Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 10. do 22. září 2019

Ideální čas na získání práce snů

Začíná mocné období jaguára, kdy můžeš získat mnohem větší sílu utvářet si svůj život tak, jak si sama přeješ. Když budeš odvážná a vložíš do své činnosti to nejlepší ze sebe, uvidíš výsledky, které na sebe nenechají dlouho čekat. Pobývej často o samotě a přemýšlej o svém ideálním zaměstnání. Sleduj jako jaguár všechny příležitosti, které se kolem tebe budou ukazovat a než se rozhodneš pro rozhodující skok, vše dobře promysli. Rovněž se zaměř na posílení svého fyzického těla, aby tvá mysl byla výkonnější.

Období 1-Ix (Jaguár) od 10.09. – 22.09.2019

Po dynamickém období Draka si chvilku odpočiň a rozjímej nad svým životem. Máš možnost udělat klíčové kroky, které tvému životu mohou dát hlubší smysl. Pobývej často v přírodě, a pokud možno o samotě. Jelikož jsme v čase znamení Panny, zaměř se především na svou práci, stravování a fyzické cvičení. Vybírej pečlivě a hlavně naslouchej svému tělu, protože ono ví nejlíp, co je pro něj dobré.

V rovině těla se zaměř především na zpevnění a posílení partií, o kterých víš, že jsou oslabené. Pravidelně se procházej parky nebo lesy a zkus se pohybovat jako jaguár. Jak se u toho cítíš? Zkus sledovat své bezprostřední okolí a zároveň trénuj, abys sama nebyla postřehnutelná. V přírodě často jaguár není vůbec vidět, a pokud je viděn, tak je to většinou to poslední. Jsou to výborní lovci a zároveň vynikají obrovskou inteligencí. Také se zaměř na způsob svého stravování a změň vše, o čem víš, že ti škodí. Ve finanční oblasti udělej zásadní kroky k tomu, abys co nejvíce snížila výdaje, a pokud možno zvýšila příjmy.

V rovině mysli se zaměř na své nejčastější myšlenky, které ti procházejí hlavou, když jsi ve svém zaměstnání. Jak smýšlíš o sobě a svých spolupracovnících? Pokud se ze své práce neraduješ, je potřeba učinit takové kroky, které tě dovedou ke tvé vysněné práci. Važ si zatím všeho, čeho se ti dostává a zkus být za to vděčná. Praktikování vděčnosti může mít zásadní vliv na příliv dalšího štěstí ve tvém životě. Je častým jevem, že lidé, kteří si neustále stěžují, nacházejí další a další důvody, proč v tom pokračovat. A lidé, kteří jsou životu vděční a radují se ze své práce upřímně, mají další a další příležitosti. Změnit myšlení vyžaduje sílu, a tak využij tohoto kouzelného času a učiň změny, o kterých dlouhodobě sníš. Pokud si spokojená tam, kde právě jsi, posil ještě víc svou pozici.

V oblasti vztahů využij síly jaguára k tomu, abys zharmonizovala všechny vztahy, které tě nějakým způsobem trápí. Zaměř se především na ty pracovní, ale nezapomeň na svého partnera. Pokud cítíš, že je potřeba vztah nějakým způsobem oživit, zkus svého milého něčím překvapit. To samé platí o tvých kolezích v práci. Chvíli vyčkávej, ale pokud uvidíš, že se nic neděje, vezmi zodpovědnost do svých rukou. Je možné, že druzí nevidí tolik souvislostí jako ty, a tak bys jim svými vhledy mohla pomoci. Počkej si však na správné načasování, a v tom ti právě pomůže síla jaguára.

V oblasti ducha nastal kouzelný čas, kdy můžeš učinit obrovský posun ve svém duchovním vývoji. Nebo lépe řečeno, můžeš se dostat do hlubšího kontaktu sama se sebou. Pravidelně pobývej o samotě a věnuj se nejen fyzické, ale i duchovní praxi. Můžeš se naučit hrát na nějaký hudební nástroj, vytvářet si své vlastní modlitby nebo jen tak spočívat v klidu a tříbit své pozorovací schopnosti. Zamysli se nad tím, čemu ve svém životě vlastně věříš, a zda nemáš touhu své duchovní poznání prohloubit. Můžeš pracovat se sny, přihlásit se na nějaký kurz, který tě už dlouho přitahuje nebo si jen přečíst zajímavou knihu. Jde hlavně o to, abys ses věnovala tomu, kam tě vede tvé vlastní srdce.

Foto: Shutterstock.com

11.9.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist