Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 6. 8. do 12. 8. 2018

Začni s novem nově v kariéře i lásce

Štíři, pozor na pomluvy, Beranům se nevyplatí jít hlavou proti zdi a Blíženci se mohou těšit na novou lásku. Zajímá tě, jak jsi na tom ty? Mrkni na naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Buď trpělivá ve všech záležitostech, které se týkají partnera, z nějakého důvodu ti půjde docela na nervy a ty budeš mít pocit, že ho musíš neustále peskovat a napomínat. Vezmi to s humorem, nedělá nic naschvál, jen potřebuje čas, když se společně zasmějete, uleví se oběma a vše potřebné v klidu vyřešíte.

Býk (21.4. – 21.5.)

Přestože budeš mít pochybnosti, tak nakonec zvládneš i ty nejsložitější úkoly, tíha, která na tebe na chvíli padne, velmi rychle odezní. Všechno bez větších problémů zvládneš a úspěšně dokončíš. Energie, nadšení a radost z dobře vykonané práce nastartuje velmi příznivé dny také v osobním životě.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Pozor, pozor, pokud jsi sama, tak k tobě přichází nová láska, dokonce si budeš muset vybírat mezi dvěma muži, což ti pořádně zamotá hlavu. Naslouchej srdci a nenechej se zmást sliby, většinou ten, kdo slibuje ještě před počátkem vztahu, nakonec nenápadně vycouvá. Pozor si dá zadaná, které se do života vrací bývalá láska a pokušení bude velmi silné, pokud do toho spadneš, počítej s tím, že manžel odejde, nevěru ti totiž tolerovat nehodlá.

Rak (22.6. – 22.7.)

S velkou pravděpodobností dojde k ukončení tvé činnosti, může se jednat o kariéru, ukončení nějakého projektu nebo výpověď ze zaměstnání. Změna může zasáhnout také vztahy, které dlouhou dobu žijí v neshodách a nejsou schopné domluvit se na společném řešení. Zpočátku ti bude dělat problém vše přijmout, ale nakonec se ti uleví.

Lev (23.7. – 22.8.)

Připrav se na to, že tě někdo obdaruje, dostaneš dárek, který tě velmi mile překvapí a dojme. Buď také velkorysá a obdaruj ty, na kterých ti záleží bez ohledu na to, jestli zrovna slaví svátek nebo narozeniny. Radost, kterou budeš mít, odstartuje skvělé dny, ať již doma nebo v práci.

Panna (23.8. – 22.9.)

Skvěle se ti bude dařit v komunikaci, pokud cokoliv potřebuješ vyřešit na úřadech nebo na tebe snad čeká důležitá porada, pohovor či zkouška nemusíš se bát, všechno dopadne na výbornou také v případě, že nebudeš připravená na otázku, kterou ti někdo položí. Rychlý úsudek a pohotová komunikace vykouzlí obdiv také u ostatních.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Pokud se potřebuješ rozhodnout a jako správná Váha váháš a nevíš, která možnost je správná, máme pro tebe malou nápovědu. V těchto dnech není vhodná doba na žádné důležité jednání, pokud je to jen trošku možné, odlož vše na později. Navíc se snažíš výsledek uspěchat a ovlivnit, což je špatné, vydrž a dopřej si čas na rozmyšlenou, hlavně si musíš víc věřit, pak bude vše v nejlepším pořádku.

Štír (24.10. – 22.11.)

V práci se můžeš stát objektem kritiky, nic si z toho nedělej, nereaguj podrážděně a nenechej se vtáhnout do intrik a hádek, které budou na denním pořádku. Když zůstaneš nad věcí, tak kolegové svoji pozornost přesunou jinam. V osobním životě na tebe čekají nové začátky a také je velmi pravděpodobné těhotenství, tak pozor na náhodné známosti.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Přesto, že se nic zásadního neděje, tobě se do ničeho nechce, myšlenky ti budou neustále utíkat na dovolenou bez ohledu na to, jestli ji máš za sebou nebo teprve čekáš. Někdy to tak prostě přijde, pokud jsi v práci, dávej pozor, ať nezmeškáš důležité jednání, tady by ti šéf tvé chování neprominul, jinak bude vše v pohodě.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V partnerství na tebe čekají nové líbánky, dny plné vášně, radosti a lásky jsou tady jen a jen pro tebe. Jestli na lásku teprve čekáš, rozhodně vyraz mezi lidi, protože jen tak se můžeš seznámit s prima mužem, který na dlouhou dobu ovlivní tvůj život a kdoví, možná je to již láska na celý život.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Úspěch a dny plné ohnivé energie jsou tady jen pro tebe. Pokud se chystáš na cesty, vše bude probíhat v pohodě a klidu, můžeš se těšit na pohodové lidi kolem sebe i ohleduplné řidiče. Jen si před cestou zkontroluj všechny doklady, ať nezůstanou ležet doma na stole.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Nastává velmi příznivé období v oblasti financí, všechno vychází ve tvůj prospěch, dokonce se ti podaří ušetřit velmi příjemnou částku, která se ti bude později hodit. V práci můžeš očekávat povýšení nebo velmi lukrativní nabídku na místo nové. Ve vztazích přichází zlepšení a příchod nového partnera.

Foto: Shutterstock.com

 

6.8.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist