Mayský horoskop od 25. srpna do 6. září 2021. Detoxikuj své tělo

Měsíc srpen pomalu končí a s ním pomalu odchází i léto. Nastává vhodná doba pro celkovou detoxikaci tvého těla. Pokud nevíš, jak se to dělá, vyzkoušej dva dny pít čistou vodou a jez jen jablka. To může mít příznivý vliv nejen na tvé tělo, ale stejně tak i na tvou mysl. Zpočátku tě může rozbolet trochu hlava, ale pak se budeš cítit mnohem lépe. Doporučuji experimentovat i s jinými druhy detoxikace a půstů, nejlépe pod vedením odborníka, aby si člověk spíš neuškodil. Odpusť sobě i všem, ke kterým se můžeš ve své mysli neustále vracet, přestože určité záležitosti jsou již dávnou minulostí.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Muluc (Voda) od 25.08.2021 do 06.09.2021

Muluc patří k východním znamením, které v sobě nosí mnoho darů, ale i spoustu výzev. Ne náhodou se tomuto občas říká „Oběť“. Jelikož jsme všichni ve své podstatě jedno, týkají se témata tohoto znamení nás všech. V čase vody je dobré se zaměřit na nejkomplikovanější mezilidské vazby a snažit se od nich osvobodit, pokud možno s láskou. Zároveň nastává čas velkého úklidu, který krásně koresponduje se zemským znamením Panny, jehož vliv je rovněž aktuální. Proto doporučuji se zaměřit hlavně na vztahy na pracovišti, léčení těla a celkový úklid. Zbav se tedy všeho, co je navíc, aby do tvého života mohla vstoupit lehkost a radost.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, již jsem se zmiňoval, že je vhodné detoxikovat tvé fyzické tělo. Zároveň se více zaměř na kontakt s vodou. Stále se ocitáme v roční fázi léta, a tak je dobré být v přítomnosti vody, jezer, potůčků a moří. Každý den doporučuji sprchování studenou vodou nebo večerní bylinné koupele. Zkus navázat k vodě osobnější vztah, a když budeš ve vaně, popros ji, ať očistí nejen tvé tělo, ale i mysl a duši. Představ si, jak s vodou odchází vše, co je již ve tvém životě přežitkem. Dodržuj pitný režim a experimentuj s různými bylinami. Hodně uklízej a snaž se mít doma jen to, co doopravdy používáš.

V rovině mysli se zaměř na kvalitu svých myšlenek. Když změníš způsob svého myšlení, můžeš změnit kvalitu svého cítění a naopak. Ve svém zaměstnání zkus vnést nový vítr do vztahů, které tě iritují. Možná, že nevidíš celou mozaiku problému, a tak si zkus vyslechnout názory druhých, aniž bys jim skákala do řeči, a to samé nedovol ani druhým. Vyzkoušej metodu „mluvící hole“, kdy ten, kdo má předmět, má povolení mluvit, aniž by byl ve své řeči přerušován. Pokud cítíš, že něco ve své práci zanedbáváš, neboj se k tomu přiznat, ale neutápěj se zbytečně v pocitech viny. Raději něco změň a již se k minulosti nevracej.

Co se týká vztahů, mohou se vracet staré, zasuté vzpomínky na traumata, která jsou spojená s určitými lidmi. Odpusť všem svým minulým partnerům, ať ti ublížili jakkoliv, protože neustálým vracením se k bolestem trpíš jen ty. Pokud tě trápí nějaký vztah, rozhodni se ho napravit. Napiš dopis, který nemusíš odeslat nebo si s dotyčnou osobou promluv o svých pocitech a neočekávej žádný výsledek. Jde jen o to, abys ze sebe dostala to, co tě trápí a zároveň nehrála „emocionální ping-pong“. Dokázat doopravdy odpustit je velký akt síly, který dokážou jen velmi duchovně vyspělé bytosti. Je dobré se o to neustále pokoušet.

V rovině ducha nastal významný čas, protože voda je mocným živlem, který přeje léčení všeho druhu. Máš velkou příležitost zcela očistit svou duši. Je nutné být jen k sobě upřímný a mít odvahu se podívat na své stinné stránky. Oběť je často závislá na násilníkovi, a tak si do jisté míry za své utrpení může i sama. Je nutné vzít zodpovědnost do svých rukou, a hlavně odpustit sami sobě, abychom mohli to samé učinit i těm, kteří nám ukázali dar stínu. Očisti tedy nejen své fyzické tělo, ale i mysl a ducha. Voda ti může odhalit mnohá tajemství, a tak často pobývej v přítomnosti řek, potůčku, jezer a moří.

26.8.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist