Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 22. do 28. července 2020

Cestuj a poznávej nové

Kráčej životem s láskou stejně jako Lev. Komunikuj bez kritiky, využij pečlivost a píli jako Panna. Měř všem stejně a budeš dokonalá jako Váhy. Zpracuj žárlivost a naslouchej intuici stejně jako Štír. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě nyní prozradí nový lunární kalendář.

22. 7. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Rozhodně je skvělý den na to věnovat se nejen práci, ale také přátelům, rodině i sobě. Najít malou chvilku na rozjímání, není zase tak složité a náročné na čas. Úleva a také odpověď, kterou dostaneš z tvého nitra, ti pomůže najít řešení. Analýza pocitů je skvělou cestou k odstranění starých bloků či vzorců chování.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Neláska k sobě, mít se ráda je základním stavebním kamenem každé bytosti. Platí jednoduchá rovnice, kolik lásky dáváš sobě, tolik ti dávají ostatní. Zamysli se, jak jsi na tom, a udělej změnu. Začni u sebe a teprve až své srdce naplníš čistou láskou, můžeš rozdávat.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– mít se ráda a být spokojená
– věnovat péči vlasům – zastřihnout konečky, bylinky, masky, masáž – to vše se nemine skvělým účinkem

23. – 24. 7. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Skvěle půjdou změny v jídelníčku, stravování. Mít ráda své tělo a jíst s láskou je velmi důležité. Pozorovat stromy a sledovat pocity i emoce.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Zbytečná kritika a lítost, že je život nespravedlivý. Vždy dostáváme přesně ty lekce, které máme a které nás posunují vývojově dál. Proto je zcela zbytečné být k sobě či ostatním kritická. Co se stalo, je pryč a teď to udělám jinak – lépe, každý krok vpřed je úspěch, pochval se a měj se ráda, protože jsi dokonalá teď a tady. Potřebuješ vyčistit hlavu a zvládnout také velký úklid? Skvělé, práce ti půjde od ruky a najednou zjistíš, že nemáš žádné rušivé myšlenky. Večerní sprcha, koupel nebo plavání v bazénu zharmonizuje tvé tělo i duši.

Co ještě můžeš?

– pracovat s půdou, sázet, přesazovat a poděkovat rostlinám i stromům za dary, které poskytují
– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, navštívit kadeřnici, barvit, změnit střih a účes, opláchnout kopřivou či jinými bylinkami
– pít pročišťující bylinkové čaje, odlehčit jídelníček a nebát se nechat tělo zdravě vyhladovět

25. – 27. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pustit se můžeš do vylepšování domova, ať již novou dekorací či změnou nábytku, závěsů nebo jen oživení domova. Nové ložní prádlo či krásné letní povlečení udělá radost nejen tobě, ale také partnerovi či dětem.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Zbytečné řešení problémů, které jsou zatím pouze ve tvé hlavě. Uvolni se, zapomeň na starosti a užívej v radosti letní dny. Procházka v parku, výlet s rodinou, přáteli, cvičení, plavání – to vše udělá dobře nejen tvému tělu, ale také duši, která miluje rozmanitost života. Pokud jsi na zasloužené dovolené, rozhodně stojí za to vyzkoušet nové aktivity, navštívit tajemná a magická místa a nebát se bát, děti to rozhodně ocení. Vrátit se na chvíli zpět do dětství je velmi uvolňující a povznášející.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– pečovat o tělo i duši
– žít naplno a nebát se nových aktivit

28. 7. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Dokončit resty z minulosti ti půjde mnohem snáz. Využij příznivé dny a dotáhni věci do zdárného konce, budeš nadšená.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Žárlivost a zbytečná touha mít za každou cenu pravdu. Než něco vyslovíš, počítej do dvaceti nebo raději mlč, slova mohou velmi zranit, zamysli se, jak bys chtěla, aby v daný okamžik s tebou komunikoval ten, koho miluješ a pak dostaneš odpověď. Nadechni se, usměj a miluj sebe i ostatní.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo
– zalévat rostliny doma i venku

foto-zdroj: shutterstock.com

22.7.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist