Horoskopy podle tarotu: Přichází velké změny a úspěch

Ať je tvůj život jakkoliv složitý, můžeš si být jistá, že také k tobě přichází řešení a šance začít zcela nově. Neboj se toho, ukonči minulost a jednej, přichází k tobě svěží a čistá energie. Přečti si, co tě čeká tento týden podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Ať tě momentálně trápí jakýkoliv problém, bolest, finanční potíže, neshody v práci nebo snad potíže s partnerem či muži, máme pro tebe dobrou zprávu, vyléčíš se! Je však zapotřebí, abys jednou provždy udělala tlustou čáru za minulostí a nepřikládala negativní emoce tam, kde víš, že již nic nelze udělat. Nadechni se a začni žít, tvá bolest i marnost odchází!

Býk (21.4. – 21.5.)

Pamatuj, nikdo není víc důležitý než ty sama! Využij svoji samotu k poznávání sama sebe, nikdo jiný ti nedá tolik lásky jako ty. Nauč se mít ráda a uvidíš, jaké změny do tvého života začnou přicházet. Pocit, že jsi na všechno sama, k tobě přitahuje stejně nešťastné lidi a zkušenosti. Nejsi sama, naopak pozitivním přístupem získáš dary, o kterých se ti jen zdá.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Máš sny, přání nebo touhy něco ve svém životě změnit či zrealizovat? Pusť se do toho, dostáváš velkou příležitost uskutečnit a zrealizovat vše, oč jsi v minulosti jen usilovala. Budeš úspěšná nejen v soukromém životě, ale zvládneš ukončit také pracovní nebo úřední záležitosti, ze kterých jsi měla těžkou hlavu. Neotáčej se zpět a jednej, štěstí a úspěch je tady jen pro tebe.

Rak (22.6. – 22.7.)

Snažíš se usilovně změnit svoji finanční situaci a stále se ti nedaří, propadáš pocitu zoufalství a stále vymýšlíš další a další alternativy? Zkus na všechno zapomenout, řešení přijde hned, jakmile se uvolníš a přestaneš se bát. Díky zmatku a nejistotě k tobě přichází stejné energie, které blokují tvůj finanční úspěch či uzdravení z nějaké nemoci. Začni se věnovat víc své mysli a tělu, řešení je na cestě.

Lev (23.7. – 22.8.)

Důvěřuj a nepropadej panice, i když máš pocit, že se nic neděje, nebo se snad problém ještě víc prohlubuje, je to pouze tvůj pocit a strach. Když zachováš klid, začneš být alespoň trošku pozitivní, zažiješ opravdové zázraky. Nedovol si strach a místo něho začni důvěřovat, vše, co se děje, je správné. Řešení máš na dosah a ať jsou tvé obavy a starosti jakékoliv, všechno bez problému vyřešíš.

Panna (23.8. – 22.9.)

Zapomeň na strach a dovol si na chvíli poodstoupit stranou, to, co se ti zdá jako nemožné, nechej na chvíli být. Strachem a negativním přístupem blokuješ příchod nové energie a také novému řešení. Začni na chvíli dělat věci jinak, vymaň se ze zaběhnutých vzorců chování a dovol si odpočívat. Uvidíš, jaké zázraky se začnou dít, vydrž a nepodléhej panice.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Marně přemýšlíš, jak vyřešit problém a stále nenacházíš řešení? Je to jen díky tomu, že právě díky rozporuplným myšlenkám nevidíš řešení. Zkus se na chvíli zaměřit na klid a radost. Začni hledat na této situaci to lepší a můžeš se spolehnout, že tě výsledek ohromí. Teď se na chvíli raduj ze života a věř, že věci se dějí přesně podle tvého plánu i když výsledek zatím nevidíš.

Štír (24.10. – 22.11.)

Pocity viny, které tě poslední dobou mohou sužovat a trápit, nevedou k ničemu. Věř, že to, co jsi udělala, bylo v danou chvíli správné. Nyní se přestaň obviňovat a začni nově, využij zkušenosti z minula a nedovol si je již více opakovat. Tím se uvolníš a tvá minulost i strach se rozplyne. Svůj ztracený klid i rovnováhu získáš jen přijetím a přítomností. Pamatuj, jsi dokonalá!

Střelec (23.11. – 21.12.)

Přestaň bojovat a netrap se. Ano, to, co se ti stalo, tě úplně vyvedlo z rovnováhy, neznamená to však konec světa ani to, že snad již nemůžeš být šťastná. Naopak, pusť strach ze své hlavy a dovol se radovat z maličkostí. Když si uvědomíš, jak velký dar v podobě svého života máš, nalezneš tolik potřebný klid a lásku. Nebojuj, žij a přijde k tobě štěstí!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Máš touhy a přání s pocitem, že se ti nedaří je zrealizovat? Teď je všechno jinak, přichází k tobě krásné energie a příležitost začít žít život v radosti a lásce. Neboj se a pusť se do svých plánů, nejsi na všechno sama, jak si myslíš. Právě nyní k tobě přichází řešení a také mnoho dobrých přátel, kteří ti v případě potřeby kdykoliv přispěchají na pomoc.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Trápila tě minulost a stále se ti nedařilo zapomenout nebo ukončit to, co ti již dávno neslouží? To je minulost, přichází k tobě nová šance, začít zcela jinak, stačí když uděláš za minulostí tlustou čáru a nebudeš se k ní již vracet. To, co se stalo, vezmi jako dobrou zkušenost a příležitost k novému životu a růstu. Začni, můžeš si být jistá, že budeš úspěšná.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Nová příležitost je tady jen pro tebe. To, co se ti zdálo nemožné, najednou nalezne řešení a ty získáš zcela nový pohled na danou situaci, tím otevřeš místo pro nové a začne k tobě proudit zcela svěží energie. Ať právě nyní řešíš cokoliv, můžeme ti říct, že tvé plány jsou skvělé a jejich realizace velmi příznivě ovlivní také životy jiných.

Foto zdroj: Shutterstock.com

6.2.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist