Lunární kalendář od 11. do 17. ledna 2023: Nebojuj, miluj!

Energie Panny a Váhy vybízí k urovnaní vztahů. Ve Štíru je dobré nepodlehnout žárlivosti a být věrná sobě i partnerovi. Co dalšího dělat podle lunárního kalendáře následující týden?

lunar-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

11. – 13. 1. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Rodina, přátele, vztahy, to vše je možné doladit a příjemně urovnat. Věnuj také dostatečnou péči svému tělu. Zamysli se, jaké máš kolem sebe vztahy, a pokud je nějaká oblast, která tě rozlaďuje, snaž se ji urovnat a zharmonizovat. Na citlivější zažívání pomohou bylinky, odlehčený jídelníček a vnitřní klid. Kdo nebo co ti leží dlouhodobě v žaludku? Když se zamyslíš, zjistíš, že není potřeba s nikým ani ničím bojovat. Všechno lze vyřešit v klidu, míru a láskyplně. Dařit se bude také v pracovní oblasti, tak se nestyď ocenit sama sebe i ostatní.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nervozita, myšlenkové útoky na sebe či ostatní. Nebojuj – miluj a změníš svůj život i životy tvých blízkých.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, navštívit kadeřnictví, zastřihnout konečky
– jemně masírovat bříško, odlehčit jídelníček, dostatečně pít
– udělat plány na víkend

14. – 15. 1. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Větrej, dýchej. Uvědomuj si každý nádech i výdech. Usměj se na sebe zrcadla a pochval se. Pokud je ve tvém životě někdo, komu jsi v minulosti nedokázala odpustit, udělej to. Nezapomínej také na sebe. Odpuštění je základ pro harmonické vztahy. Není potřeba se na nikoho a na nic zlobit, vždy lze všechno v klidu vysvětlit a propustit ze svého života. Chraň své ledviny před prochladnutím, a pokud již problém máš, vyzkoušej kapky z lichořeřišnice, nezapomínej také na dostatečný pitný režim.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Neodpuštění.

Co ještě můžeš?

– malovat, lakovat, natírat, uklízet, větrat šatník, zbavit se šatů, které dlouho nenosíš
– pečovat o sebe s láskou, úctou a něhou, neprochladnout
– utužovat vztahy, nezapomínat na rodinu, přátele

Vyzkoušej také:

16. – 17. 1. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody, jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

 V čem ti půjde luna naproti? Je skvělé posilovat močový měchýř, zacvičit si jógu, pilates a dostatečně proplachovat tělo bylinkami nebo čistou vodou. Pohlídej si vztahové záležitosti, pokud tě přepadne žárlivost či touha „probírat“ starou minulost, nedělej to a raději si zacvič nebo jdi na procházku. Co bylo, je pryč, nyní máš šanci začít zcela jinak, jen na tobě záleží, jaký život máš.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Žárlivost, neodpuštění, neláska k sobě a ke svému tělu.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, zalévat rostliny
– uklízet
– pečovat o své tělo i duši, neprochladnout

11.1.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: lunární kalendář Krásné paní, Vliv měsíce – Johanna Paungger Poppe a Thomas Poppe

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist