Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 9. do 14. července 2020

Naslouchej intuici, ukáže ti směr

Ve Vodnáři je dobré nezatěžovat oblast kotníků. V Rybách je dobré pečovat o chodidla a rozjímat nad životem. V Beranu pomohou unaveným očím obklady ze světlíku. V Býku pozor na změnu teplot a prochladnutí krku či šíje.

9. – 11. 7. – Ryby


Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Jemné energie Ryb přímo vybízí k rozjímání, snění a úvahou nad životem. Zajdi do přírody, najdi si své tiché místo u vody a nechej se unášet čistou vlnou lásky, pohody a klidu. Pokud chceš podpořit sílu, kterou máš v sobě, očisti své tělo a dovol vodě, aby z tebe spláchla vše nepotřebné, poděkuj, usměj se na sebe a rozhodni se žít jinak – lépe a klidněji. Sny jsou v tyto dny velmi živé a mohou ti ukázat správnou životní cestu, k posteli si raději nachystej blok a tužku, ať ti něco důležitého neunikne. Péče o chodidla se v tyto dny rozhodně vyplatí, dovol si odpočívat a svěř se zkušenému masérovi, reflexní masáž spojená s aromaterapií dokáže zázraky, pokud se chceš cítit jako královna, využij příznivé dny a nechej se pořádně rozmazlit.

Co tvé tělo i duši zatíží? Pro tyto dny platí: všeho s mírou, pozor na přemíru alkoholu. Koktejly, které se skvěle popíjejí v letní zahrádce pod širým nebem, mohou být velmi zrádné, drž si svou hladinku, pokud nechceš mít druhý den pořádnou kocovinu. Pozor na léky proti bolesti, působí mnohem intenzivněji než v jiné dny. Stejně tak přemíra černé kávy, cigaret či těžkého jídla je pro tělo velmi zatěžující. Naopak lehký jídelníček, zdravá strava, pozitivní přístup dokážou zázraky na počkání. Koupel nohou pod širým nebem uvolní tělo i mysl, když přidáš mořskou nebo hořčíkovou sůl, posílíš tím tělo i mysl. Masáž olejíčkem umocní účinek a ty se budeš cítit jako v nebi, k tomu nepotřebuješ ani vířivku či bazén, stačí ti voda, malá nádoba na vodu a dobrá nálada. Procvič prsty na nohou, pohlaď nožky a poděkuj za to, že tě celý život nosí a nic za to nechtějí.

Co ještě můžeš?

– rozjímat, poslouchat hudbu a zapisovat sny
– odstraňovat zrohovatělou kůži
– plavat, cvičit ve vodě a dovolit si odpočívat
– uklízet, vytírat, umývat okna, skla a zrcadla
– zalévat rostliny doma i venku
– sbírat a sušit bylinky

12. – 13. 7. – Beran


Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V neděli je dobré věnovat se odpočinku i zábavě. Pokud jsi majitelkou „horké“ hlavy, je dobré krotit své impulzivní chování a raději se věnovat jiné činnosti, než dělání pořádku s ostatními. Užívej poklidné nedělní dny v radosti a lásce, tím uděláš mnoho dobrého pro své tělo i duši.

Připrav tělo i mysl na pondělní pracovní shon a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Radost je základním stavebním kamenem každé bytosti, raduj se, směj se a užívej každou chvíli jako by měla být poslední. Dávej tělu zdravou potravu a snaž se jíst v klidu, vychutnávej každé sousto a ochutnávej nové pokrmy. Dovol tělu, ať ti sdělí, co je či není vhodné, nechej pracovat chuťové buňky a zeptej se sama sebe, jaká výživa ti dělá dobře. Důvěřuj intuici, a pokud nejsi dostatečně trénovaná, zapisuj své poznatky, časem uslyšíš jemný hlas, který tě povede vpřed. Sleduj, kdy jsi po jídle unavená a kdy máš naopak plno energie, díky tomu poznáš, co ti dělá či nedělá dobře. Unaveným očím pomohou obklady ze světlíku lékařského, pomáhá nejen lidem, ale také domácím mazlíčkům.

Co ještě můžeš?

– čisticí masky se neminou účinkem, stejně jako masáž obličeje a vlasové pokožky
– v pondělí držet půst nebo odlehčený jídelníček

14. 7. – Býk


Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo i duši zatíží? Přílišné namáhaní hlasivek může způsobit chrapot, pokud se chystáš na důležitou poradu, zkoušku či jednání, vezmi si do kabelky léčivé pastilky – šalvěj, máta, eukalypt jsou skvělé a nezapomeň také na čistou vodu. Jestli tě trápí bolest krku nebo zánět dásní, kloktej šalvěj, řepík, heřmánek a dávej pozor na změnu teploty.

Co ještě můžeš?

– radovat se ze života a být se sebou spokojená

foto-zdroj: shutterstock.com

9.7.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist