Mayský
horoskop

Mayský horoskop na týden od 8. do 20. září 2020

Otevři se novým věcem, co k tobě přichází

Začíná období, ve kterém je dobré se zaměřit na vše, o čem víš, že by ve tvém životě potřebovalo zlepšit. Nesnaž se všechno vyřešit hned, ale postupuj po malých krůčcích, abys ve svých záměrech vytrvala. Nebuď k sobě příliš kritická, protože to by tě jen mohlo odradit, a tak si užívej cestu sebezdokonalování s radostí v srdci. Neustále si připomínej, že vše je již ve své podstatě dokonalé, ale zároveň máš možnost svůj život neustále kultivovat a uvádět do vyšší harmonie. Věnuješ-li se nějakému umění nebo řemeslu, nastal čas se v tomto směru dostat na další úroveň mistrovství.

Období 1-Etz´nab(Pazourek) od 08.09. – 20.09.2020

Zaměř se tedy na své slabší stránky osobnosti a rozhodni se s nimi skoncovat nebo je výrazně zmírnit. V každém okamžiku dělej, co nejlépe dovedeš, ne však více ani méně. To bude vyžadovat cit pro rovnováhu. Odpočinek, stejně jako tvrdá práce mají jít ruku v ruce. Neboj se otevřít novým přístupům a metodám, které se budou v následujících dvou týdnech objevovat. V žádném případě se nenech odradit nízkým sebevědomím nebo přehnanou náročností, kterou na tebe může tvá vlastní mysl vyvinout. Udržuj si mysl začátečníka a objevuj vše s dětským úžasem.

Co se týká těla, zintenzivni své cvičení, pokud se mu věnuješ málo. Na druhou stranu, pokud jsi neustále v pohybu, dej si za cíl prozkoumat různé relaxační techniky a najdi tu, u které se budeš umět opravdu uvolnit. Ve finanční oblasti se snaž zamezit všem zbytečným výdajům a popřemýšlej o tom, jak zvýšit své příjmy. Pokud se v této oblasti necítíš silná, nech si pomoci od někoho, kdo má v tomto ohledu bohaté zkušenosti a komu zároveň plně důvěřuješ. Zamysli se rovněž nad kvalitou svého stravování a experimentuj s novými přístupy. Popřemýšlej i o účinné detoxikaci svého těla.

V rovině mysli se především zaměř na svou pracovní činnost. Je možné svou práci dělat efektivněji, rychleji a s větší radostí? Chop se všech inovací, které tě v poslední době napadly, a pusť se do práce. Zároveň kultivuj svou mysl a snaž se nedávat sílu myšlenkám, které zavání pochybnostmi, přehnanou kritikou a obavami z budoucnosti. Pokud tě trápí nějaký vztah s kolegou z práce, nastal příznivý čas si vše vysvětlit nebo nastavit takové hranice, ve kterých se budeš cítit komfortněji. Když uvidíš, že je něco nutné ve tvém zaměstnání udělat, nečekej na druhé a ihned se chop iniciativy.

Co se týká tvých vztahů, můžeš pocítit větší potřebu důležité vztahy ve tvém životě posunout na vyšší úroveň. Pokud se dostaneš do hlubší krize, nejednej zbrkle a neodcházej. Raději se snaž do svého vztahu dát to nejlepší, a teprve pak uvidíš, co je opravdu nutné. Je možné, že některé vztahy budou muset změnit svou současnou formu, ale uvidíš, že tyto změny nakonec povedou k lepšímu. Neměj strach přesně pojmenovat své pocity, ale vyvaruj se při komunikaci se svým partnerem ho činit za tvé pocity odpovědným. Vyhni se tendencím svého partnera měnit k obrazu svému a raději se zaměř na své vlastní potřeby.

V rovině ducha nastal čas, kdy se máš sama sobě intenzivněji věnovat. Můžeš pocítit větší potřebu se naladit na něco „vyššího“, co tě přesahuje a co svým způsobem důvěrně znáš. Pokud máš pocit, že nic takového není, bude dobré se například více věnovat zapisování svých snů nebo si začni vést deník svých každodenních zkušeností. Psaní deníku je jistou formou západní meditace, a tak již jen tato činnost ti může přinést jistou duchovní vzpruhu. Experimentuj s různými typy meditace a hledej způsob, který je ti nejbližší. Zaměř se především na funkčnost a užitečnost pro dobro všech bytostí.

9.9.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist