Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 11. 7. do 17. 7. 2016

Chceš vědět, proč je tak důležité dořešit vztahové problémy a odpustit si? Kdy je vhodné vyrazit na sběr bylinek a která ti pomůže vyřešit zdravotní problémy? To a ještě mnohem víc ti prozradí náš nový lunární kalendář.

11. – 12. 7. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně. Výjimkou jsou chirurgické zákroky a operace.

Jakýkoliv dlouhodobý problém v oblasti vztahů, ať již s partnerem nebo těmi nejbližšími se vždy časem projeví jako bolest v oblasti ledvin, velmi často se přidá také močový měchýř, protože nejsme schopni odpustit těm, kteří nám ublížili a samozřejmě také sobě. Je to jako velká zátka, která není schopna vypadnout. Podpoř proto správnou funkci těchto orgánů a věnuj se velmi důkladné prevenci. Začni příčinou, kdy se objevila bolest, jak vznikla nebo kdo mi ji způsobil? Někdy může být spouštěč zcela neškodný rozhovor s přáteli a jediné slovo ti připomene bolest, kterou máš uvnitř sebe a potlačila jsi ji. Zamysli se, kdo ti způsobil zklamání, proč nejsi schopna odpustit, proč se stydíš za svůj názor a proč si připadáš tolik zbytečná?

Pak postup dál, dej tělu potřebné vitamíny, odpočinek a dávej pozor také na prochladnutí, které většinou začíná od nohou a postupuje dál. Uvědom si, že to všechno je již minulost a rozhodni se začít jinak, prostě zkus něco nového. Uvidíš, jak tě intuice povede krůček po krůčku dál. Důležitý je také pitný režim, proplachuj tělo čistou vodou, v době od 15 do 17 hodin je aktivní močový měchýř a od 17 do 19 hodin ledviny, v tuto dobu jsou výborné čistící čaje a pramenitá voda. Od tří do pěti hodin si můžeš nasbírat květy hluchavky bílé. Čaj působí protizánětlivě a podporuje také správné vylučování moči. Na koupel můžeš natrhat také listy, na čaj pouze květy!

Nezapomeň také na čerstvou zeleninu a dobrou náladu. Bav se, směj se a raduj ze života, pak je každé trápení menší.

Máš zahrádku? Můžeš zasadit dvouletky, kosatce nebo jarní cibuloviny, pozor na prudké slunce, pokud je velké vedro, postarej se, ať jsou rostlinky ve stínu. Dobře se ti bude péct chleba a než se upeče, udělej si výživnou pleťovou masku.

13. – 15. 7. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně. Výjimkou jsou chirurgické zákroky a operace.

Trápí tě menstruační problémy? Věř, že hlavní příčinou je tvé potlačené ženství, nedostatek sebevědomí, lásky k sobě, neúcta k ženám i svým orgánům. Pokud chceš opravdu tělo vyléčit, vyraz na sběr kouzelné bylinky s názvem Kontryhel. V dávných dobách byl kontryhel považován za velmi důležitou magickou rostlinu, jeho využití bylo a je opravdu všestranné, pomáhá při průjmu, silné menstruaci, dokáže srovnat hormonální systém bez použití tolik obávané antikoncepce, každý cukrovkář by měl vědět, že bylinka může velmi výrazně a příznivě ovlivnit zdravotní stav. Těhotným pomůže před porodem k posílení dělohy a zabrání také předčasnému krvácení. Mladé holky velmi často trpí výtoky, také zde najde své uplatnění. Dokonce má velmi příznivý vliv na játra a ledviny. Můžeš ho popíjet jako čaj nebo si připravit sedací koupele, tam klidně přidej řebříček. Ve středověku pomáhal alchymistům při hledání zlata a kamene mudrců, k tomu používali kapku rosy, která se každé ráno třpytí uprostřed této nenápadné rostlinky.

Nezapomeň také na jednoduché cviky a posiluj pánevní dno, cviků je na výběr mnoho a dají se cvičit kdykoliv během dne. Pamatuj a neprochladni!!! V tyto dny podporuj také svoji intuici, zkus se na chvíli nechat vést svými pocity, naslouchej tělu, které s naprostou přesností ví, co v danou chvíli potřebuje.

Máš zahrádku? Také rostliny potřebují dostatek vláhy, pořádně je zalej a nezapomínej také na kytky, které máš doma. Zasaď si ředkvičky, salát, kapustu, kedlubny nebo řepu. Malé připomenutí, všechny bylinky nasbírané ve Štíru mají dvojnásob vyšší účinek než v jiné dny, nepropásni tuto skvělou příležitost a zajdi do přírody na sběr těchto pokladů.

16. – 17. 7. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, prodlouženou páteř a boky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro stehna, prodlouženou páteř a boky působí preventivně a léčebně. Výjimkou jsou chirurgické zákroky v této oblasti. Cokoliv v tyto dny stehna, prodlouženou páteř a boky mimořádně zatěžuje, působí škodlivěji.

V těchto dnech raději nic nepřeháněj, nechej se vést známým rčením, všeho s mírou! Pokud se chystáš na túru a nejsi zvyklá, raději zvol nenáročnou procházku, která tvé tělo tolik nezatíží. Je zbytečné trápit se na dovolené bolestí. Z vlastní zkušenosti jsem se mohla přesvědčit, že ani pravidelný trénink není zárukou k bezbolestnému sportu, občas se mi stane, že se tělu prostě nechce, je líné a do pohybu se musím doslova nutit. Když mrknu do kalendáře, zjistím, že jsou to právě dny Střelce. Skvělé je plavání, tím si skvěle pročistíš nejen tělo, ale také mysl. Když si zajdeš na masáž nebo do sauny, rozhodně uděláš pro své tělo víc, než při náročném tréninku či túře.

Máš zahrádku? Můžeš přesazovat, hnojit nebo sázet jahodníky.

Foto zdroj: Shutterstock.com

10.7.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist