Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 10. do 15. září 2020

Rozmazluj se…

Narovnej se a začni správně dýchat. Blíženci milují čistý vzduch a hluboké dýchání. V Raku je dobré pohlídat si emoce a zdravěji se stravovat. Ve Lvu je dobré pečovat o vlasy a srdce. Lunární kalendář ti napoví, jak správně pečovat o své tělo i duši.

10. – 11. 9. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Jednání na úřadě, v bance, urovnaní sporů, se neminou účinkem. S úsměvem a klidem se můžeš pustit do méně příjemných záležitostí, které hravě vyřídíš a jednou provždy smeteš ze stolu.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nesprávné dýchání může způsobit mnoho zdravotních problémů, zkus se na chvíli zastavit a sleduj svůj dech. Je hluboký nebo mělký? Naštěstí existuje jóga a další cvičení, která učí, jak správně dýchat. Dokonalý dech znamená silné a zdravé tělo. V dobře provzdušněných a prokrvených plicích se neudrží bacily, a tím si zaručíš dokonalé zdraví i při různých chřipkových onemocněních. Při dýchání se střídá negativní a pozitivní proud. Nádech – negativní, přijímající a nasávající prvek, který vše oživuje. Výdech – pozitivní, dávající a vyzařující. Díky správnému dýchání ušetříš za drahé přípravky, vitamíny a další preparáty, které mají posílit naši imunitu. Nauč se správně dýchat a tvé tělo i peněženka ti poděkují. Zdá se ti to složité? Nevadí. Mrkni na video.

Co ještě můžeš?

– jemně masírovat ramena, paže, ruce, šíji, učit se správně dýchat
– čistit pleť, vytrhávat obočí, zastřihnout vlasy, zajít na manikúru, pedikúru
– větrat, dýchat, usmívat se a milovat život
– natírat, lakovat, malovat, uklízet, mýt okna, skla, zrcadla

12. – 13. 9. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Emoce, které se dlouhodobě potlačují, musí ven, nic nezadržuj, ale ani do svého problému nezatahuj ostatní, kteří nemohou za to, jak se cítíš. Uvolni tělo, uvolni mysl a rozhodni se vykročit do života jinak, změna myšlení je základ. To, co platilo kdysi, již neplatí, můžeš začít tvořit svůj vlastní láskyplný svět. Stačí se ohlédnout zpět do dětství, rodiče a nejbližší nám jen předávali to, co sami uměli, proto je zcela zbytečné na kohokoliv se zlobit. Hraj si, raduj se a buď spokojená, výsledek se dostaví. Víš, že je v neděli Den čokolády? Skvělá příležitost, jak oslavit svátek, a ještě si bez výčitek zamlsat. Neděle je nabitá svátky a další: Den pozitivního myšlení – přímo vybízí ke změnám. Zkus být celou neděli pozitivní, vyzkoušej si, jaké to je, nerozčilovat se nad osudy jiných, přehlížej „chyby“ ostatních a zaměř se na svou dobrou náladu. Večer se budeš cítit skvěle.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Rozčilování a psychické napětí. Zdravě se stravuj, buď nadšená ze života, oceň své nejbližší, pochval sebe i ostatní a spolehni se na to, že tvé tělo i duše zajásá.

Co ještě můžeš?

– hrudník sprchovat teplou a studenou vodou, jemně masírovat bříško
– v případě zažívacích potíží popíjet čisticí čaje z bylin
– udělat radost ostatním, koupit malé dárky a obdarovat ty, na kterých ti záleží
– doma vytvořit láskyplné prostředí, navštívit babi a dědu nebo osamělé příbuzné
– slavit den čokolády, pozitivního myšlení a být pozitivní
– prát prádlo, uklízet, zalévat rostliny
– kypřit půdu

14. – 15. 9. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Využij dny Lva pro dobro své i ostatních. Jak na to? Láska je základním stavebním kamenem a dokáže rozpouštět a uzdravovat veškeré bloky a nemoci. Měj se ráda a miluj život, je nádherný. Tvé srdce ocení, když se začneš víc chválit, usmívat, ale také přiměřeně hýbat a zdravěji stravovat. Chystáš se na večírek nebo oslavu narozenin? Skvělé! O zábavu bude postaráno, nejen, že budeš zábavná, okouzlující, ale i humor a radost věrně stojí při tvém boku.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Chuť utrácet a pokušení jít do mínusu, může být natolik silná, že nakoupíš i to, co nepotřebuješ. Drž se zlaté střední cesty a hlídej si výdaje. Je zcela zbytečné brát si půjčku na hodinky nebo jinou věc jen proto, že se ti momentálně líbí.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, masírovat pokožku, zajít ke kadeřnici, zastřihnout konečky a mít své vlasy ráda, vždy vypovídají o duševním stavu majitelky
– sklízet úrodu, uskladňovat, zavařovat, mrazit, kvasit

foto-zdroj: shutterstock.com

10.9.2020 2:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist