Koho čeká láska a kdo si bude muset ještě počkat? To prozradí nové horoskopy lásky na tento týden

Berani a Býci naleznou lásku. Komu naopak pšenka nepokvete a jaké energie budou v oblasti vztahů v týdnu od 8. do 12. července 2021, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy lásky podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Zadaná i nezadaná prožije nádherné a láskyplné dny. Ve vztazích panuje vzájemná láska, harmonie a porozumění. Na obzoru je také nový a romantický vztah. Plánování společného života, budoucnosti i svatby bude přesně podle tvých představ.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska, harmonie, vášeň a porozumění je tady pro zadanou i nezadanou. Na obzoru se rýsuje nový, romantický vztah. Pokud jsi zadaná a měla jsi pocit, že vše děláte s partnerem automaticky, začni se těšit, protože tě velmi mile překvapí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pocit samoty může na chvíli ovlivnit život zadané i nezadané. Rozhlédni se kolem sebe, velmi blízko je totiž člověk, který je vždy ochoten nabídnout ti otevřenou náruč a objetí. Důležité je nepropadat smutku a začít něco dělat, nic zásadního se totiž neděje.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska, světlo, harmonie a nádherné chvíle s rodinou a partnerem. Co bylo, je pryč a nyní přichází kouzelné a láskyplné dny pro zadanou i nezadanou. Jestli lásku teprve hledáš, je nejvyšší čas zapomenout na minulost a otevřít své srdce novému vztahu, který máš na dosah.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Staré a vyhořelé vztahy odchází a ty plynule přejdeš do nového a krásného partnerství. Díky tomu, že jsi zachovala klid, partnera za jeho chování neodsoudila, dostáváš za odměnu romantickou lásku a muže do nepohody.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Mezi partnery vzniklo napětí a neshody, které mohou vyústit v nepříjemnou hádku. Dávej pozor na to, co řekneš, není umění ublížit slovem. Když sdělíš své lásce, co cítíš bez emocí a výčitek, naleznete společnou řeč a vše se zase uklidní. Nezadaná, ještě vydrž, láska přijde později.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Partnerské vztahy proplouvají v naprostém klidu, lásce a pohodě. Velmi dobře víš, jaký poklad máš ve svém partnerovi a totéž si myslí také on. Nezadaná, máš velkou šanci potkat prima kluka na dlouhodobý vztah.

Štír (24.10. – 22.11.)

Přichází nová příležitost v oblasti lásky a vztahů. Ať se dělo ve tvém životě cokoliv a tvé srdce nebylo v harmonii, nyní je všechno jinak. Můžeš se těšit na nové setkání, vyřešení problémů i plánování budoucnosti ve dvou. Nenechej si štěstí proklouznout mezi prsty jen proto, že se bojíš.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Partnerské vztahy, které zahalily drobné mráčky neshod, naleznou společnou řeč a ukončí zbytečné spory. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má šanci potkat prima kluka do nepohody.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vztahy, které stagnovaly a nezvládaly se posunout dál, naberou druhý dech. Důležité je vyjasnit si, jak to společně chcete dál a hledat kompromisy. Štěstí, radost a láska obohatí nejen život zadaných, ale také nezadaných. Neboj se řešení, vše dopadne skvěle.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Zadaná i nezadaná bude nadšená a šťastná. Aktivní dny probíhají v radosti, lásce a také vášni. Pokud jsi sama, rozhodně neseď doma a měj oči dokořán, někde blízko tebe je muž, který tě očaruje nejen svým vzhledem, ale také dobrým a láskyplným srdcem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ve vztazích je všechno zpomalené, což vůbec neznamená, že se děje něco zlého. Naopak, vychutnávej klid a nesnaž se partnera nutit tam, kam nechce. Nadhled, radost a vzájemná láska je tady pro oba. Nezadaná, zatím vydrž, ten pravý se objeví později, užívej si zatím svobody, dokud to jde.

foto-zdroj: shutterstock.com

8.7.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist