Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 23. do 29. září 2019

Tanči v rytmu měsíce

Magická síla novoluní ti pomůže probudit divokou a nespoutanou sílu ženy. Chceš vědět, co tvé tělo zatíží a co mu naopak prospěje? Není nic snazšího, než mrknout na nový lunární kalendář, který ti prozradí ještě mnohem víc.

23. – 24. 9. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Podzimní rovnodennost nás přímo vybízí k zamyšlení, měsíc procházející Rakem nám oznamuje, že je čas rozjímat nad našimi pocity a sny. Pečuj o své srdce i tělo a nezapomínej na svou rodinu. Věnuj jim dostatek času a vzájemně pečujte o láskyplné vztahy a harmonickou energii. Chceš se naladit na vnitřní moudrost? Pozoruj Leknín bílý, pomáhá rozpustit staré vzorce chování, s údivem nalezneš krásu v těch nejobyčejnějších věcech a pochopíš moudrost bytí. Kapka éterického olejíčku na zápěstí nebo do aromalampy jeho kouzlo ještě umocní, stejně jako voňavá koupel, která je velmi očistná nejen pro tělo, ale také duši. Jak dál oslavit příchod podzimu? Udělej si vlastní rituál stejně jako kdysi naši předci, kteří pekli koláčky, vyráběli mošt, víno a společně hodovali. Zdobili domy, na dveře dávali věnečky z podzimních rostlin a stromů. Stáje měli vždy pečlivě uklizené a dobytek dostal navíc ovoce i zeleninu.

Co ještě můžeš?

– proplachovat tělo čisticím čajem
– jíst střídmě, vyvarovat se tučných a mastných pokrmů
– do tašky přibalit deštník, přeháňky jsou velmi časté
– cvičit, tančit, zpívat a radovat se ze života
– prát prádlo, uklízet
– na zahrádce nechat půdu odpočívat a poděkovat rostlinám i stromům za úrodu

25. – 26. 9. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Hýbej se, srdce miluje pohyb a lásku. Měj se ráda a dovol si být šťastná. Jestli máš zdravotní problém, není to důvod k lenošení, vždy svůj zdravotní stav konzultuj s odborníkem, který ti pomůže vybrat vhodnou aktivitu. Začni rychlou chůzí. K čemu je dobrá? Věř, že na všechno. Z praxe mám případ, kdy lékaři nedokázali pomoci, žena vzala osud do svých rukou sama a začala pravidelně chodit, snažila se vybírat kvalitní potraviny a do roka se zcela uzdravila. Dny Lva přímo vybízí k radosti ze života, proto je tolik prospěšné tančit, zpívat a obejmou ty, které miluješ. Víš, že má objetí magickou moc? Všimni si, co cítíš, když tě někdo milovaný s láskou obejme, přichází úleva, klid a láska. Rozdávej lásku a věř, že se ti mnohonásobně vrátí zpět. Rostlinka, která v sobě skrývá teplo a dokáže naplnit srdce láskou se jmenuje pupalka, nechej se unášet její omamnou vůní, ať již v aromalampě, v koupeli nebo nanes pár kapek éterického olejíčku na srdeční čakru a jemně namasíruj. Pomůže ti v náročných chvílích nalézt úlevu.

Co ještě můžeš?

– ve středu držet jogínský půst a pít pouze čistou vodu
– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky
– na zahrádce: sklízet úrodu, uskladňovat, zavařovat, mrazit, zpracovávat

27. – 28. 9. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Přicházející novoluní probouzí v bytostech touhu po harmonii a rovnováze. Není nic neobvyklého, když pocítíš napětí, nervozitu a máš chuť vyříkat si staré křivdy, které by měly být již dávno zapomenuty. Stačí, když si těchto emocí nebudeš všímat a nebudeš jim dávat sílu. Nezapomínej že to, čemu věnuješ neustálou pozornost, roste a sílí. Cože je skvělá zpráva, protože máme vždy na výběr. Nacházíš se právě nyní v náročné životní situaci, cítíš zmatek a bezmoc, tak věř, že tyto pocity ti jen našeptává tvé vystrašené Já. Zkus tu malou ustrašenou holčičku vzít do náruče, uklidni ji a pevně obejmi. Životní zkoušky jsou velmi cenným pomocníkem, díky nim si uvědomujeme náš strach a učíme se s ním pracovat, jsme dostatečně silné, abychom zvládly jakoukoliv zkoušku, dívej se na sebe se soucitem a nedovol, aby tě problémy srazily k zemi.

Máš pocit, že jsi sama a nikdo tě nemá rád? Tak věř, že se vždy najde někdo, komu chybíš a má tě rád takovou, jaká jsi. Mám vás ráda holky a jsem velmi poctěná, že s vámi mohu sdílet pocity díky lunárnímu kalendáři. Mějte se rády takové, jaké jste a zkuste právě na novoluní vykročit vstříc novému životu. Vyhněte se kritice ať již k sobě nebo ostatním a zkuste se podívat na všechny se soucitem a porozuměním, pokud ti to nejde, začni u sebe, víc si důvěřuj a neboj se postavit čelem překážkám, krůček po krůčku a zažiješ zázraky. Neumíš to, nejde ti to, jsi otrávená a vlastně tě toto povídání pořádně naštvalo? Nevadí, nechej si dostatek času a prostoru na vstřebání informací, najdi si jemnou, a přesto silnou rostlinku jménem Rozchodník bílý, která ti pomůže nalézt vnitřní klid a mír v duši. Postup je stejný jako v předchozích znameních, sledovat obrázek, živou rostlinu, pořídit si éterický olejíček, parfém a naslouchat intuici, která ti může sdělit, co je pro tebe nejlepší. Rozchodník ti pomůže rozpoznat významné životní úkoly a přijímat život takový, jaký je.

Co ještě můžeš?

– držet půst na novoluní
– proplachovat tělo čisticím čajem
– jíst střídmě, vyvarovat se tučných a mastných pokrmů
– nerozčilovat se, nestresovat, místo kritiky chválit a povzbuzovat sebe i ostatní
– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, změnit účes

29. 9. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Využij volnou neděli k odpočinku, rozjímání a urovnání sporů v rodině. Jaká vůně v tobě probudí touhu po změně? Pustoryl vonný. Nic ti to neříká? Český název této magické rostliny je Jasmín a opravdu dokáže zázraky. Zahání strach, pomůže s úzkostí a probouzí lásku k životu. Omamná vůně přičaruje hojnost a dostatek ať již v hmotné sféře nebo v oblasti lásky.Pokud nejsi těhotná, jemně si éterickým olejíčkem namasíruj bříško a oblast solárního plexu, působí také jako afrodiziakum a může ti pomoct při navazování nových přátelství či vztahů. Připomínám, olejíček se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Co ještě můžeš?

– dostatečně pít a proplachovat ledviny
– harmonizovat vztahy v rodině i k sobě

foto-zdroj: shutterstock.com

22.9.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist