Je šance, že se k sobě vrátíme…

Ahoj René, je mi 20 let a v květnu jsem se seznámila s jedním klukem (23), do kterého jsem se ani nevím jak zamilovala. Vídali jsme se docela málo často, od května do září jsme se celkem viděli asi 10krát, ale podle všeho jsem pochopila, že jsme spolu a on mi tvrdí, že to tak bral taky. Dokonce řekl i mému bývalému klukovi, se kterým se zná, že mě má rád a ptal se ho, jestli mu nevadí, že budeme spolu, což jsem brala, jako poměrně velké gesto, jenomže asi 14 dní potom v září mi řekl, že mě má rád, chce se mnou být, ale nemůže…Bohužel nic víc jsem z něj nedostala, ale podle jeho kamarádů je to kvůli jeho bývalé holce, se kterou už však není asi půl roku. Já teď nějak nevím, co mám dělat. I když se se mnou rozešel už před 2 měsíci tak na něj pořád myslím, protože on mi věčně dává plané naděje. Například, když jsme se naposledy náhodou potkali v metru, tak mě objal a řekl mi, že se v listopadu určitě uvidíme, ale stejně se mi neozval, abychom se třeba domluvili. Mám se mu ozvat já? Nebo se ně něj mám vykašlat? Nějak mám pocit, že mě celou dobu měl jako nějakou nálepku za tu jeho bývalou holku nebo třeba jen doufal, že když ta holka uvidí, že má nějakou jinou, tak se k němu třeba vrátí (ona ho opustila s tím, že s ním nechce být a on ji moc miloval). Myslíš, že mě měl někdy opravdu rád nebo, že je třeba ještě nějaká šance, že se k sobě vrátíme…nějak jsme spolu ani nic moc nestihli zažít, protože jsme oba v létě měli svoji práci a ještě k tomu jsme byli každý doma na jiném konci republiky, v Praze oba akorát studujeme. Děkuji moc za odpověď, případně radu, co mám dělat.

Odpověď

Ahoj,
já si myslím, že jsi byla takovou malou náplastí na jeho bolavou duši. Dokud věděl, že s bývalkou nemá šanci, tak se snažil. Ale hned jak se naskytla první možnost se vrátit, tak ji využil. Jsi mladá holka, tak bych se ani nějak moc nezabýval klukem, který neví, co chce. Pokud ho to táhne k bývalce, tak jim popřej hodně štěstí a hlavně se netrap. Najdi si někoho, kdo bude mít srdíčko pouze pro tebe a bude ti tvou lásku oplácet se vším všudy. Netrap se a jdi štěstí naproti.

21.12.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist