Horoskopy podle tarotu: Přichází příznivé období plné nečekaných změn

Býk nalezne novou lásku, Blíženec vyřeší veškeré spory a Váha konečně pocítí tolik potřebný klid a harmonii. Chceš vědět, jak je na tom tvé znamení? Mrkni na naše nové tarotové horoskopy a bav se!

horoskopy-21-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21.3. – 20.4.)

Konečně přichází do tvého života uvolnění a příjemná změna. Pokud jsi prožívala problémy na pracovišti, tak vše pomalu ale jistě odchází, kolegové skládají zbraně a opět můžete tvořit nepostradatelný tým. Stejně tak vztahy, které procházely krizí, naleznou společnou řeč a domluví se na kompromisu. To, že se všem uleví, je jisté!

Býk (21.4. – 21.5.)

Můžeš se začít radovat, příznivé období právě přichází! Nezadaná, k tobě právě přijíždí tak dlouho vyhlížený princ na bílém koni, těš se na období lásky a zamilovanosti. Z počátku se ti může zdát, že je to nezkušený mladík, ale opak je pravdou, když nedáš na první dojem, zjistíš, že je to muž se srdcem na dlani a laskavou povahou.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Dny probíhají v naprostém klidu a harmonii. Na pracovišti vše probíhá podle tvých představ, konečně přichází období klidu a pohody. Veškeré spory se uklidní, na tebe tak čekají nové pracovní příležitosti. V osobním životě se můžeš těšit na velmi příznivé změny, pokud ještě nejsi vdaná, partner tě překvapí žádostí o ruku.

Rak (22.6. – 22.7.)

V zaměstnání se ti podaří téměř nemožné, co nešlo zrealizovat, se konečně pohne úspěšně kupředu a díky tvé odvaze spojíš dva naprosto neslučitelné protiklady. To, že na tebe čeká finanční odměna a pochvala od šéfa, je jisté. Nenechej se ovlivnit těmi, kteří tomu nerozumí, drž se jen své pravdy, tvá intuice je přesná!

Lev (23.7. – 22.8.)

Buď opatrná a hlídej svá slova. Než něco řekneš, raději chvíli počkej, mohlo by se totiž stát, že svým jazykem šlehneš jedovaté slovo, které dotyčného velmi zasáhne, což by narušilo další vzájemnou spolupráci. Tyto dny nejsou vhodné na dlouhodobé plány, snaž se nedělat žádná závažná rozhodnutí a udržuj své nitro i mysl v klidu.

Panna (23.8. – 22.9.)

Můžeš se těšit na skvělé dny nejen v práci ale také v osobním životě. Partner ti připraví nečekané překvapení, které ti doslova vyrazí dech, samozřejmě v tom dobrém. Pokud jsi sama, máš velkou šanci potkat muže svých snů, stačí když vyrazíš mezi lidi a nebudeš sedět doma, tam za tebou láska cestu nenajde.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Všechno, co ti v minulosti nesloužilo, nepřinášelo radost a dobré pocity, se rozpadá. Změna bude natolik rychlá, že zpočátku budeš lapat po dechu, ale když se uklidníš, zjistíš, že je vše v dokonalém pořádku a harmonii. Nefunkční vztahy se konečně dohodnou na rozchodu. Očekávej také pracovní změny, ať již nové místo nebo odchod z nevyhovujícího zaměstnání.

Štír (24.10. – 22.11.)

Máš před sebou velmi úspěšné dny v pracovním i osobním životě. Všechno, co potřebuješ uskutečnit nebo dořešit, zvládneš levou zadní a ještě ti zůstane čas na odpočinek i zábavu. Pokud se chystáš na důležité jednání, ať již soudní či úřední, můžeš se spolehnout, že budeš úspěšná!

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dávej pozor, abys všem měřila stejnou mírou! Může se stát, že z nějakého důvodu chceš někomu nadržovat nebo polevit ze svých zásad. Nedělej to! Vše by se obrátilo proti tobě. Pokud se chystáš k soudu, tak věř, že spravedlnost zvítězí, co jsi v minulosti zasela, také sklidíš. Přichází příležitost, jak jednou provždy ukončit minulost a začít zcela nový život.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Veškeré spory, které tě v minulosti tolik trápily a nedařilo se ti je ukončit nebo vyřešit, naleznou řešení. Konečně si vše vyjasníte a uzavřete příměří, což se týká pracovního i osobního života. Neboj se jako první podat ruku k usmíření a mávni nad vším rukou, všem se vzájemně uleví a z tebe spadne velká tíha.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Můžeš se těšit na velmi příjemné překvapení v oblasti lásky i mezilidských vztahů. Nepodceňuj se a začni jednat, máš velkou příležitost získat nové místo nebo vyšší plat. V osobním životě na tebe čeká velmi zajímavý muž, který příznivě obohatí tvůj život, získáš skvělého přítele a později také partnera.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Všechno, co v těchto dnech začneš, bude mít dlouhodobý vývoj. Konečně se posuneš vpřed a nalezneš řešení v problému, který ti delší dobu nedal spát. Vztahy, které prochází krizí, konečně naleznou společnou řeč a vše si v klidu vyjasní. Ještě chvíli bude trvat, než získáte zpět vzájemnou důvěru a respekt, to nejhorší však máš již za sebou!

Text: Sára

Foto: Shutterstock.com

21.8.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist