Mayský
horoskop

Mayský horoskop na období od 23. září do 3. října 2020

Nauč se něco nového

Nastal čas, ve kterém je dobré se zaměřit na prohlubování tvých znalostí nebo se něco nového naučit. Zaměř se tentokrát na své nejbližší vztahy, které ti buď dělají starosti, nebo můžeš někomu pomoci. Probuď v sobě svou „vnitřní učitelku“ a poděl se s ostatními se svou jedinečnou moudrostí. Je to zároveň i období, ve kterém je dobré navštěvovat různé specialisty, odborníky nebo přednášející na témata, která tě aktuálně nejvíce zajímají. Nech se inspirovat moudrostí druhých a neboj se s nimi své vlastní zkušenosti i poznání sdílet. Přemýšlíš-li dlouho o nějaké umělecké aktivitě, nastal ideální čas začít.

Období 1-Chuen(Opice) od 21.09. – 03.10.2020

Pomaloučku začíná podzim, který v nás může vyvolat nejen obdiv k měnícím se barvám přírody, ale i určitý smutek, který přichází s pozvolným koncem léta. Neupadej do přílišného smutku a raději pobývej s přáteli, se kterými se cítíš harmonicky. Zaměř se především na lidi, od kterých se můžeš něco zajímavého dozvědět nebo dokonce naučit. Ve volných chvílích pozoruj stromy a uč se i od těchto moudrých tichých učitelů. Kup si nějakou knihu o stromech a zjisti, ke kterému cítíš nejhlubší spojení. V jeho přítomnosti se svěř se svým životem a tiše naslouchej jeho radám, vstupujícím do tvého nitra.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nadešel čas si zjistit kvalitní informace týkající se zdravé výživy, cvičení a přístupu k penězům. Pokud nemáš energii a touhu něco podobného studovat, najdi si dobrého poradce nebo učitele, kteří se těmto tématům již léta věnují. Neznáš-li nikoho podobného, zeptej se svých přátel, se kterými máš mnoho společného a dej na jejich doporučení. Odborník ti může výrazně zkrátit cestu, a tak můžeš ušetřit hodiny studia a trápení. Zamysli se také nad tím, zda by tě nelákal kurz tance, kde by ses mohla opětovně spojit se svým tělem. V milostných hrátkách vyzkoušej něco zcela nového.

V rovině mysli se vrhni do nějakého zajímavého studia nebo se nauč nějaké nové řemeslo či umění. Prohlub své analytické schopnosti a ponoř se do nějakého studia, které tě dlouhodobě přitahuje. Vyhledávej společnost svých kolegů nebo přátel a vzájemně se motivujte. Ve svém zaměstnání pěstuj smysl pro humor, aniž bys zanedbávala svou práci. Vnes do svého života více hravosti a vyhýbej se příliš vážným lidem. Pokud si uvědomíš nějaký dobrý nápad, ihned se ho snaž uvést do reality a neboj se o něm otevřeně mluvit. V žádném případě se nepodceňuj a dovol si více důvěřovat. Hledej originální a efektivní řešení ve všech oblastech.

Co se týká tvých vztahů, možná nadešel čas, kdy se s někým můžeš podělit o svou životní moudrost. Může to být partner, přítelkyně nebo kolega v práci. Pokud budeš o radu požádána, neostýchej se. Tvé zkušenosti a názory mohou být pro druhé balzámem na jejich citové rány. Sama se neboj druhé požádat o cennou radu, která se může týkat tvých důležitých vztahů. Ostatní mohou vidět to, co ty sama nikdy neuvidíš, a tak si zvlášť dávej pozor na vše, co se k tobě dostane třikrát z různých zdrojů. Cítíš-li, že ve tvém vztahu nastávají potíže, které již nejdou řešit společnými silami, zkus požádat o pomoc někoho nezaujatého.

V rovině ducha se plně zaměř na svou „vnitřní učitelku“. Každý člověk má za sebou velmi zajímavý příběh a některé lidské příběhy mohou být pro druhé velkou inspirací. Sama popřemýšlej o tom, zda tvé životní zkušenosti mohou někomu pomoci. Pokud ano, neboj se své poznatky s druhými sdílet. Zvláště tehdy, kdy budeš sama požádána o radu. Polož si otázku: „V čem doopravdy tkví mé dary a jakým způsobem mohu být pro sebe i pro druhé doopravdy užitečná? Máš-li chuť druhým své zkušenosti předávat a necítíš-li se zatím způsobilá, přihlas se na nějaký kurz či školu, abys to změnila. Vždy existuje cesta.

23.9.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist