Mayský horoskop na následující dva týdny: Pozor na falešnou únavu, dopřej si víc pohybu

Začíná nový 260denní cyklus, ve kterém se můžeš opřít do všech odvážných cílů, které sis v poslední době vytyčila. Není na co čekat a jakékoli odkládání ti jen ubere čas i energii potřebnou k tomu, abys využila příznivých nových začátků. Dávej si pozor na „falešnou únavu“, která bude ve většině případů jen známkou toho, že si nejsi jistá tím, čemu máš ve svém životě věnovat svou cennou pozornost. Doporučuji pravidelně a intenzivně fyzicky cvičit, což může být ideálním ventilem pro nárůst energie, která se bude chtít projevit.

maysky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Imix-7 (Krokodýl, Drak) od 03.07.2022 do 15.07.2022

Imix patří k východním znamením, která jsou známa svým inovativním charakterem a potřebou začít něco nového. Energie vodního znamení Raka může být s charakterem Dračí energie poněkud v rozporu, a tak se nenech odradit od odvážných činů, které souvisí s odvážnými životními začátky. Zejména se drž na pozoru od rodinných příslušníků, kteří to s tebou myslí dobře, protože si myslí, že vědí, kým doopravdy jsi. Pokud se necháš lapit do bezpečnostních scénářů tvých nejbližších, možná nikdy nevyužiješ svůj opravdový potenciál.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, investuj svou energii do všeho, po čem touží tvá duše. Zvelebuj svůj domov nebo se odstěhuj na nové místo. Není nic, co by drželo tvou svobodu si vybrat, kde chceš doopravdy žít. Hodně cvič a nezapomeň dodržovat dostatečný pitný režim. Místo obvyklého protahování vyzkoušej více silových cvičení. Možná budeš překvapena tím, že čím více budeš posilovat, tím více energie pocítíš. Vyhýbej se přílišnému spánku, který by neměl přesáhnout cca osm hodin a zároveň by neměl být menší než sedm hodin. Experimentuj se svými vlastními hranicemi a najdi, co je pro tebe nejlepší.

V rovině mysli nastává ideální čas se zamyslet nad tvým stávajícím zaměstnáním. Opravdu se věnuješ tomu, co naplňuje tvou duši? Nejsi ze své práce čím dál více unavená? Tvá únava může být barometrem toho, zda jsi na správném místě. Obnov svůj hlubší smysl toho, čemu se přes den věnuješ, protože jinak můžeš pocítit únavu, která nebude odpovídat tvým opravdovým fyzickým i duchovním rezervám. Duše je nejvíce unavená z toho, když podvádí sebe sama. Promluv se svým zaměstnavatelem nebo kolegy v práci a zlepši své současné pracovní poměry. Dělej pouze to, na čem ti doopravdy záleží, a pocítíš změnu, po které toužíš.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, můžeš si všimnout toho, že jak ty, tak tvé bezprostřední okolí může být podrážděnější než obvykle. Neboj se přímé konfrontace s určitými lidmi, se kterými již dlouho dobu cítíš nevyřčený konflikt. Vyčisti „vody“ a uvidíš, že se ve své podstatě uleví všem. Měj odvahu učinit první krok k vyřešení domněnek, které zbytečně otravují vzduch a blokují energii. Vyhýbej se neupřímným lidem, kteří příliš pletichaří, a nech je napospas jim samotným. Obklop se tobě spřízněnými lidmi a užívej si společnou spolupráci i dobrou atmosféru. Ve více lidech se toho může mnohem více zvládnout.

V rovině ducha nastává významný čas, ve kterém se vyplatí definovat minimálně devítiměsíční cíle. Může to být nový projekt, dítě nebo charakterový rys, který chceš do svého života integrovat. Svým způsobem začíná nový cyklus, ve kterém se může zrodit něco zcela nového. Uvědom si, co je pro tvou duši opravdu důležité a udělej první kroky vstříc těmto novým horizontům. Energie Draka po tobě bude chtít vidět konkrétní činy, a tak není nic dobré odkládat. Udělej odvážný krok a život tě odmění zázraky, které na sebe nenechají dlouho čekat. Pamatuj, že každá chyba má jednu dobrou vlastnost, a ta je, že se dá napravit.

Text: Robert Policar, foto: Shutterstock.com

1.7.2022 12:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist