Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 19. do 28. ledna 2021

Neber život příliš vážně

Pokud jsi v posledních dvou týdnech objevila svou životní vizi nebo dostala skvělý nápad, nastal čas se aktivně zapojit do nových začátků. Neber život příliš vážně a nezapomínej na běžné radosti každodenního dne. Udržuj rovnováhu mezi zodpovědností a užíváním si. Když vyhraje jeden extrém, budeš se cítit neúplná. V ročním období zimy můžeš mít sklon k pesimismu a chmurám. Nedovol, aby tě tato tendence přemohla. Obklop se zajímavými a veselými lidmi a zkoumej svůj vlastní smysl pro humor. Je to úžasný nástroj, který dokáže rázem proměnit tu největší beznaděj i stín v něco přínosného.

Období 1-Lamat (Králík) od 16.01.2021 – 28.01.2021

Králík probouzí velké tvůrčí síly, a tak se opři do něčeho kreativního. Usmívej se na druhé lidi a nauč se smát i sama sobě. Máš možnost se opřít do něčeho nového a je pro to příznivý čas. Chceš-li se naučit hrát na nový hudební nástroj nebo malovat, neváhej. Najdi si soukromou lekci a učiň první krok. To se týká i nových projektů a plánů, které ti v posledních dvou týdnech přišly na mysl. Buď však vytrvalá, protože bez disciplíny a trpělivosti se nic nového nevybuduje. Radost a povinnost jdou ruku v ruce. Když se naučíš mít ráda oboje, nebude žádných překážek.

Co se týká zdraví a těla, dostáváš se do fáze, kdy můžeš zaznamenat zvýšenou míru touhy po fyzickém potěšení. Zamysli se nad svou sexuální energií, a zda ji dokážeš zdravě projevovat. Pokud tě život netěší, může to být způsob, jak opět radost ve svém životě obnovit. Zacházej však se svou vášní zodpovědně, protože sex je mocnou silou, která může jak tvořit, tak ničit. Přečti si něco o tantře nebo vyzkoušej se svým partnerem nové přístupy, které oba toužíte poznat. Otevři komunikaci o svých intimních potřebách a zbav se veškerého studu. Pokud přemýšlíš o dětech, uvědom si také zodpovědnost, kterou to s sebou nese.

V rovině mysli si uvědom kvalitu svých názorů a myšlenek. Nebereš život příliš vážně? Pokud ano, podívej se na dobrou komedii nebo se cvič v nových afirmacích, které ti pomohou vnímat svět z lepšího úhlu pohledu než doposavad. Zkus se více smát se svými kolegy v práci a udělej něco zábavného a překvapivého. Sleduj různé druhy humorů, které lidé kolem tebe používají, a zamysli se nad tím, proč se smějí právě tomu, čemu se smějí. Možná objevíš jejich stín, který se sami snaží tímto způsobem uvolnit. Vyhýbej se však vtípkům, které někoho jiného ponižují. Zákon příčiny a následku je nelítostný, a to je dobré mít na paměti.

Co se týká vztahů, obklop se starými i novými přáteli, kteří tě dokáží doopravdy rozveselit nebo povzbudit. Vyhýbej se následující dva týdny lidem, kteří jsou příliš pochmurní a život berou smrtelně vážně, přestože dnešní doba takovýto styl myšlení může podporovat. V jaké společnosti se ocitáš, tím se postupně stáváš. Nepodceňuj sílu kolektivu, ve kterém se ocitáš. Proto pečlivě vybírej své přátele. Máš-li problém se uvolnit, navštiv někoho, o kom víš, že s tím nemá problém. V jeho přítomnosti se možná naučíš něco nového. Je tu výborná příležitost se s někým novým seznámit.

V rovině ducha nastává doba, kdy může mít mnoho lidí chuť se pustit do nových, vzrušujících projektů nebo počít další dítě. Pokud něco takového v sobě dlouho nosíš, možná nastal čas se do toho naplno pustit. Zbav se obav z budoucnosti, protože ta je vždy nejistá, ale zároveň si uvědomuj svou zodpovědnost, které nejde uniknout. Vše totiž potřebuje svůj čas. Chceš-li vytvořit něco velkolepého, budeš do toho muset investovat nejen své finanční prostředky, ale především svou pozornost, čas a energii. Dobře si tedy uvědom, co nového do tvého života přichází, a zda tě to bude z dlouhodobého hlediska bavit.

19.1.2021 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist