Horoskopy podle tarotu: Týden bude ve znamení lásky a usmíření

Můžeš se těšit na velmi příznivé energie, ať již v oblasti lásky či osobního života. Podaří se ti báječně skloubit dva naprosté protiklady a udělat si jasno také ve všech záležitostech, které ti nedaly spát. Co dalšího tě čeká? Přečti si naše nové horoskopy podle karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Všechno, do čeho se v těchto dnech pustíš, bude mít dlouhotrvající vliv na tvoji budoucnost. Velmi příznivě tím také ovlivníš životy tvých blízkých. Pokud jsi snad čerstvě zamilovaná, nebo jsi získala novou práci, buď si jistá, že na tebe čekají radostné chvíle i prosperita. Poděl se o svoji radost také s ostatními.

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš se nač těšit, pomalu ale jistě se v tobě probouzí jarní nálada. Tím ovlivníš také následující dny. Pocit, že se ti daří, bude natolik intenzivní, že opravdu získáš to, oč jsi usilovala. Ať již jde o zvýšený příjem nebo tvůj osobní život. Nejen, že se s naprostou přesností rozhodneš udělat změnu, ještě získáš na svoji stranu ostatní.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Můžeš se těšit na velmi příznivé období a také radostné chvíle, ať již v kruhu svých nejbližších nebo na pracovišti. Všechno ti půjde krásně od ruky a v tobě se probudí mnoho radostných pocitů. Neboj se zrealizovat vše, oč jsi v minulosti usilovala, budeš úspěšná a vůbec nevadí, že nezvládneš všechno, stačí začít a úspěch se dostaví velmi brzy.

Rak (22.6. – 22.7.)

Zkus být v těchto dnech víc obezřetná, než něco řekneš nebo uděláš, raději se pořádně nadechni a představ si, jak mohou tyto činy ovlivnit také tvůj další život. Mohla bys totiž ranit slovem ty, které miluješ, a později bys velmi litovala. Zaměř se na drobné radosti a buď pozitivní, očekávej milou společnost i dobré pracovní podmínky.

Lev (23.7. – 22.8.)

Situace, která ti nedala spát a vůbec jsi nemohla najít to správné řešení, se vysvětlí. Muž, který se zcela nečekaně objeví ve tvé blízkosti, ti otevře oči a ukáže svým vhledem správný směr. Je skvělé, že jsi jeho návrh přijala, myslí to s tebou opravdu upřímně a pokud jsi sama, můžeš v něm nalézt svého životního partnera.

Panna (23.8. – 22.9.)

Když si pohlídáš svoji náladu a také duševní rozpoložení, tak prožiješ nádherné dny plné radosti a lásky. Z nějakého důvodu totiž budeš citlivější než jindy a jen malá poznámka od kolegy či partnera by v tobě mohla probudit vztek a rozčilení. Buď nad věcí a pak neuděláš chybu, sama velmi dobře víš, jak se věci mají, a proto tě nemohou rozhodit poznámky jiných.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš před sebou úžasné a láskyplné dny, ve kterých pocítíš nový příval radosti i lásky, ať již od svých bližních nebo přátel či kolegů v práci. Všechno ti půjde od ruky a ostatní budeš přitahovat jako magnet právě díky své pozitivní energii. Pokud jsi sama, máš velkou šanci potkat muže svých snů. Neváhej přijmout nabídku do společnosti.

Štír (24.10. – 22.11.)

Můžeš se těšit na dny plné pohody, klidu a harmonie. To, co by tě jindy vyvedlo z rovnováhy, s naprostým přehledem přijmeš s humorem a láskou. Takovým přístupem naprosto odzbrojíš všechny, kteří tě znají a ví, jak bys jindy zareagovala. Užívej si své dny a zrealizuj to, po čem tak dlouho toužíš, budeš úspěšná ve všech směrech.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Začni se radovat, přichází k tobě příležitost, jak jednou provždy ukončit to, co ti již dávno nepřináší radost a štěstí. Najednou pochopíš, jak bylo bláhové držet se nefunkčních vztahů, přátelství nebo obchodních partnerů. Ze dne na den uděláš tlustou čáru za minulostí a necháš si jen to, o čem jsi přesvědčená, že ti přináší užitek a prosperitu.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

I když může být venku mráz a zataženo, pro tebe svítí sluníčko a nebe je blankytně modré. Nikdo a nic ti nemůže zkazit tvoji dobrou náladu a láskyplné pocity, které tě provází, ať se ve tvém okolí děje cokoliv. Ostatní tě budou vyhledávat a snažit se být ve tvé blízkosti, dáváš jim naději, že vše bude opět dobré. Pokud jsi sama, máš vedle sebe muže, který by mohl být na dlouhou dobu tvým partnerem.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Seber odvahu a postav se problémům čelem, není to tak složité, jak se ti bude zdát. Když začneš jednat, na pomoc ti přispěchá mladší muž, který tě povede krůček po krůčku dál. Směr, který ti ukáže, je tím správným, nenechej se rozhodit lidmi kolem sebe, jen ti závidí tvého ochránce a pomocníka.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Nádherné chvíle plné radosti jsou tady jen pro tebe. Možná budeš postavena před zásadní rozhodnutí a budeš si muset vybrat ze dvou možností, nebo také ze dvou vztahů. To, že se rozhodneš správně, je jisté. Máš skvělou intuici a ta tě s naprostou přesností povede tím správným směrem.

Foto zdroj: Shutterstock.com

13.2.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist