Má to cenu?

Má to cenu? Ahoj René, prosímtě můžu se tě zeptat, s jedním mužem jsme měli vztah, který byl pouze o sexu, nebo alespoň tak jsme to dohodli, on sám to navrhl, s tím že žádnou nechce. Občas jsme se scházeli a bylo to bezproblémů, než jsem k němu začala cítit víc až jsem se postupně zamilovala, i on ke mě očividně cítil víc, ale narozdíl ode mě dokázal city držet na uzdě, prý se zamiovat nechce. Poslední dobou to ale bylo tak že on asi 4xpo sobě naši schůzku zrušil, já jsem vždycky musela být ta která se ozvala, defakto jsem se musela stále ponižovat, ač nerada, ale neudržela jsem se. Pak jsem si z něho udělala „legraci“a psala mu SMS za jinou, on byl nadšený a psal jí že by s ní chtěl chodit, zval ji na večeře atd. moc mě to bolelo když jsem si uvědomila že mě jen lhal a nebyl schopný pozvat ani na to blbé pivo. On se dozvěděl že jsem to já a napsal mi, že mě má moc rád, ale že jsem mu otevřela oči tímto atd. poté jsme si psali (já opět musela napsat první) a domluvili si schůzku, kterou však zase zrušil že mu není dobře. Když mu napíšu neodepisuje.I když mi to asi neuvěříte tak ale vím, že i on ke mě něco cítil, i když né uplnou lásku. Co si to o tom myslíš? Myslíš že čeká že mu zase napíšu a budu se vnucovat??

Odpověď

Ahoj,
bojím se toho, že nečeká na to, až se mu vnutíš. To si myslím, že to byl vlastně začátek vašeho konce! Měli jste nějakou dohodu a to bylo, že se budete stýkat jen v rámci sexu a tu jste měli (hlavně ty) dodržet! Tvůj partner určitě nehledá ženu do vztahu, ale opravdu jen na sex a teď se zalekl toho, že z tvé strany to směřuje někam, kam on nechce. Sama vidíš, že mu to nedělá žádný problém si najít jinou a slibovat jí hory doly a oči jsi mu určitě neotevřela...to byla dokonalá přetvářka, aby z toho průšvihu co se mu povedl, (že tě nepoznal) vybruslil s elegancí, a to se mu povedo a ty jsi mu to zbaštila!

11.4.2014 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist