Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 4. do 10. listopadu 2020

Rozhýbej tělo, zklidni mysl a žij…

Blíženci milují čerstvý vzduch, větrej, dýchej a miluj život. Raci mají citlivé zažívání, a proto je dobré dbát na kvalitní stravování a výživu. Lvi milují pohyb a potřebují k životu lásku. Znamení Panny zaručí disciplínu a precizně odvedenou práci. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

4. 11. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Vyřizuj, zařizuj a jednej na úřadech, budeš úspěšná.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pohlídej si roztržitost, zbrklost a zapomětlivost. Dbej také na zdravou životosprávu, snaž se jídlo vychutnat a sleduj reakce těla, jak se cítíš po jídle, jsi unavená nebo nabitá energií? Tvé tělo tě vede a ukazuje ti, co je či není dobré, když se naučíš naslouchat, nejenže se zbavíš různých neduhů, ale také zkrásníš a budeš naplněná energií a sílou.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, protáhnout tělo na čerstvém vzduchu
– hledat práci, nové možnosti, podporovat nápady a realizovat zralé plány

5. – 7. 11. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Sdílej chvíle se svou rodinou a nejbližšími. Jděte společně na procházku, hrajte hry nebo si jen tak povídejte při svíčce, naši předci drželi „černou hodinku“ a povídali si při zapálené svíčce. Je důležité i v této době sdílet společné chvíle s těmi, které milujeme.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Přílišné obavy a strach z budoucnosti zatíží nejen tělo, zažívací systém, ale také duši. Pokud na tebe přijde strach, řekni si, zatím se nic neděje, všechno budu řešit až daný problém nastane, a tak to také je. Veselá mysl, kvalitní jídlo a spokojenost s tím, co právě je, ti zaručí dobrou imunitu a zdraví.

Co ještě můžeš?

– popíjet bylinkové čaje, čistit tělo i mysl
– zvolit odlehčený jídelníček a snažit se tělo nezatěžovat nadbytkem jídla a cukrů
– pečovat o tělo, pokožku, použít čisticí krémy a kvalitní kosmetiku
– prát prádlo, uklízet, vytírat, zalévat květiny
– závěr dne zakončit relaxační koupelí s vonnými oleji
– manikúra, pedikúra, depilace, to vše můžeš udělat v teple domova

8. – 9. 11. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pohyb zaručí dobré zdraví a svěží mysl. Podpoř správnou činnost srdíčka rychlou chůzí, cvičením či jiným pohybem. Měj se ráda a buď se sebou spokojená, láska je nejvyšší možná vibrace a dokáže opravdové zázraky. Miluj sebe tak, jak bys chtěla, aby tě milovali ostatní. Pokud máš problémy se srdíčkem, dávej na sebe pozor a nesnaž se za každou cenu přetěžovat, zvol klidnější režim a pomalejší chůzi, protahuj tělo na zemi, zacvič jemnou jógu nebo jiné svalové cvičení. Pochval sebe i ostatní, řekni, jak jsi šťastná, že máš tak báječnou rodinu a přátele.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Neshody ve vztazích mohou nabádat k radikálním řešením, hádkám a sporům. Zapomeň na výčitky a než něco vyslovíš, raději počítej do dvaceti, usměj se na sebe a řekni: „Miluji tě, jsem dokonalá“ a věř, že to tak je. Zapomeň na spory a buď šťastná za život.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky
– pedikúra, manikúra
– dávat lásku sobě i ostatním

10. 11. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Veškeré pracovní i osobní úkoly se zvládají na výbornou, disciplína ti chybět rozhodně nebude, proto snáze dokončíš veškeré resty a pohledávky.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Konflikty se díky nevysvětlitelnému napětí mohou zdát nekonečné, proto se nadechni a nedovol ostatním, aby tě zatáhli do nic neříkajících sporů a hádek. Pokud jsi citlivá na různé negativní zprávy, vypni televizi, rádio a zajdi raději do přírody, vyzkoušej, jaké to je bez internetu a dalších médií. Pečlivě vybírej jídelníček a dopřej tělu zdravé a kvalitní potraviny, když zhřešíš udělej to s láskou a nic si nevyčítej.

Co ještě můžeš?

– čistit a proplachovat tělo bylinkami
– zastřihnout konečky, pečovat o vlasy i pokožku

foto-zdroj: shutterstock.com

4.11.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist