Jaký bude vstup do nového roku? Prozradí horoskopy podle tarotových karet

Berani se radují a slaví. Býci, neutrácejte tolik. Raci bilancují. Jaký bude konec roku, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Začátek týdne bude pomalejší, melancholická nálada nebo spíš „nenaláda“ tě před koncem roku trošku zaskočí. Naštěstí všechno velmi rychle přejde, a pak již nic nestojí v cestě užít si radostný Silvestr a šťastný Nový rok.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocit, že jsi příliš utrácela, v tobě může probudit strach z budoucnosti. Důležité je, abys zbytečně nedělala dluhy, protože velmi dobře víš, že nic nevyřeší. Uvědomíš si, kolik radosti tvé dárky udělaly a zapomeneš na obavy. Silvestr proběhne podle tvých plánů. Nový rok zajistí harmonii a pohodu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Náhlá změna tě překvapí a zaskočí. Až se odprostíš od minulosti, zjistíš, že se ti ulevilo a prožiješ bouřlivý Silvestr i Nový rok. Bilancování života v tobě probudí touhu po novém a lepším, to, že se tvé přání postupně naplní, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Začátek týdne proběhne v bilancování uplynulých měsíců. Najednou pochopíš, že je vše špatné za tebou a rozhodneš se prožít nádherné chvíle v radosti, zábavě a lásce. Pokud se ti nechce slavit bouřlivý Silvestr, nenuť se, a udělej si program podle sebe.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dny jsou zcela ve tvé režii, s láskou řídíš, velíš a určuješ směr konce roku. Stihneš ještě mnohem víc a než odbije půlnoc, zvládneš sama v sobě udělat pořádek v citové oblasti. Silvestr bude přesně podle tvých představ a Nový rok ve znamení lásky, harmonie a také zaslouženého odpočinku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Když na chvíli zapomeneš na svou pověstnou pečlivost a pracovitost, uleví se nejen tobě, ale také ostatním a pochopíš, že práce neuteče. Silvestr si náležitě užiješ a oslavíš podle svých představ. Do Nového roku vykročíš nadšená a šťastná.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ať se ve tvém životě dělo cokoliv, tak věř, že je potřeba udělat tlustou čáru za minulostí a odvážně vykročit vpřed. Pochopíš, že nemá význam ohlížet se zpět a díky uvědomění prožiješ veselý Silvestr. Na Nový rok vykročíš směle svému štěstí naproti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Začátek týdne bude nesmělý, ale jakmile nabereš dech, přestaneš řešit minulost, otevřou se před tebou nové dveře. Nespěchej, buď trpělivá a vykroč vstříc dobrodružství, které na tebe čeká. Silvestr již prožiješ podle sebe a Nový rok bude ve znamení odpočinku, radosti a štěstí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Odlož pracovní i osobní starosti stranou. Přesto, že se neděje nic zásadního, budeš chtít dohnat čas, což samozřejmě nejde. Poodstup stranou a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Díky tomu pocítíš novou energii a rozhodneš se oslavit Silvestr úplně jinak, než jsi byla zvyklá. Nový rok je příslibem štěstí i harmonie.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dynamický, rychlý a úspěšný týden je tady jen pro tebe. Energie budeš mít na rozdávání a podle toho bude také vypadat Silvestr i Nový rok. Nadechni se, usměj a přijmi fakt, že na tebe čeká hojnost, štěstí, radost i láska.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Když nedovolíš ostatním, aby za tebe plánovali a mluvili ti do života, prožiješ skvělé dny. Máš velkou šanci získat to, oč jsi usilovala, ale bála se uskutečnit. Silvestrovský den vezmeš do svých rukou a uděláš radikální řez za lidmi, kteří tě táhli ke dnu. Nový rok díky tomu bude radostný a šťastný, pochopíš, jak důležité bylo osvobodit se.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou velmi krásné dny bez ohledu na to, jak náročný rok jsi měla. Silvestr i Nový rok budou probíhat v nádherných a zcela nových energiích. Těšit se můžeš na úspěch, štěstí a také zlepšení ve finanční oblasti.

foto-zdroj: shutterstock.com

27.12.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist