Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 19. do 31. ledna 2019

Setkávej se s lidmi, kteří tě podporují

Podle mayského kalendáře nastává období Slunce, které přeje oslavám všeho druhu. Jsme zároveň v čase Vodnáře, a tak oslavuj, jak nejlépe dovedeš. Navštěvuj různé sešlosti nebo sama pozvi své přátelé k sobě domů nebo na místo, kam ráda chodíš. Čím více přátel, tím lépe, protože ve více lidech se toho více zvládne. Pokud jsi sama, nastal ten správný čas se s někým seznámit. Buď vděčná životu i lidem, které potkáš, protože to mohou být tví noví přátele.

Období 1-Ahau (Slunce, Květina) od 19. 1. – 31. 1. 2019

Po období Jelena, kdy sis měla vytyčit svůj životní směr a připomenout vizi, kterou chceš žít, nastává čas, kdy je dobré se setkávat s lidmi, kteří tvůj nový sen podporují. Buď s přáteli, kteří mají pro tvé snahy pochopení, ale zároveň jsou i upřímní. Možná se jim tvůj nápad bude líbit natolik, že se budou chtít zapojit do spolupráce. Každou pomoc vítej, protože mnoho lidí se bude cítit užitečných, pokud jejich pomoci využiješ. Uvědom si, že na vše nemusíš být sama.

Co se týká těla, je dobré se o něj více starat. Vyjadřuj mu pravidelně lásku a užívej si krásných požitků, ať formou vzájemné intimity s partnerem nebo chozením na masáže či dobrá jídla. Každý den oceňuj každou buňku svého těla a buď vděčná za své neutuchající zdraví. Pokud trpíš nějakými neduhy nebo vážnější nemocí, buď už teď vděčná za uzdravení, které jednou přijde. Čím více vděčnosti, tím rychlejší uzdravení. Navštiv nějaký taneční seminář, lekci jógy nebo již dlouho očekávaný pohybový kurz. Určitě zde potkáš mnoho skvělých lidí, kteří tě budou na tvé další cestě podporovat.

Na úrovni mysli nastal čas, kdy se máš více zaměřit na krásu svých slov a myšlenek. Kultivuj svou mysl pozitivními názory a myšlenkami. Nauč se o sobě „nemluvit zlo“ za všech okolností. Pravidelně se uchyluj do ústraní a prohlubuj svou schopnost spočinout ve svém vnitřním tichu. V tomto prostoru mohou přicházet myšlenky, které mohou mít zásadní vliv na tvou další cestu životem. Buď vděčná za své kolegy v práci i za příležitosti, které se ti každým dnem nabízejí. Můžeš uspořádat večírek, kde se více seznámíš se svými kolegy a přáteli z práce. Nauč se podporovat druhé a otevři se zázrakům.

Co se týká partnerských vztahů, zaměř se na světlo, které v sobě nese každý člověk. Pokud se necítíš ve svých nejbližších vztazích dobře, zkus najít souvislosti, které se týkají osudů tvých předků. Možná objevíš zajímavé okolnosti, které se těm tvým budou nápadně podobat. Ucti své prarodiče i ty, kteří již nejsou na tomto světě. Možná se ti o některých předcích bude i zdát, a pokud se tak v nedávné době stalo, ber to jako významnou zprávu pro tvůj život. Poznej i předky tvého partnera, protože již tvým vztahem tyto osudy přijímáš i do svého života. Navštěvuj dobrou společnost a zaměř se především na stávající i nové přátele. Pokud tě někdo v tomto čase pozve na nějakou sešlost a nebude to zcela proti tvé srsti, neodmítej.

V rovině ducha nastal čas zázraků, a tak se vyplatí se modlit za štěstí své i těch nejbližších. Nejlepší, co můžeš udělat, je vyjádřit svou úctu k životu nějakým uměleckým dílem. Vůbec nevadí, že si myslíš, že nejsi umělecky nadaná. Můžeš napsat povídku, či přání. Nebo i nakreslit jednoduchý obrázek nebo si pustit relaxační hudbu a unášet se jejími proudy. Zaměř se především na vděčnost za vše, co tě v dobrém v životě potkalo a oslavuj život jak v tichu svého bytí, tak na koncertech či kulturních akcích, které miluješ. Uvědom si zázrak života, který se projevuje každým dnem rozmanitými způsoby, když se naučíš správným způsobem se dívat.

22.1.2019 4:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist