Manželé.

Ahoj Sáro.rnProsím o výklad, jak mně vnímají a co proti mně mají rodiče mého manžela?rnOna je znamení Raka, on znamení Střelec – oba jsou ročník 1948.rnUčinila jsem dobře, že jsem s nimi ukončila kontakt? rnJelikož ubližovali těžkým nezájmem ke svému synovi (mému muži) a našim dětem. A už se to nedalo snášet, věčně odpouštět a snažit se o smír, kontakt a normální rodinu a prožívání, spolu s nimi. Mně přijde, že to oni neumí, věnují se jen fanatickému náboženství a svým ovečkám co jim mažou med kolem úst…;-(rnDěkuji, Iveta, Panna, 42 let.

Odpověď

Ahoj Ivetko, pokud máš pocit, že někdo něco neumí, tak je to pouze tvůj problém, nejlepší je namířit prst na sebe a zamyslet se nad vztahy obecně. Rodiče tě jen učí sebelásce a bezpodmínečné lásce. Vše jde vyřešit bez odporů a kritiky. Jakmile se to naučíš problémy se vyřeší, ale je to běh na dlouhou trať, doporučuji knížku od L.Hay Miluj svůj život a pak podle kapitol začni měnit svůj život, budeš nadšená a tvá rodina také :-) V danou chvíli jsi dobře udělala, ale až pochopíš svou životní roli, pochopíš, že každý dělá to, co umí, bojovat nemá smysl, láska je největší zbraní na světě. P.S. nemůžeme veřejně ani v myšlenkách posuzovat a kritizovat chování ostatních, správná volba je, dívat se na ty lepší vlastnosti. Nebyl k tobě v dětství někdo velmi kritický nebo snad ty sama k sobě?

31.5.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist