Mayský horoskop na následujících 14 dní. Pozor, ať nezraníš slovem

Nastává čas, kdy je dobré se zaměřit na způsob, jakým komunikuješ sama se sebou i s okolním světem. Slovo má obrovskou moc, může jak léčit, tak zraňovat. Uvědom si, jakou kvalitu má tvůj vnitřní dialog a vezmi totální zodpovědnost za své myšlenky, protože právě v nich spočívá počátek tvoření tvého životního příběhu. Neztrácej čas rozebíráním slabých stránek svých i bližních a raději se zaměř na to dobré. Čemu dáš svou pozornost, to se stane tvou budoucí skutečností. Zlepši vztah ke svému tělu a investuj do svého duchovního vývoje. Neustále se uč novým věcem, protože proces učení nikdy neustane.

maysky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Ik-4 (Vítr) od 25.05.2022 do 06.06.2022

Ik patří do skupiny severních znamení, která jsou nejen duchovně, ale i prakticky zaměřená. Rozšiř oblast svého vědění a neboj se své poznatky s druhými sdílet. Tím se můžeš vyhnout zbytečným nedorozuměním, která mohou být vlivem působení retrográdního Merkura na pořadu dne. Dočti všechny knihy, které máš rozečtené a ty dočtené rozdej, pokud víš, že se k nim nebudeš vracet. Zároveň se ocitáme v čase vzdušného znamení Blíženců, které patří k nejkomunikativnějším znamením vůbec. Nauč se druhým pozorně naslouchat, protože tak se dozvíš mnohem více. I ticho má své odstíny, kterým můžeš přijít na kloub.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zamysli se nad tím, jak smýšlíš o svém fyzickém těle. Aspoň jednou týdně se úplně svlékni před zrcadlo a oceň každou část svého těla. Buď vděčná svému tělu za vše, co ti poskytuje, a láskyplně o něj pečuj. Zjisti si všechny potřebné informace o tom, jak jíst zdravěji nebo se zeptej někoho, komu v tomto ohledu zcela důvěřuješ. Zajímej se i o své finance a nauč se v tomto ohledu něco nového. Zatím se však vyhni všem zbytečným investicím, pokud si jimi nebudeš bytostně jistá. Udělej si přehled toho, co se ti v tomto ohledu nabízí a vše konzultuj se svým vlastním srdcem.

V rovině mysli se zaměř na komunikaci s tvými stávajícími kolegy, podřízenými i nadřízenými. Snaž se o to, aby tvé názory byly správně pochopeny a všechny schůzky, ke kterým má v těchto dnech dojít, si ověřuj. Buď připravena na různá malá překvapení, která ti mohou změnit předchozí plány. Neboj se být více vynalézavá a na vznikající životní výzvy reaguj okamžitě. Nic neodkládej a dokonči vše nedokončené. Dobře vol svá slova, protože ta se jen těžko vracejí zpět. Pracuj s pozitivními afirmacemi a přesvědčeními, ale zároveň buď k sobě naprosto upřímná. Vždy respektuj své pocity.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, nauč se se svým stávajícím partnerem nebo rodinnými členy komunikovat lépe než doposavad. Neboj se mluvit o svých citových potřebách, protože jinak se ostatní mohou mylně domnívat, co se v tobě odehrává. Dej jim rovněž dostatečný prostor, aby vše mohli v klidu zpracovat. Pokud druhým nechtěně slovem ublížíš, nauč se svou chybu přiznat a omluvit se tak, aniž by ses jakýmkoliv způsobem obhajovala. Druzí tvou omluvu přijmout nemusí, ale to není vlastně vůbec důležité. Jde především o tebe. Vyzdvihuj v druhých to dobré a nauč se druhé upřímně uznávat. To může mít příznivý vliv na tvé důležité vztahy.

V rovině ducha nastává vhodný čas pro intenzivní duchovní růst. Investuj do něčeho, o čem jsi již v minulosti uvažovala, ale nebyly zatím vhodné podmínky. Pravidelně medituj a zkus tuto duševní aktivitu zapojit do svého každodenního dne. Ideální je dvacet minut, ale pokud s meditací nemáš zatím žádné zkušenosti, začni u pěti minut. Důležitá je především pravidelnost, aby sis časem vytvořila nový pozitivní návyk. Experimentuj s různými modlitbami, písněmi i přáními, které si můžeš zapsat do svého duchovního deníku. Pokud zatím nic takového nemáš, pořiď si ho. Dej pozornost i svým snům a nauč se je vykládat.

26.5.2022 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist