Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 12. do 18. srpna 2020

Větrej, dýchej, raduj se…

Magickou sílu novoluní podpoří touhy a plány tvého srdce a duše. Býk nám říká: komunikuj s láskou a věnuj dostatečnou péči oblasti hrdla, uším i šíji. Blíženci nabádají ke správnému dýchání a doporučují pustit čerstvý vzduch do plic i domova. Správný Rak ví, že napětí ani hádky nikomu neprospívají, naopak péče o zažívání, cviky na posílení prsou i bříška se vyplatí.
Lvi ukazují správnou cestu ke svému srdci i odpuštění, milují pohyb stejně jako naše srdce. Jaké energie vnáší do životů přicházející novoluní, co můžeš udělat pro zlepšení života, ti právě nyní prozradí náš nový lunární kalendář.

12. 8. – Býk


Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Soustředit se na hmotné záležitosti, dát do pořádku finanční záležitosti se vyplatí. Snadno nalezneš řešení a urovnáš, co v minulosti nešlo, návštěva banky, schůzka s finančním poradcem nebo jen úprava výdajů – to vše s lehkostí zvládneš.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Je zbytečné měnit staré zvyky nebo se snažit změnit své blízké, spory, neshody nebo snad snaha změnit něco, co se mi nelíbí, rozhodně nesklidí úspěch. Proto se nesnaž v tyto dny měnit něco, co funguje, až přijde správná chvíle, vše do sebe zapadne samo, teď užívej poklidné chvíle v kruhu svých nejbližších, večer můžeš vyrazit s přáteli na skleničku nebo grilovačku.

Co ještě můžeš?

– pečovat o celé tělo, aplikovat čisticí kúry – masky, peeling celého těla, obličeje, na suchá místa jemně vklepat kvalitní olejíček nebo krém
– kloktat šalvěj, pečovat o ústní dutinu
– na zahrádce: okopávat, přihnojit stromy, půdu, sklízet a sušit bylinky, sklízet ovoce, zeleninu, vše zpracovávat na zimu

13. – 14. 8. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? V komunikaci, ať již potřebuješ vyřídit, dořešit nebo zařídit cokoliv, skvělá komunikace a tvé osobní kouzlo dokáží zázraky. Zařizuj, vyřizuj, komunikuj, seznamuj se a raduj ze života.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Buď obezřetná při uzavírání nové smlouvy, ať již pracovní či bankovní. Tady by se sliby, které dostaneš, nemusely naplnit, čti mezi řádky a než se rozhodneš pro jakoukoliv variantu, poraď se raději s odborníkem. Láskyplná komunikace bez výčitek, hádek a napětí se v tyto dny rozhodně vyplatí, než cokoliv vyslovíš, zamysli se, jestli tvá slova vycházejí ze srdce a zeptej se sama sebe: opravdu chci, aby se mnou takto komunikovali ostatní nebo ten, kterého miluji? Pak uvidíš zásadní rozdíl a dojde ti, že konflikty nejsou k ničemu.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo a duši, nechat se rozmazlit v kosmetickém salónu, masáž, kadeřník – to vše se vyplatí
– větrat, dýchat, zbavit se starého oblečení a udělat místo pro nové
– natírat, lakovat, malovat, uklízet
– seznamovat se s novými lidmi, komunikovat, zařizovat, vyřizovat

15. – 17. 8. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Udělat menší životní rekapitulaci se vyplatí, rozjímat nad životem, nad tím, co můžeš vylepšit, změnit, jak udělat radost sobě i ostatním.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Hádky, konflikty, řešení zbytečností, tak na to raději v tyto dny zapomeň. Užívej volný víkend, čerpej sílu, energii na začátek pracovního týdne a všechno ostatní hoď za hlavu, nevyplatí se nic ani nikoho měnit, jediné, co můžeš udělat, je změnit postoje v sobě – k sobě. Pracuj, komunikuj, odpočívej, relaxuj s láskou na pohodu a radost.

Co ještě můžeš?

– popíjet čerstvé bylinky, čistit tělo
– prát prádlo, zalévat rostliny doma i venku
– přihnojit rostliny na zahrádce i v domě, poděkuj rostlinám za to, že dělají radost a nic nechtějí
– pečovat o sebe s láskou a vděčností

18. 8. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Rozjímej a měj se ráda, síla novoluní ti pomůže uskutečnit touhy a plány tvého srdce.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pýcha, povýšenost či nadřazenost ke každé bytosti se ukazuje jako marná snaha ovládat ostatní. Zamysli se, jaký postoj máš k sobě a jaký k ostatním? Láska je klíčovým slovem pro následující dny, chvíle a život sám. Miluj sama sebe tak, jak chceš, aby tě milovali druzí, jen láska dokáže uzdravovat nemocná srdce i duši. Ublížil ti v minulosti někdo a ty nedokážeš zapomenout? Odpuštění je dlouhodobý proces, nespěchej, ale rozhodně se vyplatí odpustit sobě a pak ostatním, co se stalo, je pryč, teď je všechno jinak a jen ty řídíš svůj život. Rozhodni se změnit staré zvyky a vykroč s úsměvem vstříc novým, lepším začátkům, magická síla novoluní ti pomůže. Usměj se na sebe do zrcadla a řekni, mám se ráda, oslov se jménem a pochval se za všechno, co jsi v životě dokázala, už jen to, že jsme dostali dar narodit se, je velký zázrak. Začni s láskou tvořit svou budoucnost, nezapomínej, vždy máš možnost volby, můžeš si vybrat, jestli chceš zůstat v nenávisti, hořkosti nebo můžeš odpustit, nechat vše plavat a vytvořit radostný život. Rozhodni se pro nový život, miluj, raduj se a žij přítomností, budeš nadšená a tví blízcí také.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, změnit účes, střih, zastřihnout konečky, opláchnout vlasy bylinkami, udělat zábal, masírovat pokožku
– na Nov odpočívat, rozjímat, pozorovat hvězdy a mít se ráda
– udělat radost sobě i ostatním

foto-zdroj: shutterstock.com

12.8.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist