Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 10. do 22. prosince 2019

Žij svůj životní sen naplno

Po období, ve kterém ses měla zaměřit na léčení všeho, co není ve tvém životě v rovnováze, začíná čas, ve kterém se probouzí velké množství energie, která může být jak tvůrčí a přínosná, tak destruktivní. Buď sama k sobě upřímná a nic nevytěsňuj. Pamatuj, že tvá slabost se může stát tvou největší silou, ale bude nutné vyvinout určité úsilí a velké odhodlání ve svých nových životních postojích vytrvat. Jdi za svou vášní a neměj strach z velkých výšek, ke kterým jsi předurčena. Žij svůj životní sen naplno a nenech se stáhnout svými strachy, které se tě možná budou snažit zastavit.

Období 1-Chicchan (Had) od 10.12. – 22.12.2019

Had s sebou přináší spoustu energie a možnost duchovního vzestupu, stejně jako velkého úpadku. Záleží dost na tom, kam svou pozornost zaměříš. Měj však odvahu si přiznat i věci, které ve tvém životě zatím v pořádku nejsou. Je to přirozené, protože jsme lidmi, kteří se v tomto životě učí být lepšími bytostmi. Nenech svou mysl bloudit na temných místech příliš dlouho, ale snaž se z těchto míst poučit, abys věděla, čemu se ve své budoucnosti vyvarovat.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, můžeš pocítit příval sexuální energie. Tu můžeš dobře využít minimálně dvěma způsoby. Buď se zaměříš na otevření svých sexuálních kanálů a naučíš se v této oblasti něco nového nebo se ponoříš do práce a můžeš pocítit velký příval tvůrčích nápadů, které téměř nepůjdou zastavit. Co se týká obchodu, buď pozorná, protože může dojít k velkému úspěchu. V každém případě musíš překonat jak strach z úspěchu, tak otevření se svému milostnému partnerovi. Pravidelně se dívej do zrcadla a oceňuj to, co ti na tobě připadá krásné. Věnuj se pravidelnému cvičení jógy nebo něco takového vyzkoušej.

V rovině mysli nastal čas se zaměřit na své stinné myšlenky, které možná schováváš i sama před sebou. Stín můžeš změnit ve světlo, ale než se o to budeš snažit, je důležité se na své stíny v klidu a bez posuzování podívat. Nejdřív se přijmi se vším všudy, a teprve pak se opři do transformace toho, co by mohlo být evidentně lepší. Vyhýbej se posuzování svých kolegů v práci a raději seber odvahu se s nimi se ctí konfrontovat. Možná zjistíš, že se od nich můžeš i něco důležitého naučit, což neznamená, že budeš jejich přítomnost vyhledávat. Raději se ponoř do smysluplné práce, protože v tomto ohledu můžeš být doslova nezastavitelná.

Co se týká tvých nejbližších vztahů, neboj se někomu, komu důvěřuješ, otevřít a svěřit se svými negativními myšlenkami nebo pocity. Vyhýbej se různým pomluvám a spíš se snaž porozumět tomu, co určité lidi nutí se chovat k druhým nehezky. Někdy bývá výraz nepřátelství skrytou touhou po lásce. Pokud pocítíš, že se s určitým člověkem potřebuješ konfrontovat, učiň tak a pročisti vody. V důsledku se uleví vám oběma, protože aspoň budete vědět, na čem jste. V partnerství se zaměř na prohloubení intimity a užívej si s partnerem nově probuzenou sexuální energii. Neboj se otevřít tajným představám a zkus je ve vhodný čas i ve vhodném prostředí se svou drahou polovičkou sdílet.

V rovině ducha nastal čas jít za svou životní vášní. Objev to, pro co ses v tomto životě zrodila. Pokud to už víš, ještě konkrétněji svou životní vizi definuj, ale hlavně už pro ni něco konkrétně udělej. Zbav se nějakého starého zlozvyku, o kterém již dlouhou dobu víš a rozhodni se ho nahradit nějakým pozitivním návykem, který tě přiblíží blíže ke tvým snům. Choď na různé přednášky a uvědom si, jaký druh filozofie nebo víry je pro tebe nejvhodnější. Je dobré se něčemu podobnému věnovat, protože ti to může na tvé životní cestě pomáhat a dát určité vodítko. I to, že v nic nevěříš, je svým způsobem určitý druh víry, a to je dobré si uvědomit. Nebuď však závislá na různých systémech, ale vše prověřuj svou osobní zkušeností.

10.12.2019 4:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist