Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 14. do 26. listopadu 2019

Zpomal a zkoušej nové věci

Po náročnějším období Smrti vstupujeme do období Deště, které ti může přinést jak inspiraci, tak hluboké léčení tvé duše. Po zkoušce vůle se otevři zázrakům a nech se vést synchronicitami, které mohou nabývat kvantovou rychlostí. Uvolni prostor velkému Duchu a naslouchej svým snům. Ve tvých snech může dojít k novému uvědomění nebo dokonce k vyléčení fyzických neduhů. I takovou moc mohou mít sny. Věnuj tedy pozornost tomu, co ti opravdu dává smysl, a věz, že se vše zapisuje na „neviditelný účet“, a tak se nestrachuj, že investuješ do prázdna.

Období 1-Cauac (Déšť, Bouře) od 14.11. – 26.11.2019

Ocitáme se na přelomu času Štíra a Střelce. Obě tyto znamení v sobě nosí obrovskou duchovní hloubku, a tak čas Deště může pro mnohé znamenat velké prozření. Neztrať se v každodenním shonu a hlídej si prostor i čas pro klidné spočinutí. Abys opravdu uzřela zázraky, ke kterým každý den dochází, chce to jistou vnímavost. Zpomal a zeptej se sama sebe k čemu se ve tvém životě schyluje? Možná jsi v poslední době zažila něco, co ti doslova změnilo život. Je jedno, jestli to byla událost radostná nebo dramatická. Důležité je, že jsi prohloubila svou vnitřní bytost.

V úrovni tělesné může dojít k vyléčení velmi starých neduhů nebo ke zhoršení stavu. Záleží hlavně na tom, jak ses ke svému tělu chovala. Pečuj o své tělo s láskou a vyživuj ho zdravými i chutnými jídly a pravidelně cvič. Otevři se v tomto ohledu novému, ale na nový kurz se zapiš raději až po 20. listopadu, kdy končí zmatené období retrográdního Merkura. Do té doby učiň především vnitřní změny, které mohou souviset s tvými skrytými závislostmi a návyky. Hodně čti a sbírej inspiraci ze svého bezprostředního okolí. Neboj, život ti ukáže cestu. Zaměř se i na svůj sexuální život a vyzkoušej něco zcela nového.

Co se týká myšlenek nastal čas se pomalu otevřít novým přístupům a projektům, kterých se najednou může objevovat více, než obvykle. Místo toho, abys lpěla na starých zásadách, zkus být více inovativní. Každý den pros své sny, aby ti ukázaly, co je pro tvou práci a každodenní život to nejlepší. Pokud si své sny stále nepamatuješ, dívej se před spaním do plamene svíce a pros život o to, aby se ti tvá paměť zlepšila. Otevři se novým projektům a možnostem ve tvém zaměstnání. Nastal příhodný čas. Svou pozornost věnuj tedy tomu, co roste a to, co zaniká, s tím se s úctou rozluč.

Ve vztazích může dojít jak k bouři, tak k rozkvětu. Záleží na tom, komu jsi pozornost dávala a koho jsi zanedbávala. Pečuj o své nejbližší a rozhodni se zavolat těm, které máš ráda, ale dlouho jsi je neviděla. Stačí zvednout telefon nebo poslat hezkou zprávu. Nevěnuj pozornost lidem, kteří tě jen využívají a celkově zanedbávají. Nastal čas pozitivních změn. Místo toho, aby ses soustředila na to, co nefunguje, hledej nové cesty a hledej v druhých jejich světlé kvality. Možná, že potkáš nové lidi, kteří ti vnesou do života zcela nový vítr. Více si všímej svého partnera a dej do tohoto vztahu své nejlepší kvality.

V duchovní rovině nastal velmi výjimečný čas. Sny mohou být intenzivní a nenáhodných setkání a zvláštních životních okamžiků může přibývat. Buď pozorná a pravidelně medituj. Ve tvé duši se teď dějí procesy, které vyžadují zvláštní pozornost. Buď přijde milost, nebo krize, která tě katapultuje ke tvé pravé životní cestě. Každý den se modli nejen za sebe, ale i za své blízké. Pokud tvá modlitba bude upřímná, mohou se dít velké zázraky. Můžeš dojít k hlubokému naplnění nebo rozčarování. Vše bude záviset na tvých minulých snahách. V každém případě, ať se stane cokoliv, můžeš pocítit přítomnost větších sil, než jsi ty sama. Buď v každém ohledu vděčná, protože život přesně ví, co je pro tvůj vývoj nejlepší.

14.11.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist