Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 1. do 6. října 2020

Přivítej babí léto s radostí

Živé sny, skvělá intuice a dobré rozhodnutí přináší znamení Ryb. Spěch a zmatek v Beranu může vyvolávat napětí. Upřímnou a láskyplnou komunikaci podpoří odvážný Býk. Jaký bude úplněk a jak správně podpořit tělo i duši, ti právě nyní prozradí nový lunární kalendář.

1. 10. Ryby


Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Dovol, aby tě tvá intuice vedla, následuj s radostí život a neboj se být kreativní. Radost, vášeň a touha udělat věci nově a jinak ti zaručí úspěch také v budoucnosti.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Emocionální výbuchy mohou vést až k depresím, což je nespokojenost s životem v danou chvíli. Velmi lehce se můžeš vymanit z okovů, které ti tvá mysl neustále předhazuje. Jak? Přijetím! Tím, že danou situaci vnitřně přijmeš a nebudeš ji analyzovat, hodnotit ani kritizovat, se dostaneš zpět ke svému Zdroji, který ti ukáže, jak z toho ven. Energie přicházejícího úplňku přináší rozporuplné vibrace, proto je dobré naladit se na pohodu a harmonii. Nic zásadního neřeš, jednej v klidu a v souladu se svou vnitřní sílou a čestností. Pokud toužíš po odpovědi, nejméně dvě hodiny před spaním nic zásadního neřeš, také své tělo nezatěžuj těžkým jídlem a pitím, zacvič si jógu, uklidni mysl, k posteli připrav tužku a zápisník, tvé sny ti předají příběh, který ti napoví jak dál a mnohé objasní. Na dobré usínání pomůže meduňka, třezalka nebo kapky z kozlíku.

Udělej si krásný úplňkový rituál při svíčkách a ztiš svou mysl i tělo. Noční obloha poskytne úchvatnou podívanou plnou zářících hvězd. Úplněk je skvělý rádce a pomocník, pomůže ti na tvé nové cestě a podpoří sny i plány. Stačí být v harmonii a nebát se změn, každá změna má svůj význam, až časem se ukáže, jak prospěšná a důležitá byla. Luna jako ženská energie vyvolává různé pocity, jedním ze zásadních je probouzení strachu, není důvod k obavám, naopak vše je velmi prospěšné pro další vývoj, vnitřní pocit pouze ukazuje, kde jsou slabá místa a zároveň je zde možnost, jak na sobě zapracovat. Skvělá příležitost, jak změnit staré nefunkční vzorce chování a vykročit vpřed novým zážitkům.

Co ještě můžeš?

– na úplněk vyrazit za zábavou a starosti nechat za sebou
– lymfatická masáž, očista těla přináší pozitivní výsledek
– zajít do přírody, rozjímat a přijímat život takový, jaký je
– pečovat o nožky, zajít na pedikúru, masáž, vyživovat pokožku kvalitními přípravky
– randit, pečovat o vztahy, posilovat přátelství a rodinnou pohodu
– plavat, cvičit ve vodě, koupat se a milovat život
– přijímat dostatečné množství tekutin, což platí pro všechny dny, čistá voda by měla být základ, bylinné čaje pomáhají uzdravit tělo i duši
– úplněk v Beranu – 23:05 LČ: síla působí několik dní před i po úplňku, proto se nemusíš striktně držet času, ale naslouchat intuici a udělat si krásný večer podle svého pocitu…

2. – 3. 10. Beran


Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Víš, že se v pátek slaví Den úsměvu? Usmívej se a buď vděčná za dary, které máš. Úsměv nic nestojí a dokáže rozdávat mnoho radosti. To, že se někdo tváří zakaboněně, vůbec nevadí, věř, že tvůj úsměv také v něm zanechá pozitivní stopu.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Je důležité nenechat se vyprovokovat k hádkám a svárům. Pokud to kolem tebe běsní, řekni si, že se tě to netýká, zhluboka dýchej a raději mlč, pak nemusíš mít obavy z následků.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, koláče a kouzlit v kuchyni
– pečovat o pokožku, aplikovat čisticí masky a kvalitní krémy
– na unavené oči přikládat vlažné obklady ze světlíku, oční cviky jsou velmi prospěšné

4. – 6. 10. Býk


Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Tyto dny mohou být v naprosté pohodě, jen je dobré pohlídat si ukvapené jednání, ráno je moudřejší večera, platí dvojnásob.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nedělní nervozita či rozladěnost se dá velmi snadno překonat aktivitou a také dostatečným odpočinkem. Naslouchat tělu se rozhodně vyplatí, pokud šeptá odpočívej, udělej si pyžamový den, snídaně do postele a lenošení je skvělá volba. Neumíš to? Možná je nejvyšší čas učit se být pasivní a dovolit se rozmazlovat ve všech směrech. Jestli máš dostatek energie, výlet s rodinou či přáteli přináší štěstí i radost ze života. Jsi sama? Ani to nemusí být problém. Kolem tebe je mnoho osamělých, kteří také hledají spřízněnou duši, stačí se nebát vyrazit sama, usmívat se na život a věř, že se výsledek dostaví. Pondělí ráno bude naplněné radostí, něhou a pocity štěstí.

Co ještě můžeš?

– nefňukat a užívat života
– kloktat šalvěj, pečovat o zuby, dásně
– cvičit a jemně posilovat tělo a svaly

foto-zdroj: shutterstock.com

1.10.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist