Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 18. do 30. července 2020

Je čas jednat

Nastává čas, ve kterém stojí za to se opřít do všech velkých změn, po kterých tvá duše touží. Je ideální čas prověřit nejen odvahu, ale i víru v život. Zaměř se hlavně na své osobní cíle a koníčky a zkus je integrovat do rytmu každodennosti. Není čas váhat, ale čas jednat. Jakékoliv odkládání věcí, o kterých víš, že mají být dokončeny, může způsobit těžké psychické stavy a deprese. Naopak, když se ujmeš vedení a budeš důvěřovat neznámu, mohou se dít velké zázraky, které budou provázeny zvláštními souhrami událostí.

Období 1-Cimi (Smrt) od 18.07. – 30.07.2020

V následujících dvou týdnech ti doporučuji prověřit nejen svou odvahu, ale zároveň i vytrvalost při dosahování tvých budoucích snů. Odpočívej až na sklonku dne, ale zároveň respektuj své limity. Svou pozornost zaměř na svou ideální budoucnost a momentální přítomnost. Minulost je za tebou a jakékoliv ohlížení zpátky by bylo jen nesmyslnou ztrátou energie. Často se během těchto dvou týdnů ptej: „Čeho bych nejvíc litovala na sklonku svého života, kdybych nestihla zažít?“ Pokud o něčem takovém víš, ihned pro to něco udělej.

Co se týká těla, můžeš pocítit změny nejen ve svém těle, ale i ve vztahu ke svým financím. Pokud sama sebe příliš zanedbáváš, nauč se minimálně desátek dávat stranou pro tvůj osobní seberozvoj. Zamysli se nad tím, zda nejsou nějaké výdaje zcela zbytečné a jestli ti neunikají příležitosti, co se týká zvýšení tvých příjmů. Pokud víš, že jíš nezdravou stravu, nahraď ji zdravější a jestli málo cvičíš, přihlas se na nějaký kurz nebo cvič každý den. Stále se zbavuj všeho přebytečného nebo toho, co ti připomíná tvé „minulé Já“, které chceš překonat. Nastal čas prověřit vůli, a tak se ani okamžik nevzdávej.

V rovině mysli se snaž změnit tendence k negativnímu myšlení nebo přílišnému řešení příběhů cizích lidí. Pravidelně si uvědomuj kvality tvých myšlenek, a pokud zjistíš, že neustále přemítáš o něčem, co zrovna nejde změnit, přesměruj svou pozornost k pozitivním nebo tvůrčím činnostem. Věnuj se všemu, po čem touží tvé „budoucí Já“. Chceš-li se naučit malovat nebo hrát na hudební nástroj, začni teď hned. Ponoř se hluboce do přítomného okamžiku a snaž se žít naplno. Pokud uvažuješ o novém zaměstnání, nastal čas sebrat odvahu a vstoupit do nového.

Co se týká tvých vztahů, můžeš pocítit velkou potřebu učinit velkou změnu ve tvých stávajících vztazích. Je potřeba se již neohlížet nazpátek, ale jít kupředu. Pokud se některé tvé vztahy dostaly do bodu, kdy není návratu, učiň tak rozhodně a se soucitem. Netrap se něčím, co stejně nejde udržet. Tvé srdce bude vědět přesně, o jaké vztahy se jedná. Každý člověk má před sebou jedinečnou cestu, která se však v některých případech bohužel může míjet s tou tvojí. Umět určité vztahy ukončit nebo je znovu oživit, bude vyžadovat odvahu. Nečinnost však může být tím největším jedem pro všechny zúčastněné.

V rovině ducha nastal čas, kdy je potřeba vytrvat ve velkém zápalu a úsilí, abys dosáhla obnovy svého života. Smrt je jedinou jistotou tohoto života, a tak neztrácej čas s banalitami. Uvědom si hlubší smysl svého počínání a žij tak, aby ses na sklonku svého života mohla poohlédnout s úsměvem a vděčností na tváři nad úchvatným životním příběhem, kterým jsi prošla. V jaké fázi svého příběhu se právě ocitáš? Jsi v roli tvůrkyně, oběti nebo žiješ život představ jiných lidí? Máš velkou možnost se opět vrátit sama k sobě, ale bude to vyžadovat jak úsilí, tak odvahu skočit do neznáma, do tajuplných krajin tvého vlastního srdce.

Foto: Shutterstock.com

17.7.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist