Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 13. do 25. srpna 2020

Zaměř se na léčení těla i duše

Nastává období Byliny, ve kterém je dobré se zaměřit na vše, co ve tvém životě potřebuje vyléčit. Zaměř se nejen na své fyzické tělo, ale především na své sebevědomí. Věnuješ se ve svém životě opravdu tomu, po čem toužíš? Nebo se snažíš naplnit „nereálné“ požadavky společnosti o tom, co je správné a co špatné? Pronikni hluboko do své duše a následuj to, o čem víš, že patří jen tobě. Dovol si projevit svou jedinečnost a ukaž druhým to, co ty sama považuješ za své přednosti. Uvědom si i svou schopnost druhým pomáhat a tuto kvalitu rozviň tím nejkreativnějším a nejosobitějším způsobem, jakého jsi schopna.

Období 1-Eb (Bylina, Cesta) od 13.08. – 25.08.2020

V následujících dvou týdnech ti doporučuji experimentovat s různými systémy léčení tvého těla i mysli. Zajdi za svým oblíbeným terapeutem, masérem nebo učitelkou jógy a dovol si být zranitelná. Mluv o svých zraněních, protože už jen jejich vyřčení tě může osvobodit. Pokud sama uvažuješ nad tím, že bys ráda druhým nějakým způsobem pomáhala, zkus definovat, jaký nejlepší způsob by ti nejvíc vyhovoval. Někdo pomáhá dotekem, jiný slovem a další léčí jen tím, že tvoří krásné obrazy nebo jen dělá, co ho baví. Najdi svůj způsob, protože je jich nespočetně.

Co se týká těla, zaměř se nejen na léčení svých fyzických neduhů, ale zároveň se učiň krásnější. Nesnaž se napodobovat různé vzory, které do světa vysílají média, protože jsou často pokroucené a nereálné. Najdi si svůj vlastní styl a oblékej se tak, jak je to v souladu s tvými niternými pocity. Zajímej se o různé způsoby stravování, a pokud budeš často unavená, zamysli se nad změnou jídelníčku. Často pobývej v přírodě a experimentuj s různými přírodními produkty. Pravidelně relaxuj a hlídej si spánkový režim, který je mnohem důležitější, než se na první pohled zdá.

V rovině mysli se zaměř na způsoby toho, jak ve svém vnitřním dialogu o sobě mluvíš. Pokud objevíš myšlenky, které snižují tvou hodnotu, propusť je s láskou ze svého života. Objevíš-li nějaké myšlenky, které se často opakují a nic dobrého ti nepřináší, nahraď je jinými, pozitivnějšími, které budou podporovat tvůj vývoj žádoucím směrem. Vyhýbej se klevetění a hledání chyb na druhých, protože to je nejčastější způsob, jak uniknout sobě. Často si ve své mysli přehrávej afirmaci: „Miluji se, přijímám se a jsem v bezpečí. Jsem krásná lidská bytost a zasloužím si lásku už jen tím, že jsem“.

Co se týká tvých vztahů, zaměř se na krásu v druhých lidech. Často ji objevíš v jejich očích. Usmívej se na druhé lidi a hledej v nich dobro. Nenech se zmást jen vnější obrazem, přestože to v tobě může evokovat různé vzrušující tělesné pocity. Hledej v druhých opravdovou krásu, která se časem prohlubuje. Možná, že některé lidi přehlížíš, protože jejich krása není tak nápadná. Zkus se tedy lidem dívat o trochu déle do očí a hledej to, co je na první pohled skryto. Setkávej se více s lidmi, u kterých se můžeš uvolnit nebo se jim dokonce svěřit se svými zraněními.

V rovině ducha nastal čas léčení a probuzení tvých vlastních léčivých sil. Zamysli se nad tím, jak bys mohla druhým pomáhat. Přála by sis to dělat profesionálně nebo ti postačí podporovat jen ty, kteří se pohybují ve tvém úzkém okruhu přátel nebo rodiny? Pokud v tobě touha druhé léčit nebo podporovat již existuje, tak se snaž zamyslet nad tím, jaká forma by ti nejvíc vyhovovala. Nech si poradit od „snového zdroje“ nebo se zeptej lidí, kteří tuto cestu nastoupili před tebou. Když nic takového nepociťuješ, experimentuj s různými způsoby léčení, kterých je v dnešní době opravdu hodně.

13.8.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist