Mayský horoskop na následující dva týdny. Ideální čas na hubnutí i změnu práce

Začíná období Pazourka, ve kterém na sobě můžeš učinit velký kus práce, a tak se vrhni na všechny životní výzvy, kterým se dlouhodobě vyhýbáš. Pokud přemýšlíš o nějakých inovacích ve tvém nynějším zaměstnání nebo chceš zlepšit svůj přístup k fyzickému zdraví, nastal ten nejlepší čas se do těchto aktivit vrhnout. Nesnaž se všechno zvládnout sama, ale popřemýšlej, jaký tým lidí by ti mohl nejvíce pomoci. Ve více lidech se toho více zvládne, a tak se neboj své činnosti delegovat.

mayske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Etz´nab-8 (Pazourek) od 10.02.2022 –22.02.2022

Etz´nab patří k severním znamením, která se vyznačují velkou pragmatičností se sklonem vnímat i hlubší mystéria života. Nastal tedy čas sebezdokonalování ve všech oblastech, které ti v mysli přijdou jako první na mysl. Energie Vodnáře a Ryb tě nabádá ke spolupráci s lidmi, s nimiž sdílíš podobné životní hodnoty a vize. Buď k sobě nemilosrdně upřímná a odstraň ve svém životě vše, co již dlouhodobě nefunguje. Dávej si však pozor na to, abys k druhým nebyla příliš necitlivá ve svých slovech, protože bys mohla odehnat ty, kteří ti mohou být nápomocni. Nauč se svou pravdu říkat citlivě a s úctou k druhým a vše bude v pořádku.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nastal čas více fyzicky cvičit i zdravěji jíst. Zaměř se i na způsob, jak zacházíš se svými financemi. Investuj do svého vzdělání a nauč se něco, co budeš moci ihned využít v praxi. Doporučuji ti si udělat přehled příjmů a výdajů, na kterém budeš i nadále pracovat tak, že zbytečné výdaje ze svého života vyloučíš a příjmy se pokusíš zvýšit. Neboj se zkoušet nové přístupy a navštěvuj různé semináře, které budou zaměřeny na zlepšení tvého fyzického zdraví. Pracuj hodně, ale ne příliš. Workholismus je jednou z nejnebezpečnějších závislostí, která pro tvé zdraví i další oblasti může být velmi zhoubná.

V rovině mysli se otevři netradičním řešením problémů ve tvém stávajícím zaměstnání. Neboj se být zcela upřímná ke svým kolegům nebo nadřízeným. Nevyhýbej se žádným nepříjemným detailům, které by později mohly vzrůst do velkých rozměrů. Nic neodkládej a vše řeš bezprostředně. Nenech se tyranizovat svým vnitřním kritikem, jehož činnost může být v těchto dvou týdnech zesílena. Postav se ke svým problémům čelem a nauč se s druhými více spolupracovat. Pokud budeš mít pocit, že všechno zvládneš sama nejlíp, najdi si větší počet lidí, kteří se tvým pracovním dovednostem vyrovnají.

Co se týká vztahů, zaměř se nejen na svého partnera, ale i na své přátele. V každých vztazích platí nelítostný zákon rovnováhy, který, když je dlouhodobě porušován, může tyto vztahy destabilizovat. Buď ochotna odříznout vazby k lidem, kde je rovnováha mezi dáváním a přijímáním hodně narušena. Snaž se s těmito lidmi nejdříve promluvit, protože je možné, že o ničem neví. Dej druhým šanci na změnu, která může být počátkem k lepším zítřkům. Každý blízký člověk nám něco odráží, a tak se zamysli, co to může znamenat ve tvém případě.

V rovině ducha můžeš pocítit velkou potřebu na sobě více pracovat. Zkoušej nové druhy meditací, relaxací nebo jiných cvičení, se kterými se dostaneš do styku. Navštěvuj různé skupiny lidí, kteří se nějakým způsobem zdokonalují, a využij jejich sílu k rychlejšímu duchovnímu růstu. V dnešní době existuje tolik zajímavých možností, a tak této příležitosti naplno využij. Pokud svůj duchovní život podceníš, můžeš cítit nesmyslnost bytí a nic ti později nebude dávat smysl. Je potřeba obnovit spojení s tvým vyšším zdrojem síly, který je pro každého trochu jiný. Nastal čas toto spojení najít nebo posílit.

10.2.2022 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist