Hrajete orgasmus? Pak jste jedna ze dvou!

Ano, je to tak, více než 50% žen někdy předstírá orgasmus. Je pravda, že pánové nás často označují za herečky, ale že bychom hrály tak často i ve skutečném životě a navíc ještě v tom intimním? No, ruku na srdce milé dámy, která z nás to ještě nehrála, že?

Muži to moc dobře vědí, že někdy orgasmus předstíráme. Ale obvykle netuší přesně kdy, ani proč. Prostě jim to připadá divné, že můžeme hrát orgasmus. Tohle zkrátka nechápou. Chtějí nás přece potěšit, udělat šťastnými a uspokojenými. Nemají v úmyslu nás sexem rozlítostnit, naštvat nebo rozhodit.

Ačkoli to muži nechápou, my ženy ale dobře víme, že důvodů, proč předstírat orgasmus se najde spousta. A až na světlé výjimky se nám daří docela dobře sehrát tuhle “vrcholnou“ scénu. Herečky jsme tedy asi opravdu dobré. Rozhodně méně předstíracího úsilí nás to stojí při sexu s novým partnerem anebo s tím, s kým jsme úplně poprvé. Stálý partner má vždycky větší naději tenhle náš trik prokouknout. A muži jsou si toho vědomi a doslova je děsí to, jaké dobré herečky jsme.

Přemýšlely jste někdy, milé dámy nad tím, jestli se honí vašemu partnerovi hlavou stejné myšlenky? Předstírala to? Bylo to opravdové? Nejspíš se muži dělí na dvě skupiny. Ta první se rozhodla to hodit za hlavu a předstírání neřešit a druhé skupině to vrtá hlavou pořád. No, možná je tu ještě jedna skupina, skupina největších sobců, kteří řeší jen svůj orgasmus. Jak velká je to skupina, to snad ani raději počítat nebudeme.

článek

Muži si obvykle dokážou zkontrolovat, jak moc jsme vlhké, možná poznají stupeň našeho vzrušení podle očí, bradavek nebo zvuků, které vydáváme, ale jestli vzrušení dospělo až k orgasmu, to už je pro ně obvykle trochu tvrdý oříšek. Vzrušení ženy se dá docela dobře vysledovat a pozorovat, ale jestli došlo až vrcholu, poznají nejspíš jen ti nejzkušenější. Po orgasmu uvnitř ženské vagíny probíhají ještě často stahy, které by se daly označit jako nějaké mikrokontrakce, a to by možná mohlo být jisté vodítko. Je to však stav příliš krátce trvající, snad jen 10 sekund, tedy příliš málo na další podrobné pozorování. Že žena předstírá, když příliš vyvádí a doslova u toho ječí o sto šest, tak to pozná i začátečník, ale ani u stálé partnerky každý muž neodhalí předstíraný orgasmus se stoprocentní přesností.

Máte-li však vedle sebe partnera, se kterým jste stejně naladěni, po všech stránkách si rozumíte, a přesto orgasmus předstíráte, není někde chyba? Vždyť přece přiznat se, že jste unavené nebo přepracované, že se necítíte dobře, ale mazlit se rozhodně chcete, jen nevíte, jestli se uděláte, to je přece mnohem míň namáhavé, než předstíraný orgasmus, nemyslíte?

Foto: profimedia.cz

28.1.2014 12:00| autor: Vanesa Meyer

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist