Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 16. do 22. září 2020

S radostí vykroč s Novem nově

Síla Panny působí na trávicí orgány, proto je dobré zaměřit se na prevenci, zdravější strava a popíjení čisticích čajů z bylin udělá mnoho dobrého. Váhy nabádají k rovnováze, harmonie těla i duše podpoří správnou funkci ledvin. Energii Štíra je dobré využít k reflexní terapii rukou i nohou, jemná masáž s aromaterapií dokáže zázraky. Jak správně podpořit tělo i duši, ti prozradí právě teď náš nový lunární kalendář.

16. – 17. 9. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Úklid, domácí práce to vše jde s lehkostí a precizností, jakou ovládá právě toto znamení. Pokud se chystáš učinit ve svém životě změny a k tomu potřebuješ čistou hlavu, rozhodně se pusť do jakékoliv fyzické aktivity. Práce ti půjde od ruky, tím, že zaměříš mysl jiným směrem, dostaneš také skvělé nápady a vize. Tvou činnost a tvořivost podpoří síla novoluní. Změnit můžeš také účes, barvu či střih, a pokud tvůj jídelníček není zrovna ideální, popřemýšlej o změnách životního stylu, budeš se cítit skvěle na těle, ale také na duši.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nedůvěra v život i sama sebe, zbytečně ubírá sílu a energii. Rozhodni se dělat věci jinak, začni si víc důvěřovat, pochval se, ať se již ve tvém životě dělo cokoliv, a měj se ráda. Kritika směřovaná k sobě či ostatním oslabuje orgány v těle, dlouhodobé kritizování a posuzování nedělá dobře ani zažívání. Pročisti tělo, mysl a zbav se zbytečného balastu, vykroč vstříc novému životu a všechno staré nechej za sebou, není důvod se k tomu vracet a trápit se. Využij novoluní k rozjímání o životě, odpočívej a dovol si na chvíli nic neřešit. Nervozita je v tyto dny velmi častá, je zbytečné dávat těmto emocím sílu a důraz, stejně jak přišly, tak zase odezní. Pohlídej si smlouvy, dokumenty a než něco podepíšeš, poraď se s odborníkem. Bav se, hraj a miluj život, neexistuje nic, co bys nedokázala.

Co ještě můžeš?

– držet půst, odlehčený jídelníček, čistit tělo bylinkami
– pečovat o vlasy, relaxovat ve vaně, nechat vodou odplavit problémy a starosti
– udělat si plány na nový život, rozjímat, cvičit jógu a správně dýchat
– na zahrádce: sázet stromy, prokypřit půdu, ošetřit nemocné rostliny

18. – 19. 9. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Upéct dobrý chleba nebo buchty je umění, pokud nejsi zdatná pekařka, vůbec to nevadí, zapoj děti nebo požádej kamarádku o radu, jak správně pěstovat kvásek a jaké zázraky se s ním dají vykouzlit. Domácí chleba, rohlíky nebo sladké buchty jsou skvělou motivací k činům. Jakmile ochutnáš domácí, nebudeš chtít jiné. Pečení a tvoření jde od ruky a úspěch je zaručený.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Dlouhodobé neřešení vztahových problémů a neodpuštění sobě či ostatním zatěžuje ledviny. Dostatečné pití tekutin je v tyto dny nutností, čaje na podporu močového měchýře je dobré popíjet mezi 15. a 17. hodinou. Hluchavka bílá, lichořeřišnice nebo speciální ledvinové čaje se neminou účinkem. Pamatuj, odpuštění je základ k radostnému životu, začni u sebe a až přijmeš své tělo takové, jaké je, můžeš pokračovat s odpuštěním u ostatních, každý vždy dělá, co v danou chvíli umí, proto není potřeba se zlobit a blokovat negativními emocemi k danému člověku situaci či sama sobě. Jsi dokonalá právě teď, nemusíš čekat na vhodnější dobu, je právě nyní. Vždy se jedná o postupný a dlouhodobý vývoj, nespěchej, měj se ráda a buď spokojená.

Co ještě můžeš?

– vyzkoušet odlehčený jídelníček nebo přerušovaný půst
– proplachovat tělo, ledviny – bylinami

– pečovat o pleť, vyživovat, masírovat, dopřát si manikúru, úpravu obočí, řas, permanentní make-up

20. – 21. 9. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Vstřícné a láskyplné chování se vrátí několikanásobně zpět, jedovaté poznámky a ironické připomínky nejsou v tyto dny vůbec vhodné. Nezapomínej, cokoliv vyšleš ať dobrém či pomyslně zlém, dostáváš zpět, pokud nejsi schopná komunikovat s klidným nitrem, vyplatí se mlčet.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Odmítání vlastního těla, ženství se vždy podepíše také na fyzické úrovni, proto je dobré milovat své tělo takové, jaké je. Žena to v dnešním světě nemá jednoduché, proto je tak důležité vrátit se k přirozenému citu, který ukazuje správnou cestu vpřed. Buď odvážná a měj se ráda, tím uděláš mnoho dobrého nejen pro své zdraví, duši, ale také pro ostatní. Pravé přátele poznáš tak, že ti umožní být přirozená a dodávají ti odvahu k dalším činům.

Co ještě můžeš?
– pozor na prostydnutí v bederní oblasti
– popíjet čaj z kontryhele, udělat sedací koupel, vše působí proti bolesti i jako prevence
– prát prádlo, zalévat rostliny doma i venku
– zasadit stromy
– reflexní masáž chodidel a rukou, se nemine účinkem

22. – 23. 9. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Cestování, stěhování, studium to vše půjde s lehkostí a rychlostí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nedostatečná, ale také nadměrná zátěž těla. Vhodné je plavání, saunování a cvičení ve vodě, která tělo nadlehčuje. Sauna, pára nebo koupel v mořské soli zbaví tělo škodlivin. Zlatá střední cesta se v tyto dny rozhodně vyplatí. Jednej s lehkostí, pohybuj se s elegancí a komunikuj s láskou, potom se ti správné dveře začnou otevírat samy bez větší snahy a úsilí. Nepodléhej pracovnímu stresu a buď nad věcí, čaj z mateřídoušky, třezalky nebo kapky z kozlíku uklidní podrážděné nervy a zaručí klidný spánek.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– nadechnout se, narovnat tělo, těšit se na přicházející podzim a babí léto

foto-zdroj: shutterstock.com

16.9.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist