Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 20. do 26. ledna 2021

Užívej přátelství, sdílej lásku…

Pozor na horkou hlavu Berana, jednej čestně, upřímně a nic nedělej na sílu. Volnost a lehkost jsou zárukou úspěchu. Komunikuj s láskou a energie Býka ti pomohou ke skvělým výsledkům, kloktej šalvěj a pozor na prochladnutí. Blíženci sbližují a Raci varují před emocemi, klid, pohoda a odlehčený jídelníček dokáže zázraky. Co víc můžeš udělat pro tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

20. 1. – Beran


Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Jakákoliv činnost, fyzická aktivita se nemine účinkem. Máš horkou hlavu, potřebuješ ubrat „páru“? Uklízej, hýbej se a buď aktivní. Díky sportu či práci zvládneš cokoliv si umaneš. Potřebuješ se vypovídat? Zavolej kamarádce a vzájemně si udělejte vrbu, sdílená starost je menší, a naopak sdílení společné radosti se znásobí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Netrpělivost, zbrklost a zbytečné napětí. Uvolni se, rozjímej, pečuj o své tělo i duši a zjisti, jestli jsou tvé tužby stále aktuální.

Co ještě můžeš?

– držet půst
– zadělat těsto a péct
– být aktivní, pracovat, rozjímat, sportovat
– pečovat o pleť, vyživovat a hydratovat pokožku, jemně masírovat šíji, vlasy
– přiložit obklad na unavené oči, cvičit oční gymnastiku
– sledovat noční oblohu a uvolnit tělo i mysl

21. – 23. 1. – Býk


Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Dlouhodobé plány dobře promysli a měj jasnou představu, co ti mohou přinést nebo naopak vzít. Pak stačí vyčkávat na správný okamžik a dovolit životu, aby se o sebe na chvíli postaral sám, bez zbytečného lpění na výsledku.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Finanční změny je lepší odložit a vyčkat na příznivější dny. Nepromyšlené rozhodnutí dělané jen na základě něčí domněnky jsou velmi riskantní, neriskuj, vyčkávej a plánuj, tvůj čas teprve přijde. Když podpoříš správnou funkci výše uvedených orgánů, uděláš pro své tělo i duši mnoho dobrého. Přilož si dlaň na krk, usměj se a řekni slovo láska, pak udělej pravý opak a vyslov slovo, které je protikladem lásky, vnímej, co dělá tvá dlaň, jakými vibracemi prochází, co vnímáš, jak se cítíš? Slovo láska je jemné, něžné, vibrace téměř nejsou cítit, se slovem negativním najednou vše zhrubne, vibrace jsou těžké a tmavé. Proto je tak důležité komunikovat v klidu a bez negativních emocí. Bolí tě v krku? Kloktej šalvěj a popíjej vlažný čaj z této úžasné bylinky.

Co ještě můžeš?

– vyzkoušet nový recept na jídlo nebo moučník
– kloktat šalvěj, řepík, heřmánek, vyplachovat ústa, jemně masírovat dásně
– masírovat šíji, neprochladnout

24. – 25. 1. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Sváteční neděle přímo vybízí k odpočinku a lenošení. Když už budeš mít všeho dost, můžeš vyrazit na svižnou procházku s kamarádkou nebo rodinou. Nedovol slůvku nuda, aby překazilo nedělní pohodu. Bav se, směj a dováděj na horách či v přírodě. Večer zakonči příjemnou koupelí ve voňavé lázni a připrav se na pondělní start do nového týdne. Dýchej čerstvý vzduch a dovol si jen Být.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pokud tě přepadne jakýkoliv smutek či splín, rozhodně mu nepodléhej dlouho, udělej něco prospěšného pro ostatní a ukaž, že máš srdce na správném místě. Nestěžuj si zbytečně a poděkuj za dary, které máš.

Co ještě můžeš?

– rozjímat nad životem a být v přítomnosti
– vzpomenout si na osamělé, zavolat příbuzným, kamarádce či nemocným, rozdávat radost a nezůstávat dlouho sama

26. 1. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Posiluj imunitu, popíjej čisticí bylinkové čaje a dbej na správnou životosprávu těla i duše.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Napětí, vztek, hádky, to vše může kvůli citlivému Raku znásobit pocity a touhu po spravedlnosti, která je vlastně jen vymyšlená egem. Když pocítíš napětí, zhluboka se nadechni a dovol tělu se uvolnit. Nádech, výdech a úsměv tě vrátí zpět do života. Hádky a disharmonie dodají nejen tělu, ale také okolí nevysvětlitelnou touhu řešit malichernosti z minulosti. Je to jen past, které můžeš velmi snadno odolat, nechej myšlenky volně plynout a nesnaž se tvořit příběhy, které se nestaly a s velkou pravděpodobností se ani nikdy nestanou.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, zalévat květiny
– popíjet bylinky, usmívat se a radovat

foto-zdroj: shutterstock.com

20.1.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist