Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 22. do 27. října 2020

Miluj své tělo a pečuj o něj

V Kozorohu je dobré pečovat o celé tělo, plavání a cvičení ve vodě osvěží nejen tělo, ale také duši. S Vodnářem nabíráme dech a vyživujeme tělo i obličej kvalitní kosmetikou. V Rybách s láskou pečujeme o nohy a rozjímáme o životě. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

22. – 23. 10. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Ráno je dobré protáhnout celé tělo a až teprve potom pomalu vstávat z vyhřáté z postele. Péče o celé tělo se v tyto dny rozhodně vyplatí, s láskou se rozmazli od hlavy až po paty, poděkuj tělu i orgánům za to, jak dobře ti slouží. Pokud máš nějaký zdravotní problém, zamysli se, co ti dlouhodobě vadí a snaž se život přijímat takový, jaký je.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nedostatek pohybu, ať již díky nadváze či sedavému zaměstnání a lenosti. Tělo je stvořeno k pohybu, není potřeba se honit nebo nadměrně přetěžovat, ale zdravě se hýbat je nutnost. Všimni si, jaký postoj máš, stojíš rovně nebo se hrbíš? Nezapomínej narovnat záda, chodit vzpřímeně je přirozené, ale málokdo tak chodí. Jakákoliv tíha, starost a trápení se zobrazí na těle i duši. Narovnej se a odhoď břímě minulosti, co bylo, je pryč, nyní máš šanci vše změnit.

Co ještě můžeš?

– masírovat bolavé klouby a tělo léčivou mastí – kostival, kaštan, arnika
– pečovat o celé tělo, mazat a jemně masírovat tělovým mlékem nebo olejíčkem
– plavání, sauna, pára, masáž je skvělá kombinace

24. – 25. 10. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Volný víkend přímo vybízí k aktivnímu pohybu a také k odpočinku. Dobré a zdravé jídlo ve společnosti nejbližších působí léčivě a utužuje také vztahy. Humor, společné povídání a vychutnání každého sousta je balzám pro tělo i mysl. Zapoj rodinu do příprav a bavte se. Všímej si tvůrčích myšlenek a uveď je do pohybu, nepodceňuj se a neboj se prosadit.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pozor na impulzivní změny, které by nepřinesly žádný užitek. Místo radikálního řešení se raději bav a věnuj těm, které miluješ. Pokud jsou tví přátelé daleko, využij internet a komunikuj alespoň na dálku.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– vyživovat pleť, pokožku a vlasy kvalitní kosmetikou
– relaxovat ve vaně a rozjímat

26. – 27. 10. – Ryby


Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Zabývat se nejen fyzickým tělem, ale také duší, rozjímat nad životem, zamyslet se, co mi vadí a co bych mohla udělat proto, aby se situace zharmonizovala. Někdy stačí vše pouze přijmout a nebojovat s ostatními ani sama se sebou. Znamení Ryb je velmi intuitivní, proto je dobré všímat si tvůrčích myšlenek a nápadů. Zakončit den voňavou koupelí a láskyplnou péčí o nohy se v tyto dny rozhodně vyplatí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Dlouhodobá nespokojenost má vliv také na nohy, pokud se neustále trápíš minulostí, jsi nespokojená, přemýšlíš, proč tě bolí nohy? Tak to je odpověď. Žij přítomností, co jde vyřeš a co nejde, nechej být, až bude vhodná příležitost, věci na sebe navážou samy. Usměj se na sebe a měj ráda celé tělo, jsi totiž dokonalá, aniž bys musela ostatním cokoliv dokazovat. Lehkost bytí, humor, pohyb a dobrá nálada je ta nejlepší medicína.

Co ještě můžeš?

– pečovat o nožky, sauna, plavání, masáže, aromaterapie, reflexní terapie
– prát prádlo, zalévat rostliny a květiny
– rozjímat nad životem, všímat si tvůrčích myšlenek a nápadů

foto-zdroj: shutterstock.com

22.10.2020 2:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist