Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 20. 3. do 27.3. 2016

Kdy je ideální čas na zahradničení, kdy máš zajít ke kadeřnici a kdy by ses měla věnovat především sama sobě? To všechno a mnohem více ti prozradí náš zbrusu nový lunární kalendář.

20. 3. – Lev 

Luna putuje ve znamení Lva a velmi intenzivně ovlivňuje srdíčko a krevní oběh, který je aktivnější než v jiné dny. Přehnaná aktivita není dobrá, dnes se prostě nepřepínej a věnuj volný čas jen sama sobě. Dávej si lásku a uvědom si, jak důležité je mít se ráda. Pokud se máš ráda, můžeš dávat lásku také ostatním. Vzpomeň si, kdy ses naposledy usmála a udělala si radost. Během víkendu by ses rozhodně neměla nudit, bav se, hraj si a v klidu sleduj komedie nebo romantické filmy. S partnerem vyzkoušejte párovou masáž nebo baňkování.

Máš zahrádku? V klidu si vydechni, v neděli není příznivá doba na zahradničení, projdi se mezi stromy a podívej, jak se pomalu příroda vrací zpět k životu a probouzí se po dlouhé zimě. Nechej půdu i stromy odpočívat.

Máš problémy s tlakem nebo srdíčkem? Zamysli se, proč tě život netěší, co ti láme srdce, proč jsi ve stresu, kdo nebo co ti neustále zvedá tlak a zaměř se na odstranění příčiny. Všechno se vším souvisí, pokud chceš zdravé srdce, je potřeba být aktivní a pečovat nejen o své tělo, ale také duši.

21. – 23. 3. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány. Pokud máš citlivý žaludek nebo střeva, vyhni se v tyto dny těžkým a špatně stravitelným pokrmům. Budeš překvapená, jak dobře se tvé tělo bude cítit. Vyzkoušej do svého jídelníčku zařadit celozrnné nebo bezlepkové pečivo, zkus naslouchat tělu, s naprostou přesností ti sdělí, nač má chuť. Bude to vyžadovat trénink, ale rozhodně stojí za to. Máš dlouhodobé problémy se žlučníkem? V klidu se zamysli, kdo ti neustále „hýbe žlučí“, co tě vyvedlo z rovnováhy natolik, že jsi dostala žlučníkový záchvat, proč nemůžeš chování ostatních jednoduše „strávit“, a hlavně jak můžeš danou situaci vyřešit? Spouštěč v tvé mysli tě upozorňuje na to, že neustále spěcháš a máš málo času na to, abys všechno strávila – což neplatí jen pro jídlo, ale také pro chování lidí kolem tebe.

Od pondělí až do středy klidně experimentuj s účesem, zajdi ke kadeřnici, nechej si udělat jarní střih, masáž pokožky nebo alespoň zastřihni konečky vlasů.

Ve středu je úplněk – 13:00, využij jeho magickou sílu a začni měnit svůj život, pokud si přeješ udělat něco pro zdraví, vyzkoušej půst nebo odlehči jídelníček. Dostatečný přísun tekutin by měl být samozřejmostí také v ostatní dny, zkus vitamínové bomby v podobě rozmixované zeleniny nebo ovoce. Zaměř se na svá přání, ujasni si, co přesně od života chceš, vyslov to nahlas a od slov přejdi k činům. Co se týká lásky, citů tam buď zatím trpělivá a neunáhluj se ve svých rozhodnutích, vždy je zapotřebí mít čistou hlavu a klidné srdce.

Nepropásni úplněk je to skvělá příležitost k radostným změnám, každá žena by měla slavit a dopřát si tak čas jen sama pro sebe. Luna dává ženám sílu. Pokud nemůžeš spát, znamená to, že se tvá cesta zastavila a je čas zamyslet se, jaké změny můžeš udělat.

Máš zahrádku? V pondělí a úterý se s klidem můžeš pustit do vysazování kořenové zeleniny nebo sázet brambory a stromky. Pokud tvůj trávník vypadá „vypelichaně“, dosévej holá místa. Ve středu nesázej, jen přihnoj záhonky.

Chystala ses na velký jarní úklid? Při úplňku není vhodná doba na úklid, vydrž na příznivější termín a odpočiň si. Proč? Když začneš, budeš mít pocit, že práce nikdy nekončí, nepůjde ti od ruky ani bavit tě nebude, jednoduše výsledek nebude stát za nic a ty budeš zbytečně otrávená.

24. – 25. 3. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Dej si na stůl sklenici vody a pravidelně dolévej, pitný režim je v tyto dny velmi důležitý. Pokud jsi citlivá na záněty, dávej pozor, ať neprochladneš! Dobrá prevence je intenzivní popíjení tekutin, ať již čaj, šťáva nebo čistá voda mezi třetí až sedmou hodinou odpoledne. Pokud tě trápí chronický problém s ledvinami, zamysli se, proč nebo kdo tě tolik zklamal, co se ti nepovedlo, proč nevycházíš s lidmi kolem sebe, proč přitahuješ stále stejné partnery atd. Změň tyto staré vzorce chování a rozhodni se žít radostný život. To, co se stalo v minulosti, již nezměníš, proto je zbytečné nadále se trápit.

Máš zahrádku? Pokud miluješ mečíky, začni je vysazovat, nezapomeň, že je dobré po třech letech změnit jejich místo.

Pomalu se můžeš také pustit do jarního uklízení, ale nepřeháněj to, měsíc pomalu couvá což je vhodná doba na úklid, času máš dost.

26. – 28. 3. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako jedovatý Štír. Nastávající maminky mají především odpočívat, jakákoliv námaha může nepříznivě ovlivnit těhotenství. Dávej si pozor na prochladnutí nohou, pánve a ledvin, časté jsou záněty. Pokud tě trápí revma, nevětrej peřiny na balkóně, vlhkost by ti neudělala dobře.

Vynikající prevencí na ženské potíže jsou sedací koupele z řebříčku, v tyto dny se síla byliny ještě znásobí. Pokud tě trápí menstruační problémy a lékařská pomoc selhala, zkus se zamyslet nad příčinou. Proč jsi jako žena nespokojená, co tě k této nespokojenosti vede, proč nemáš ráda své tělo, své orgány, kdo ti tyto vzorce neustále vštěpoval do hlavy? Jsi jedinečná a dokonalá už teď, začni milovat život a své tělo, zbavíš se tak mnoha neduhů. V tyto dny můžeš udělat velmi mnoho, aby se zlepšil tvůj současný stav, zapracuj také na svém sebevědomí a konej!

Sobota a neděle je vhodná na setkávání s přáteli nebo rodinou, společné výlety nebo zábavu. Pustit se můžeš také do velkého úklidu, rekonstrukce bytu nebo domu. Velikonoční pondělí je ideální čas, jak zlepšit svůj psychický stav.

Máš zahrádku? Zalévej květiny, rostliny venku a můžeš se pustit do sázení listové zeleniny, květáku, kopru, saturejky a letniček.

Foto: Shutterstock.com

20.3.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist