, která uvede do pohybu vnější události. Zamysli se rovněž nad svou sexuální energií, zda ji používáš s láskou nebo tvůrčím a radostným způsobem. Probouzí se velká síla, a je jen na tobě, jakou formou ji ve svém každodenním životě vyjádříš.

Co se týká těla, nastal čas se zaměřit na kvalitu tvého intimního života. Sex je výrazem tělesné lásky, ale pokud tato síla není spojena s tvým srdcem, může se stát silou destruktivní. Uvědom si, jak se svou sexualitou pracuješ, protože stejně jako může být hluboce léčivá, může být neobyčejně zraňující. Co se týká hmotných záležitostí, můžeš mít štěstí, a tak pozorně sleduj příležitosti, které se možná objeví. Doporučuji se věnovat zvýšenému cvičení jógy nebo tantry, která ti může vnést do života více tvořivosti, radosti i naplnění. Řiď se instinkty svého těla, které ví, co je pro něj nejlepší.

V rovině mysli se nenech vtáhnout do manipulativních sporů určitých lidí, kteří k tomu mají vrozené sklony. Snaž se vyhnout klevetění a řešení slabých stránek druhých lidí. Raději se podívej do své vlastní mysli a rozhodni se nedávat sílu myšlenkám, které tě oslabují nebo se přiživují na druhých lidech. S radostí a plnou energií se věnuj své práci, protože během následujících dvou týdnů toho můžeš opravdu mnoho zvládnout. Pokud tě trápí nějaký vztah na pracovišti, neboj se konfrontace, která může pročistit vody a vnést jasnost. Probuď v sobě kreativitu a odvahu být sama sebou.

Co se týká tvých vztahů, může se stát, že tě začnou znepokojovat určité vztahy s lidmi, které nebudou jasné a mohou v tobě vyvolat negativní pocity. Nauč se nebrat osobně názory druhých, protože nad nimi nemáš žádnou moc. Raději se zaměř na sebe a uvědom si, co tě činí tak zranitelnou. Zajdi za někým, komu hodně důvěřuješ a dovol se mu svěřit se svými slabostmi. Buď k sobě upřímná a rozhodni se být lepší verzí sebe sama. Pak se zaměř na lidi, u kterých se cítíš plná energie a se kterými se vzájemně inspirujete. Můžete toho společně hodně zvládnout. Věz, že v každém stínu spočívá ještě víc světla.

V rovině ducha nastal výjimečný čas, ve kterém může dojít k hluboké transformaci a léčení. Uvědom si, co ti na tvé duchovní cestě nejvíc brání. Jsou to mezilidské vztahy, finance, malé sebevědomí nebo některé závislosti, bez kterých máš pocit, že bys nemohla žít nebo bys necítila žádnou radost? Až zjistíš, co ti ve tvém životě nejvíc ubírá duševní energii, rozhodni se to změnit. Obětuj svůj negativní návyk a nahraď ho smysluplnou činností, o které víš, že ti je nebo bude přínosem. Popros Hada, ať ti dá sílu a otevři se jeho zázračným kouzlům, která ti ukáží tvé skryté dary a talenty, které tu byly vždycky.

26.8.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist