Jak mám sdělit milenci, že už nemohu dál…

Milý René, prosím, jak mám sdělit milenci, že už nemohu dál tak fungovat, že se vidíme nepravidelně asi hodinu za měsíc, kde ho intimně uspokojím (chci, na sex většinou není čas ani místo) a pak o něm zas skoro neslyším, aby to nevyznělo negativně, nátlakově ani odmítavě? Mám ho rok, v našich bazálních vztazích nefunguje mj.několik let sex, naše vzájemná chemie s ním ano.Jeho partnerka je moje kolegyně, tedy celkem chápu jeho motivaci i to, že opravdu častěji nemůže.On pořád říká, že si to (orál) nezasloužil a že mě nechce využívat. Mně by nevadila jakákliv smysluplná forma kontaktu, tedy například intensivnější vztah, kamarádství bez sexu,více sexu, méně sexu, jiné aktivity, jenom psaní,žádný kontakt – to je jedno, hlavně hlavně aby bylo tělesno, duševno braní, dávání jaksi v rovnováze a bylo to o něčem smysluplném…v létě to bylo víc o procházkách a sexu v nočním lese (doma nechci) ted to nejde…nechci ublížit jemu, sobě ani nikomu jinému, ale tento způsob vztahu mi připadá poněkud neštastný – chtěla jsem mu to ůckrát říct osobně, ale když se konečně vidíme, chci, abychom si to oba užili…a pak se měsíc dávám dohromady, abych byla zas na hodinu pohodářka…co ty na to? Dík!

Odpověď

Ahoj,
tak nevím, nevím jestli o něm můžeš psát jako o milenci?? Pokud se sejdete jednou za měsíc a ty ho při té příležitosti vyko....., tak to nemá asi nic společného se slovem milenci. To ti snad ani nemůže dělat dobře?? Copak ty po sexu netoužíš?? Jemu to asi vyhovuje, ale tobě se divím. Já bych to už dávno ukončil a pokud ti doma sex nefunguje už několik let, tak bych se kouknul po někom, s kým si to užiješ i ty. Na to, co spolu prožíváte, snad ani chlapa nepotřebuješ...to si to raději "udělej" doma va vaně a budeš mít daleko větší sexuální zážitek, než jen to hodinové nafukování! Není milenec jako milenec, ale ten tvůj je vykořisťovatel a vědomně tě zneužívá jen ve svůj prospěch. Možná nemá jeho partnerka ráda orál a tak je každá pusa dobrá!! VZPAMATUJ SE!

24.4.2014 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist